Bosch 0986494151 Ön Fren Balatası - Nissan Navara/Pathfinder/Xterra (2004-2017, 2.0-4.0L)
Bosch Ön Ön Fren Balatası, OEM kalite standartlarında üretilmiş olup Nissan ile tam uyumludur. Yüksek sıcaklık direnci, düşük gürültü seviyesi ve uzun ömürlü yapısıyla güvenli ve konforlu frenleme performansı sunar.
🚗 Uyumlu Araçlar: Nissan
📊 Teknik Özellikler
| Satış modeli (IAM) | 0 986 494 151 |
| Tanımlama | Diskli fren balatası seti; ön |
| Makale durumu | Normal |
| Üretim bilgileri | Sumitomo sistemi için |
| Önerilen aksesuar | 1987474732 |
| Önerilen aksesuar | 1987474708 |
| Önerilen aksesuar | 1987474477 |
| Genişlik | 163,9 mm |
| Kalınlık/En kalınlığı | 15,9 mm |
| Yükseklik | 53,8 mm |
| Eğimli | Evet |
| Yağmur yivi sayısı | 1 |
| Uyarı kontağı türü | Sesli |
| Uyarı kontağı sayısı | 1 |
| Yaylı | Hayır |
| Monte edilmiş piston klipsli | Hayır |
| Süspansiyon saclı | Hayır |
| Cıvatalı | Hayır |
| Nominal kalınlık | 15,9 mm |
| Sertifika | ECE-R90 |
| WVA numarası | 24.227 |
| Malzeme | Low-Metallic |
| Uyarı kontağı | Sesli aşınma uyarısı var |
| Ticari kısa tanımı (HKB) | BP1062 |
| Standart tanım | E9-90R-02A1425/1300 |
| WVA-Numarası | 24227 |
| FMSI kodu | 8200-D1094 |
🏁 Ürün Avantajları
- ✅ Bosch fren balataları, güvenlik ve güvenilirlik açısından yasal gereklilikleri aşan ek testlere tabi tutulur
- ✅ Son derece kararlı sürtünme katsayısı: yüksek yükte bile tutarlı frenleme performansı için
- ✅ Titreşim önleyici plakalar ve eğimli kenarlar: üstün gürültü ve titreme davranışı için
- ✅ Yüksek sıkıştırılabilirlik: rahat ve iyi pedal hissi için
- ✅ Hemen hemen tüm araç modelleri için özel çözüm: en iyi frenleme sonuçları için
- ✅ Dünya çapında araştırma ve geliştirme: Bosch'un kaliteli performansına güvenebilirsiniz
🔩 OEM / Muadil Numaraları
| INFINITI | D1060ZP00C |
| NISSAN | 41060 EA025 |
| NISSAN | 41060 EB326 |
| NISSAN | 41060 ZP025 |
| NISSAN | AY040 NS130 |
| NISSAN | AY040 NS156 |
| NISSAN | AY040 NS163 |
| NISSAN | D10601VA8E |
| NISSAN | D1060EB70A |
| NISSAN | D1060EB71A |
| NISSAN | D1060ZP00A |
| NISSAN | D1060ZP00C |
| NISSAN | D1M60CY70B |
| NISSAN | DA060 EB326 |
| SUZUKI | 55210 50Z00 000 |
| SUZUKI | 55210-50Z00 |
🔴 Montaj Notu: Sumitomo sistemi için
| Marka | Uyumlu OEM Numaraları |
|---|---|
| NISSAN | |
| SUZUKI | |
| INFINITI |
| Genişlik [mm] | 163,9 |
| Yükseklik [mm] | 53,8 |
| Kontrol işareti | ECE-R90 |
| Montaj tarafı | Ön aks |
| Aşınma ikaz kontağı | Sesli aşınma uyarısı |
| Kalınlık/Kuvvet [mm] | 15,9 |
| WVA numarası | 24227 |
| Jant büyüklüğü [inç] | 16,0 |
| model serileri yapı tarzı için | ZE0E |
| Malzeme | Low-Metallic |
| Üretici kısıtlaması | SUMITOMO System |
Bu Ürünle Uyumlu Araçlar
Bu ürün aşağıdaki marka ve model araçlarla uyumludur. Her araç için gövde, model numarası, motor ve motor kodu detayları verilmiştir. Bu bilgiler, doğru yedek parçayı hızlı ve güvenilir şekilde seçmenizi sağlar.
| Gövde / Model No | Model Yılı | Motor | Motor Kodu |
|---|---|---|---|
| Electric 0.0 l | 2010-2017 | Elektronik 109 HP | EM57, EM61 |
NISSAN LEAF (ZE0)
Gövde: Electric
Model No: 0.0 l
Yıl: 2010-2017
Motor: Elektronik 109 HP
Motor Kodu: EM57, EM61
| Gövde / Model No | Model Yılı | Motor | Motor Kodu |
|---|---|---|---|
| 2.5 2.5 l | 2004 - | Benzin 154 HP | QR25DE |
| 2.5 D 4WD 2.5 l | 2008 - | Dizel 133 HP | YD25DDTi |
| 2.5 dCi 2.5 l | 2012 - | Dizel 141 HP | YD25DDTi |
| 2.5 dCi 2.5 l | 2005 - | Dizel 144 HP | YD25DDTi |
| 2.5 dCi 2.5 l | 2006 - | Dizel 163 HP | YD25DDTi |
| 2.5 dCi 2.5 l | 2005 - | Dizel 174 HP | YD25DDTi |
| 2.5 dCi 4WD 2.5 l | 2007 - | Dizel 144 HP | YD25DDTi |
| 2.5 dCi 4WD 2.5 l | 2006 - | Dizel 171 HP | YD25DDTi |
| 2.5 dCi 4WD 2.5 l | 2005 - | Dizel 174 HP | YD25DDTi |
| 2.5 dCi 4WD (D40TT, D40T, D40M, D40BB) 2.5 l | 2009 - | Dizel 190 HP | YD25DDTi |
| 2.5 dCi 4x4 2.5 l | 2012-2016 | Dizel 163 HP | YD25DDTi |
| 4.0 4WD 4.0 l | 2004 - | Benzin 269 HP | VQ40 |
NISSAN NAVARA NP300 (D40)
Gövde: 2.5
Model No: 2.5 l
Yıl: 2004 -
Motor: Benzin 154 HP
Motor Kodu: QR25DE
NISSAN NAVARA NP300 (D40)
Gövde: 2.5 D 4WD
Model No: 2.5 l
Yıl: 2008 -
Motor: Dizel 133 HP
Motor Kodu: YD25DDTi
NISSAN NAVARA NP300 (D40)
Gövde: 2.5 dCi
Model No: 2.5 l
Yıl: 2012 -
Motor: Dizel 141 HP
Motor Kodu: YD25DDTi
NISSAN NAVARA NP300 (D40)
Gövde: 2.5 dCi
Model No: 2.5 l
Yıl: 2005 -
Motor: Dizel 144 HP
Motor Kodu: YD25DDTi
NISSAN NAVARA NP300 (D40)
Gövde: 2.5 dCi
Model No: 2.5 l
Yıl: 2006 -
Motor: Dizel 163 HP
Motor Kodu: YD25DDTi
NISSAN NAVARA NP300 (D40)
Gövde: 2.5 dCi
Model No: 2.5 l
Yıl: 2005 -
Motor: Dizel 174 HP
Motor Kodu: YD25DDTi
NISSAN NAVARA NP300 (D40)
Gövde: 2.5 dCi 4WD
Model No: 2.5 l
Yıl: 2007 -
Motor: Dizel 144 HP
Motor Kodu: YD25DDTi
NISSAN NAVARA NP300 (D40)
Gövde: 2.5 dCi 4WD
Model No: 2.5 l
Yıl: 2006 -
Motor: Dizel 171 HP
Motor Kodu: YD25DDTi
NISSAN NAVARA NP300 (D40)
Gövde: 2.5 dCi 4WD
Model No: 2.5 l
Yıl: 2005 -
Motor: Dizel 174 HP
Motor Kodu: YD25DDTi
NISSAN NAVARA NP300 (D40)
Gövde: 2.5 dCi 4WD (D40TT, D40T, D40M, D40BB)
Model No: 2.5 l
Yıl: 2009 -
Motor: Dizel 190 HP
Motor Kodu: YD25DDTi
NISSAN NAVARA NP300 (D40)
Gövde: 2.5 dCi 4x4
Model No: 2.5 l
Yıl: 2012-2016
Motor: Dizel 163 HP
Motor Kodu: YD25DDTi
NISSAN NAVARA NP300 (D40)
Gövde: 4.0 4WD
Model No: 4.0 l
Yıl: 2004 -
Motor: Benzin 269 HP
Motor Kodu: VQ40
| Gövde / Model No | Model Yılı | Motor | Motor Kodu |
|---|---|---|---|
| 2.5 dCi 2.5 l | 2005-2010 | Dizel 174 HP | YD25DDTi |
| 2.5 dCi 4WD 2.5 l | 2005 - | Dizel 163 HP | YD25DDTi |
| 2.5 dCi 4WD 2.5 l | 2006 - | Dizel 171 HP | YD25DDTi |
| 2.5 dCi 4WD 2.5 l | 2005-2010 | Dizel 174 HP | YD25DDTi |
| 2.5 dCi 4WD 2.5 l | 2010 - | Dizel 190 HP | YD25DDTi |
| 4.0 4.0 l | 2010-2014 | Benzin 291 HP | VQ40DE |
| 4.0 4WD 4.0 l | 2005 - | Benzin 269 HP | VQ40DE |
| 4.0 4WD 4.0 l | 2010-2014 | Benzin 291 HP | VQ40DE |
NISSAN PATHFINDER III (R51)
Gövde: 2.5 dCi
Model No: 2.5 l
Yıl: 2005-2010
Motor: Dizel 174 HP
Motor Kodu: YD25DDTi
NISSAN PATHFINDER III (R51)
Gövde: 2.5 dCi 4WD
Model No: 2.5 l
Yıl: 2005 -
Motor: Dizel 163 HP
Motor Kodu: YD25DDTi
NISSAN PATHFINDER III (R51)
Gövde: 2.5 dCi 4WD
Model No: 2.5 l
Yıl: 2006 -
Motor: Dizel 171 HP
Motor Kodu: YD25DDTi
NISSAN PATHFINDER III (R51)
Gövde: 2.5 dCi 4WD
Model No: 2.5 l
Yıl: 2005-2010
Motor: Dizel 174 HP
Motor Kodu: YD25DDTi
NISSAN PATHFINDER III (R51)
Gövde: 2.5 dCi 4WD
Model No: 2.5 l
Yıl: 2010 -
Motor: Dizel 190 HP
Motor Kodu: YD25DDTi
NISSAN PATHFINDER III (R51)
Gövde: 4.0
Model No: 4.0 l
Yıl: 2010-2014
Motor: Benzin 291 HP
Motor Kodu: VQ40DE
NISSAN PATHFINDER III (R51)
Gövde: 4.0 4WD
Model No: 4.0 l
Yıl: 2005 -
Motor: Benzin 269 HP
Motor Kodu: VQ40DE
NISSAN PATHFINDER III (R51)
Gövde: 4.0 4WD
Model No: 4.0 l
Yıl: 2010-2014
Motor: Benzin 291 HP
Motor Kodu: VQ40DE
| Gövde / Model No | Model Yılı | Motor | Motor Kodu |
|---|---|---|---|
| 2.0 S-Hybrid (HC26) 2.0 l | 2013-2016 | Benzin/elektrikli 147 HP | MR20DD |
NISSAN SERENA (C26)
Gövde: 2.0 S-Hybrid (HC26)
Model No: 2.0 l
Yıl: 2013-2016
Motor: Benzin/elektrikli 147 HP
Motor Kodu: MR20DD
| Gövde / Model No | Model Yılı | Motor | Motor Kodu |
|---|---|---|---|
| 4.0 4.0 l | 2008 - | Benzin 265 HP | VQ40DE |
| 4.0 4x4 4.0 l | 2008 - | Benzin 265 HP | VQ40DE |
| 4.0 4x4 4.0 l | 2005 - | Benzin 269 HP | VQ40DE |
| 4.0 4x4 4.0 l | 2010 - | Benzin 291 HP | VQ40DE |
NISSAN XTERRA (N50)
Gövde: 4.0
Model No: 4.0 l
Yıl: 2008 -
Motor: Benzin 265 HP
Motor Kodu: VQ40DE
NISSAN XTERRA (N50)
Gövde: 4.0 4x4
Model No: 4.0 l
Yıl: 2008 -
Motor: Benzin 265 HP
Motor Kodu: VQ40DE
NISSAN XTERRA (N50)
Gövde: 4.0 4x4
Model No: 4.0 l
Yıl: 2005 -
Motor: Benzin 269 HP
Motor Kodu: VQ40DE
NISSAN XTERRA (N50)
Gövde: 4.0 4x4
Model No: 4.0 l
Yıl: 2010 -
Motor: Benzin 291 HP
Motor Kodu: VQ40DE


