Ürün Kodu: 0986494241 Barkod: 4047024561809 EAN: 4047024561809
6922791688899
Bosch 0986494241 Ön Fren Balatası - Suzuki Grand (1998-2015, 1.6-3.2L)
1.588,67 TL
ORİJİNAL
ÜCRETSİZ KARGO
VADE FARKSIZ 5 TAKSİT
Aynı Gün Kargo İçin Kalan Süre:
Bu Ürün Sadece İnternet Mağazamızda Bulunuyor
Bosch 0986494241 Ön Fren Balatası - Suzuki Grand (1998-2015, 1.6-3.2L)
Bosch Ön Ön Fren Balatası, OEM kalite standartlarında üretilmiş olup Suzuki Escudo/Grand ile tam uyumludur. Yüksek sıcaklık direnci, düşük gürültü seviyesi ve uzun ömürlü yapısıyla güvenli ve konforlu frenleme performansı sunar.
🚗 Uyumlu Araçlar: Suzuki Escudo/Grand
📅 Yıl Aralığı: 1998-2016
🔧 Motor Hacmi: 1.6-3.2L
🔧 Motor Hacmi: 1.6-3.2L
📊 Teknik Özellikler
| Satış modeli (IAM) | 0 986 494 241 |
| Tanımlama | Diskli fren balatası seti; ön |
| Makale durumu | Normal |
| Önerilen aksesuar | 1987474631 |
| Önerilen aksesuar | 1987474381 |
| Genişlik | 138,2 mm |
| Kalınlık/En kalınlığı | 16,5 mm |
| Yükseklik | 54,7 mm |
| Eğimli | Hayır |
| Yağmur yivi sayısı | 1 |
| Uyarı kontağı türü | Sesli |
| Uyarı kontağı sayısı | 1 |
| Yaylı | Hayır |
| Monte edilmiş piston klipsli | Hayır |
| Süspansiyon saclı | Evet |
| Sönümleme sacları sayısı | 4 |
| Cıvatalı | Hayır |
| Nominal kalınlık | 16,5 mm |
| Sertifika | ECE-R90 |
| WVA numarası | 24.346 |
| Malzeme | Low-Metallic |
| Uyarı kontağı | Sesli aşınma uyarısı var |
| Ek bilgiler | Gıcırdama önleme sacı var |
| Ticari kısa tanımı (HKB) | BP1304 |
| Standart tanım | E9 90R-01870/1435 |
| WVA-Numarası | 24346 |
🏁 Ürün Avantajları
- ✅ Bosch fren balataları, güvenlik ve güvenilirlik açısından yasal gereklilikleri aşan ek testlere tabi tutulur
- ✅ Son derece kararlı sürtünme katsayısı: yüksek yükte bile tutarlı frenleme performansı için
- ✅ Titreşim önleyici plakalar ve eğimli kenarlar: üstün gürültü ve titreme davranışı için
- ✅ Yüksek sıkıştırılabilirlik: rahat ve iyi pedal hissi için
- ✅ Hemen hemen tüm araç modelleri için özel çözüm: en iyi frenleme sonuçları için
- ✅ Dünya çapında araştırma ve geliştirme: Bosch'un kaliteli performansına güvenebilirsiniz
🔩 OEM / Muadil Numaraları
| SUZUKI | 52200 65J00 000 |
| SUZUKI | 52200-65J00 |
| SUZUKI | 55200 65J00 000 |
| SUZUKI | 55200 65J03 000 |
| SUZUKI | 55200 65J10 000 |
| SUZUKI | 55200 65J11 000 |
| SUZUKI | 55200 65J23 000 |
| SUZUKI | 55200 65J24 000 |
| SUZUKI | 55200 65J26 000 |
| SUZUKI | 55200 67D11 000 |
| SUZUKI | 55200-65J00 |
| SUZUKI | 55200-65J03 |
| SUZUKI | 55200-65J10 |
| SUZUKI | 55200-65J11 |
| SUZUKI | 55200-65J23 |
| SUZUKI | 55200-65J24 |
| SUZUKI | 55200-65J26 |
| SUZUKI | 55200-67D11 |
| Marka | Uyumlu OEM Numaraları |
|---|---|
| SUZUKI |
Bu Ürünle Uyumlu Araçlar
Bu ürün aşağıdaki marka ve model araçlarla uyumludur. Her araç için gövde, model numarası, motor ve motor kodu detayları verilmiştir. Bu bilgiler, doğru yedek parçayı hızlı ve güvenilir şekilde seçmenizi sağlar.
| Gövde / Model No | Model Yılı | Motor | Motor Kodu |
|---|---|---|---|
| 2.7 (JA 627) 2.7 l | 2003-2006 | Benzin 184 HP | H 27 A |
SUZUKI GRAND VITARA I (FT, HT)
Gövde: 2.7 (JA 627)
Model No: 2.7 l
Yıl: 2003-2006
Motor: Benzin 184 HP
Motor Kodu: H 27 A
| Gövde / Model No | Model Yılı | Motor | Motor Kodu |
|---|---|---|---|
| 1.6 4x4 (SQ416) 1.6 l | 1998-2003 | Benzin 94 HP | G16B |
| 2.0 4x4 (SQ420) 2.0 l | 1998-2003 | Benzin 128 HP | J20A |
SUZUKI GRAND VITARA I Açık arazi aracı (GT)
Gövde: 1.6 4x4 (SQ416)
Model No: 1.6 l
Yıl: 1998-2003
Motor: Benzin 94 HP
Motor Kodu: G16B
SUZUKI GRAND VITARA I Açık arazi aracı (GT)
Gövde: 2.0 4x4 (SQ420)
Model No: 2.0 l
Yıl: 1998-2003
Motor: Benzin 128 HP
Motor Kodu: J20A
| Gövde / Model No | Model Yılı | Motor | Motor Kodu |
|---|---|---|---|
| 1.6 (JB416) 1.6 l | 2005 - | Benzin 106 HP | M16A |
| 1.6 Tüm tekerlekleri çekişli (JB416) 1.6 l | 2012 - | Benzin 105 HP | M16A |
| 1.6 Tüm tekerlekleri çekişli (JB416) 1.6 l | 2005-2015 | Benzin 106 HP | M16A |
| 1.6 Tüm tekerlekleri çekişli (TA74, JB416) 1.6 l | 2005-2015 | Benzin 99 HP | M16A |
| 1.9 DDiS (JB419WD, JB419XD) 1.9 l | 2006-2008 | Dizel 129 HP | F9QB |
| 1.9 DDiS Tüm tekerlekleri çekişli (JT419, TD44, JB419WD,... 1.9 l | 2005-2015 | Dizel 129 HP | F9QB, F9QC |
| 2.0 (JB420) 2.0 l | 2010 - | Benzin 135 HP | J20A |
| 2.0 (JB420) 2.0 l | 2005 - | Benzin 137 HP | J20A |
| 2.0 (JB420) 2.0 l | 2005-2015 | Benzin 140 HP | J20A |
| 2.0 Tüm tekerlekleri çekişli (JB420) 2.0 l | 2007-2010 | Benzin 129 HP | J20A |
| 2.0 Tüm tekerlekleri çekişli (TD54, JB420) 2.0 l | 2005-2015 | Benzin 140 HP | J20A |
| 2.4 (JB424) 2.4 l | 2008 - | Benzin 166 HP | J24B |
| 2.4 Tüm tekerlekleri çekişli (JB424) 2.4 l | 2013 - | Benzin 163 HP | J24B |
| 2.4 Tüm tekerlekleri çekişli (JB424) 2.4 l | 2016 - | Benzin 164 HP | J24B |
| 2.4 Tüm tekerlekleri çekişli (JB424) 2.4 l | 2009 - | Benzin 169 HP | J24B |
| 2.4 Tüm tekerlekleri çekişli (JT424, JB424, TDA4) 2.4 l | 2009 - | Benzin 166 HP | J24B |
| 3.2 Tüm tekerlekleri çekişli (JB632, TDB4) 3.2 l | 2008-2015 | Benzin 224 HP | N32A |
| 3.2 Tüm tekerlekleri çekişli (TDB4, JT632, JB632) 3.2 l | 2009-2015 | Benzin 233 HP | N32A |
SUZUKI GRAND VITARA II (JT, TE, TD)
Gövde: 1.6 (JB416)
Model No: 1.6 l
Yıl: 2005 -
Motor: Benzin 106 HP
Motor Kodu: M16A
SUZUKI GRAND VITARA II (JT, TE, TD)
Gövde: 1.6 Tüm tekerlekleri çekişli (JB416)
Model No: 1.6 l
Yıl: 2012 -
Motor: Benzin 105 HP
Motor Kodu: M16A
SUZUKI GRAND VITARA II (JT, TE, TD)
Gövde: 1.6 Tüm tekerlekleri çekişli (JB416)
Model No: 1.6 l
Yıl: 2005-2015
Motor: Benzin 106 HP
Motor Kodu: M16A
SUZUKI GRAND VITARA II (JT, TE, TD)
Gövde: 1.6 Tüm tekerlekleri çekişli (TA74, JB416)
Model No: 1.6 l
Yıl: 2005-2015
Motor: Benzin 99 HP
Motor Kodu: M16A
SUZUKI GRAND VITARA II (JT, TE, TD)
Gövde: 1.9 DDiS (JB419WD, JB419XD)
Model No: 1.9 l
Yıl: 2006-2008
Motor: Dizel 129 HP
Motor Kodu: F9QB
SUZUKI GRAND VITARA II (JT, TE, TD)
Gövde: 1.9 DDiS Tüm tekerlekleri çekişli (JT419, TD44, JB419WD,...
Model No: 1.9 l
Yıl: 2005-2015
Motor: Dizel 129 HP
Motor Kodu: F9QB, F9QC
SUZUKI GRAND VITARA II (JT, TE, TD)
Gövde: 2.0 (JB420)
Model No: 2.0 l
Yıl: 2010 -
Motor: Benzin 135 HP
Motor Kodu: J20A
SUZUKI GRAND VITARA II (JT, TE, TD)
Gövde: 2.0 (JB420)
Model No: 2.0 l
Yıl: 2005 -
Motor: Benzin 137 HP
Motor Kodu: J20A
SUZUKI GRAND VITARA II (JT, TE, TD)
Gövde: 2.0 (JB420)
Model No: 2.0 l
Yıl: 2005-2015
Motor: Benzin 140 HP
Motor Kodu: J20A
SUZUKI GRAND VITARA II (JT, TE, TD)
Gövde: 2.0 Tüm tekerlekleri çekişli (JB420)
Model No: 2.0 l
Yıl: 2007-2010
Motor: Benzin 129 HP
Motor Kodu: J20A
SUZUKI GRAND VITARA II (JT, TE, TD)
Gövde: 2.0 Tüm tekerlekleri çekişli (TD54, JB420)
Model No: 2.0 l
Yıl: 2005-2015
Motor: Benzin 140 HP
Motor Kodu: J20A
SUZUKI GRAND VITARA II (JT, TE, TD)
Gövde: 2.4 (JB424)
Model No: 2.4 l
Yıl: 2008 -
Motor: Benzin 166 HP
Motor Kodu: J24B
SUZUKI GRAND VITARA II (JT, TE, TD)
Gövde: 2.4 Tüm tekerlekleri çekişli (JB424)
Model No: 2.4 l
Yıl: 2013 -
Motor: Benzin 163 HP
Motor Kodu: J24B
SUZUKI GRAND VITARA II (JT, TE, TD)
Gövde: 2.4 Tüm tekerlekleri çekişli (JB424)
Model No: 2.4 l
Yıl: 2016 -
Motor: Benzin 164 HP
Motor Kodu: J24B
SUZUKI GRAND VITARA II (JT, TE, TD)
Gövde: 2.4 Tüm tekerlekleri çekişli (JB424)
Model No: 2.4 l
Yıl: 2009 -
Motor: Benzin 169 HP
Motor Kodu: J24B
SUZUKI GRAND VITARA II (JT, TE, TD)
Gövde: 2.4 Tüm tekerlekleri çekişli (JT424, JB424, TDA4)
Model No: 2.4 l
Yıl: 2009 -
Motor: Benzin 166 HP
Motor Kodu: J24B
SUZUKI GRAND VITARA II (JT, TE, TD)
Gövde: 3.2 Tüm tekerlekleri çekişli (JB632, TDB4)
Model No: 3.2 l
Yıl: 2008-2015
Motor: Benzin 224 HP
Motor Kodu: N32A
SUZUKI GRAND VITARA II (JT, TE, TD)
Gövde: 3.2 Tüm tekerlekleri çekişli (TDB4, JT632, JB632)
Model No: 3.2 l
Yıl: 2009-2015
Motor: Benzin 233 HP
Motor Kodu: N32A


