Bosch 0986494393 Fren Balatası - Peugeot 208, Volvo S60, Citroen Ds3 (1996-2019, 1.0-4.2L)
| Genişlik [mm] | 109,7 |
| Yükseklik [mm] | 69,3 |
| OE numarası için | JLM 21282 |
| Kontrol işareti | ECE-R90 |
| Tüm Özellikleri Görüntüle | |
Bosch 0986494393 Fren Balatası - Peugeot 208, Volvo S60, Citroen Ds3 (1996-2019, 1.0-4.2L)
Bosch Fren Balatası, OEM kalite standartlarında üretilmiş olup Citroen DS3, Dsn DS3, Jaguar S-Type/Sovereign/XJ..., Peugeot 208, Volvo S60/V70 ile tam uyumludur. Yüksek sıcaklık direnci, düşük gürültü seviyesi ve uzun ömürlü yapısıyla güvenli ve konforlu frenleme performansı sunar.
🔧 Motor Hacmi: 1.0-4.2L
📊 Teknik Özellikler
| Satış modeli (IAM) | 0 986 494 393 |
| Tanımlama | Diskli fren balatası, diskli fren balatası seti |
| Makale durumu | Normal |
| Önerilen aksesuar | 1987474515 |
| Önerilen aksesuar | 1987474470 |
| Önerilen aksesuar | 1987474412 |
| Önerilen aksesuar | 1987474311 |
| Önerilen aksesuar | 1987474241 |
| Genişlik | 109,7 mm |
| Kalınlık/En kalınlığı | 14,8 mm |
| Yükseklik | 69,3 mm |
| Eğimli | Hayır |
| Uyarı kontağı türü | Yok |
| Yaylı | Hayır |
| Süspansiyon saclı | Evet |
| Sönümleme sacları sayısı | 4 |
| Cıvatalı | Hayır |
| Nominal kalınlık | 14,8 mm |
| Sertifika | ECE-R90 |
| WVA numarası | 21.381 |
| Malzeme | Low-Metallic |
| Ek bilgiler | Gıcırdama önleme sacı var |
| Ek bilgiler | Montaj kılavuzu dahil |
| Ticari kısa tanımı (HKB) | BP1316 |
| Standart tanım | E9 90R-02A1081/0529 |
| WVA-Numarası | 21381 |
🏁 Ürün Avantajları
- ✅ Bosch fren balataları, güvenlik ve güvenilirlik açısından yasal gereklilikleri aşan ek testlere tabi tutulur
- ✅ Son derece kararlı sürtünme katsayısı: yüksek yükte bile tutarlı frenleme performansı için
- ✅ Titreşim önleyici plakalar ve eğimli kenarlar: üstün gürültü ve titreme davranışı için
- ✅ Yüksek sıkıştırılabilirlik: rahat ve iyi pedal hissi için
- ✅ Hemen hemen tüm araç modelleri için özel çözüm: en iyi frenleme sonuçları için
- ✅ Dünya çapında araştırma ve geliştirme: Bosch'un kaliteli performansına güvenebilirsiniz
🔩 OEM / Muadil Numaraları
| CITROEN | 4254 C6 |
| DAIMLER LTD. | C2C24016 |
| FORD | 1230725 |
| JAGUAR | 6KL 698151 |
| JAGUAR | C2C24016 |
| JAGUAR | C2C8361 |
| JAGUAR | JLM21282 |
| JAGUAR | JLM2182 |
| JAGUAR | MXD 2750AA |
| PEUGEOT | 4254 C6 |
| SEAT | 30665552 |
| SEAT | 6KL698151 |
| SEAT | C2C8361 |
| VOLVO | 30665552 |
| VOLVO | 30683858 |
| VOLVO | 306851360 |
| Marka | Uyumlu OEM Numaraları |
|---|---|
| FORD | |
| SEAT | |
| VOLVO | |
| JAGUAR | |
| DAIMLER | |
| CITROËN |
| Genişlik [mm] | 109,7 |
| Yükseklik [mm] | 69,3 |
| OE numarası için | JLM 21282 |
| Kontrol işareti | ECE-R90 |
| Şasi numarası itibarıyla (VIN) | A00083 |
| Kalınlık/Kuvvet [mm] | 14,8 |
| WVA numarası | 21381 |
| Fren diski çapı için [mm] | 323 |
| Araç donanım hattı/varyantı | R-Performance |
| Malzeme | Low-Metallic |
| Üretici kısıtlaması | Brembo System |
| Fren sistemi | Brembo |
Bu Ürünle Uyumlu Araçlar
Bu ürün aşağıdaki marka ve model araçlarla uyumludur. Her araç için gövde, model numarası, motor ve motor kodu detayları verilmiştir. Bu bilgiler, doğru yedek parçayı hızlı ve güvenilir şekilde seçmenizi sağlar.
| Gövde / Model No | Model Yılı | Motor | Motor Kodu |
|---|---|---|---|
| 1.2 THP 110 1.2 l | 2014-2015 | Benzin 110 HP | HNZ (EB2DT) |
| 1.2 VTi 82 1.2 l | 2013-2015 | Benzin 82 HP | HMZ (EB2), HMZ (EB2F) |
| 1.4 HDi 70 (SA8HP4) 1.4 l | 2010-2015 | Dizel 68 HP | 8HR (DV4C), 8HP (DV4C) |
| 1.4 VTi 95 1.4 l | 2010-2015 | Benzin 95 HP | 8FP (EP3C) |
| 1.4 VTi 95 LPG 1.4 l | 2012-2015 | Benzin/oto gaz (LPG) 95 HP | 8FR (EP3C) |
| 1.4 VTi 98 1.4 l | 2009-2015 | Benzin 98 HP | 8FR (EP3C) |
| 1.6 BlueHDi 100 1.6 l | 2014-2015 | Dizel 99 HP | BHY (DV6FD) |
| 1.6 BlueHDi 120 1.6 l | 2013-2015 | Dizel 120 HP | BHZ (DV6FC) |
| 1.6 BlueHDi 75 1.6 l | 2015 | Dizel 75 HP | BHW (DV6FE) |
| 1.6 HDi 110 1.6 l | 2009-2015 | Dizel 112 HP | 9HR (DV6C) |
| 1.6 HDi 115 1.6 l | 2012-2015 | Dizel 114 HP | 9HD (DV6C) |
| 1.6 HDi 115 1.6 l | 2013-2015 | Dizel 115 HP | BHX (DV6FC) |
| 1.6 HDi 90 1.6 l | 2009-2015 | Dizel 92 HP | 9HP (DV6DTED) |
| 1.6 Racing 1.6 l | 2011-2015 | Benzin 203 HP | 5FF (EP6DTS) |
| 1.6 Racing 1.6 l | 2011-2015 | Benzin 207 HP | 5FD (EP6DTS) |
| 1.6 THP 150 1.6 l | 2010-2015 | Benzin 150 HP | 5FN (EP6CDT), 5FX (EP6DT) |
| 1.6 THP 155 1.6 l | 2010-2015 | Benzin 156 HP | 5FR (EP6DT), 5FV (EP6CDT) |
| 1.6 THP 165 1.6 l | 2014-2015 | Benzin 165 HP | 5GZ (EP6FDT), 5FM (EP6DT) |
| 1.6 THP160 1.6 l | 2012-2015 | Benzin 163 HP | 5FM (EP6DT) |
| 1.6 VTi 120 1.6 l | 2010-2015 | Benzin 120 HP | 5FS (EP6C) |
| Gövde / Model No | Model Yılı | Motor | Motor Kodu |
|---|---|---|---|
| 1.2 THP 110 1.2 l | 2014-2015 | Benzin 110 HP | HNZ (EB2DT) |
| 1.2 VTi 82 1.2 l | 2013-2015 | Benzin 82 HP | HMZ (EB2F) |
| 1.6 BlueHDi 100 1.6 l | 2014-2015 | Dizel 102 HP | BHY (DV6FD) |
| 1.6 BlueHDi 100 1.6 l | 2014-2015 | Dizel 99 HP | BHY (DV6FD) |
| 1.6 BlueHDi 115 1.6 l | 2013-2015 | Dizel 115 HP | BHX (DV6FC) |
| 1.6 BlueHDi 120 1.6 l | 2014-2015 | Dizel 120 HP | BHZ (DV6FC) |
| 1.6 HDi 90 1.6 l | 2013-2015 | Dizel 92 HP | 9HP (DV6DTED) |
| 1.6 THP 150 1.6 l | 2013-2015 | Benzin 150 HP | 5FN (EP6CDT) |
| 1.6 THP 155 1.6 l | 2013-2015 | Benzin 156 HP | 5FV (EP6CDT) |
| 1.6 THP 165 1.6 l | 2014-2015 | Benzin 165 HP | 5GZ (EP6FDT) |
| 1.6 VTi 120 1.6 l | 2013-2015 | Benzin 120 HP | 5FS (EP6C) |
| Gövde / Model No | Model Yılı | Motor | Motor Kodu |
|---|---|---|---|
| 1.2 THP 110 / PureTech 110 (SAHNPS, SAHNZ6, SAHNZT) 1.2 l | 2015-2019 | Benzin 110 HP | HNZ (EB2DT), HNP (EB2ADT) |
| 1.2 THP 130 (SAHNYM) 1.2 l | 2015-2019 | Benzin 130 HP | HNY (EB2DTS) |
| 1.2 VTi 82 (SAHMZ6) 1.2 l | 2015-2019 | Benzin 82 HP | HMZ (EB2F), HMZ (EB2) |
| 1.4 HDi 70 (SA8HR4, SA8HP4) 1.4 l | 2015-2016 | Dizel 68 HP | 8HR (DV4C), 8HP (DV4C) |
| 1.6 BlueHDi 100 (SABHY0, SABHYT) 1.6 l | 2015-2019 | Dizel 99 HP | BHY (DV6FD) |
| 1.6 BlueHDi 116 (SABHXM) 1.6 l | 2015-2019 | Dizel 116 HP | BHX (DV6FC) |
| 1.6 BlueHDi 120 (SABHZM) 1.6 l | 2015-2019 | Dizel 120 HP | BHZ (DV6FC) |
| 1.6 BlueHDi 75 (SABHW6) 1.6 l | 2015-2019 | Dizel 75 HP | BHW (DV6FE) |
| 1.6 THP (SA5GWM) 1.6 l | 2015-2019 | Benzin 150 HP | 5GW (EP6FDT) |
| 1.6 THP (SA5GZM) 1.6 l | 2015-2019 | Benzin 163 HP | 5GZ (EP6FDT) |
| 1.6 THP 165 (SA5GZM) 1.6 l | 2015-2019 | Benzin 165 HP | 5GZ (EP6FDT) |
| 1.6 THP 208 (SA5GRM) 1.6 l | 2015-2019 | Benzin 208 HP | 5GR (EP6FDTX) |
| 1.6 Vti (SA5FS9, SA5FS0) 1.6 l | 2015-2019 | Benzin 120 HP | 5FS (EP6C) |
| 1.6 e-HDi 92 (SA9HP0) 1.6 l | 2015-2019 | Dizel 92 HP | 9HP (DV6DTED) |
| Gövde / Model No | Model Yılı | Motor | Motor Kodu |
|---|---|---|---|
| 1.2 THP 110 1.2 l | 2015-2019 | Benzin 110 HP | HNZ (EB2DT), HNP (EB2ADT) |
| 1.2 THP 130 1.2 l | 2015-2019 | Benzin 130 HP | HNY (EB2DTS) |
| 1.2 VTi 82 1.2 l | 2015-2019 | Benzin 82 HP | HMZ (EB2F) |
| 1.6 BlueHDi 100 1.6 l | 2015-2019 | Dizel 99 HP | BHY (DV6FD) |
| 1.6 BlueHDi 116 1.6 l | 2015-2019 | Dizel 116 HP | BHX (DV6FC) |
| 1.6 BlueHDi 120 1.6 l | 2015-2019 | Dizel 120 HP | BHZ (DV6FC) |
| 1.6 THP 1.6 l | 2015-2019 | Benzin 163 HP | 5GZ (EP6FDT) |
| 1.6 THP 165 1.6 l | 2015-2019 | Benzin 165 HP | 5GZ (EP6FDT) |
| Gövde / Model No | Model Yılı | Motor | Motor Kodu |
|---|---|---|---|
| 4.2 Supercharged 4.2 l | 2001-2008 | Benzin 405 HP | AJ36 |
| R 4,2 V8 4.2 l | 2002-2007 | Benzin 396 HP | 1B(AJ36), 1G(AJ36) |
| Gövde / Model No | Model Yılı | Motor | Motor Kodu |
|---|---|---|---|
| 3.2 3.2 l | 1997-2003 | Benzin 237 HP | |
| 3.2 3.2 l | 1997-2003 | Benzin 243 HP | AJ32 |
| 4.0 4.0 l | 1997-2003 | Benzin 284 HP | BC |
| 4.0 4.0 l | 1997-2003 | Benzin 294 HP | AJV8 |
| 4.0 4.0 l | 1997-2003 | Benzin 363 HP | DC |
| Gövde / Model No | Model Yılı | Motor | Motor Kodu |
|---|---|---|---|
| R 4.2 4.2 l | 2003-2009 | Benzin 395 HP | TB(AJ33SC), TG(AJ34SC) |
| Gövde / Model No | Model Yılı | Motor | Motor Kodu |
|---|---|---|---|
| 4.0 4.0 l | 1996-2002 | Benzin 284 HP | CE, CC |
| 4.0 4.0 l | 1998-2005 | Benzin 363 HP | EC |
| 4.0 XKR 4.0 l | 1998-2005 | Benzin 375 HP | AJ27S |
| 4.2 4.2 l | 2002-2006 | Benzin 298 HP | 2B(AJ33) |
| R 4.2 4.2 l | 2002-2006 | Benzin 396 HP | 2B(AJ36) |
| Gövde / Model No | Model Yılı | Motor | Motor Kodu |
|---|---|---|---|
| 4.0 4.0 l | 1996-2005 | Benzin 284 HP | NC(AJ27), CE(AJ27), OD(AJ27), CC(AJ27) |
| 4.0 4.0 l | 1996-2005 | Benzin 294 HP | AJV8 |
| 4.0 4.0 l | 1998-2005 | Benzin 363 HP | EC |
| 4.0 XKR 4.0 l | 1998-2005 | Benzin 375 HP | AJ27S |
| 4.2 4.2 l | 2002-2005 | Benzin 298 HP | 2B(AJ33) |
| R 4.2 4.2 l | 2002-2005 | Benzin 396 HP | 3B(AJ36) |
| Gövde / Model No | Model Yılı | Motor | Motor Kodu |
|---|---|---|---|
| 1.0 VTi 1.0 l | 2012-2019 | Benzin 68 HP | ZMZ (EB0) |
| 1.2 GPL 1.2 l | 2015-2019 | Benzin/oto gaz (LPG) 82 HP | HMZ (EB2F), HMX (EB2) |
| 1.2 PureTech 82 1.2 l | 2018-2019 | Benzin 82 HP | HMZ (EB2F), HMR (EB2FA) |
| 1.2 THP 110 1.2 l | 2013-2019 | Benzin 110 HP | HNZ (EB2DT), HNV (EB2DTM), HNP (EB2ADT) |
| 1.2 VTI 82 1.2 l | 2012-2019 | Benzin 82 HP | HMZ (EB2), HMZ (EB2F), HMR (EB2FA) |
| 1.2 VTi 68 / PureTech 68 1.2 l | 2016-2019 | Benzin 68 HP | HMP (EB2FB), HMM (EB2FAD) |
| 1.4 GPL 1.4 l | 2013-2019 | Benzin/oto gaz (LPG) 95 HP | EP3C |
| 1.5 BlueHDI 100 1.5 l | 2018-2019 | Dizel 102 HP | YHY (DV5RD) |
| 1.6 1.6 l | 2013-2019 | Benzin 116 HP | NFP (EC5F) |
| 1.6 BlueHDi 100 1.6 l | 2015-2019 | Dizel 100 HP | BHY (DV6FD) |
| 1.6 BlueHDi 120 1.6 l | 2015-2019 | Dizel 120 HP | BHZ (DV6FC) |
| 1.6 GTi 1.6 l | 2014-2019 | Benzin 208 HP | 5GR (EP6FDTX) |
| 1.6 HDi 1.6 l | 2015-2019 | Dizel 116 HP | BHX (DV6FC) |
| 1.6 HDi / BlueHDi 75 1.6 l | 2013-2019 | Dizel 75 HP | 9HK (DV6ETEDM), BHW (DV6FE) |
| 1.6 THP 165 1.6 l | 2015-2019 | Benzin 165 HP | 5GZ (EP6FDT) |
| 1.6 e-HDi 1.6 l | 2015-2019 | Dizel 112 HP | 9HR (DV6C) |
| Gövde / Model No | Model Yılı | Motor | Motor Kodu |
|---|---|---|---|
| R 2,5 T AWD 2.5 l | 2003-2010 | Benzin 300 HP | B 5254 T4 |
| Gövde / Model No | Model Yılı | Motor | Motor Kodu |
|---|---|---|---|
| R 2,5 T AWD 2.5 l | 2003-2007 | Benzin 300 HP | B 5254 T4 |






