Ürün Kodu: 0986494450 Barkod: 4047024854314 EAN: 4047024854314
Bosch 0986494450 Arka Fren Balatası - Bmw Z4 (2009-2016)
2.227,30 TL
ORİJİNAL
ÜCRETSİZ KARGO
VADE FARKSIZ 5 TAKSİT
Aynı Gün Kargo İçin Kalan Süre:
Bu Ürün Sadece İnternet Mağazamızda Bulunuyor
Bosch 0986494450 Arka Fren Balatası - Bmw Z4 (2009-2016)
Bosch Arka Arka Fren Balatası, OEM kalite standartlarında üretilmiş olup BMW Z ile tam uyumludur. Yüksek sıcaklık direnci, düşük gürültü seviyesi ve uzun ömürlü yapısıyla güvenli ve konforlu frenleme performansı sunar.
🚗 Uyumlu Araçlar: BMW Z
📅 Yıl Aralığı: 2006-2016
🔧 Motor Hacmi: 2.0-3.2L
🔧 Motor Hacmi: 2.0-3.2L
📊 Teknik Özellikler
| Satış modeli (IAM) | 0 986 494 450 |
| Tanımlama | Diskli fren balatası seti; arka |
| Makale durumu | Normal |
| Önerilen aksesuar | 1987473518 |
| Önerilen aksesuar | 1987473503 |
| Genişlik | 106 mm |
| Kalınlık/En kalınlığı | 17,8 mm |
| Yükseklik 1 | 45,1 mm |
| Yükseklik 2 | 52,3 mm |
| Eğimli | Evet |
| Uyarı kontağı türü | Yok |
| Yaylı | Hayır |
| Süspansiyon saclı | Evet |
| Sönümleme sacları sayısı | 4 |
| Cıvatalı | Evet |
| Cıvata sayısı | 4 |
| Nominal kalınlık | 17,8 mm |
| Sertifika | ECE-R90 |
| WVA numarası | 24.560 |
| Malzeme | Low-Metallic |
| Ek bilgiler | Montaj kılavuzu dahil |
| Ek bilgiler | cıvatalı |
| Ek bilgiler | Gıcırdama önleme sacı var |
| Ticari kısa tanımı (HKB) | BP1373 |
| Standart tanım | E9 90R-02A1081/2733 |
| WVA-Numarası | 24560 |
| FMSI kodu | D1433 |
🏁 Ürün Avantajları
- ✅ Bosch fren balataları, güvenlik ve güvenilirlik açısından yasal gereklilikleri aşan ek testlere tabi tutulur
- ✅ Son derece kararlı sürtünme katsayısı: yüksek yükte bile tutarlı frenleme performansı için
- ✅ Titreşim önleyici plakalar ve eğimli kenarlar: üstün gürültü ve titreme davranışı için
- ✅ Yüksek sıkıştırılabilirlik: rahat ve iyi pedal hissi için
- ✅ Hemen hemen tüm araç modelleri için özel çözüm: en iyi frenleme sonuçları için
- ✅ Dünya çapında araştırma ve geliştirme: Bosch'un kaliteli performansına güvenebilirsiniz
🔩 OEM / Muadil Numaraları
| BMW | 34 21 6 788 275 |
| Marka | Uyumlu OEM Numaraları |
|---|---|
| BMW |
Bu Ürünle Uyumlu Araçlar
Bu ürün aşağıdaki marka ve model araçlarla uyumludur. Her araç için gövde, model numarası, motor ve motor kodu detayları verilmiştir. Bu bilgiler, doğru yedek parçayı hızlı ve güvenilir şekilde seçmenizi sağlar.
| Gövde / Model No | Model Yılı | Motor | Motor Kodu |
|---|---|---|---|
| sDrive 18 i 2.0 l | 2013-2016 | Benzin 156 HP | N20 B20 A |
| sDrive 20 i 2.0 l | 2011-2016 | Benzin 163 HP | N20 B20 A |
| sDrive 20 i 2.0 l | 2011-2016 | Benzin 184 HP | N20 B20 A |
| sDrive 23 i 2.5 l | 2009-2011 | Benzin 204 HP | N52 B25 A, N52 B25 BF |
| sDrive 28 i 2.0 l | 2011-2016 | Benzin 245 HP | N20 B20 A |
| sDrive 30 i 3.0 l | 2009-2011 | Benzin 258 HP | N52 B30 BF, N52 B30 A, N52 B30 B |
| sDrive 30 i 3.0 l | 2009-2011 | Benzin 265 HP | N52 B30 A |
BMW Z4 Roadster (E89)
Gövde: sDrive 18 i
Model No: 2.0 l
Yıl: 2013-2016
Motor: Benzin 156 HP
Motor Kodu: N20 B20 A
BMW Z4 Roadster (E89)
Gövde: sDrive 20 i
Model No: 2.0 l
Yıl: 2011-2016
Motor: Benzin 163 HP
Motor Kodu: N20 B20 A
BMW Z4 Roadster (E89)
Gövde: sDrive 20 i
Model No: 2.0 l
Yıl: 2011-2016
Motor: Benzin 184 HP
Motor Kodu: N20 B20 A
BMW Z4 Roadster (E89)
Gövde: sDrive 23 i
Model No: 2.5 l
Yıl: 2009-2011
Motor: Benzin 204 HP
Motor Kodu: N52 B25 A, N52 B25 BF
BMW Z4 Roadster (E89)
Gövde: sDrive 28 i
Model No: 2.0 l
Yıl: 2011-2016
Motor: Benzin 245 HP
Motor Kodu: N20 B20 A
BMW Z4 Roadster (E89)
Gövde: sDrive 30 i
Model No: 3.0 l
Yıl: 2009-2011
Motor: Benzin 258 HP
Motor Kodu: N52 B30 BF, N52 B30 A, N52 B30 B
BMW Z4 Roadster (E89)
Gövde: sDrive 30 i
Model No: 3.0 l
Yıl: 2009-2011
Motor: Benzin 265 HP
Motor Kodu: N52 B30 A







