Bosch 0986494564 Ön Fren Balatası - Peugeot 208, Opel Corsa/Mokka (2013-2022, 1.2-1.6L)
| Genişlik [mm] | 136,4 |
| Yükseklik [mm] | 58,9 |
| Kontrol işareti | ECE-R90 |
| Montaj tarafı | Ön aks |
| İlave Ürün/Bilgi 2 | Gıcırdamayı önleyici sac |
| Kalınlık/Kuvvet [mm] | 18 |
| Tüm Özellikleri Görüntüle | |
Bosch 0986494564 Ön Fren Balatası - Peugeot 208, Opel Corsa/Mokka (2013-2022, 1.2-1.6L)
Bosch Ön Ön Fren Balatası, OEM kalite standartlarında üretilmiş olup Dsn DS3, Ope Corsa/Crossland/Mokka, Vauxhall Corsa/Crossland/Mokka ile tam uyumludur. Yüksek sıcaklık direnci, düşük gürültü seviyesi ve uzun ömürlü yapısıyla güvenli ve konforlu frenleme performansı sunar.
🔧 Motor Hacmi: 1.2-1.6L
📊 Teknik Özellikler
| Satış modeli (IAM) | 0 986 494 564 |
| Tanımlama | Diskli fren balatası seti; ön |
| Makale durumu | Normal |
| Önerilen aksesuar | 1987474311 |
| Önerilen aksesuar | 1987474241 |
| Genişlik | 136,4 mm |
| Kalınlık/En kalınlığı | 18 mm |
| Yükseklik | 58,9 mm |
| Eğimli | Evet |
| Yağmur yivi sayısı | 0 |
| Uyarı kontağı türü | Yok |
| Yaylı | Hayır |
| Monte edilmiş piston klipsli | Hayır |
| Süspansiyon saclı | Evet |
| Sönümleme sacları sayısı | 4 |
| Cıvatalı | Evet |
| Cıvata sayısı | 4 |
| Nominal kalınlık | 18 mm |
| Sertifika | ECE-R90 |
| WVA numarası | 25.438 |
| Malzeme | Low-Metallic |
| Ek bilgiler | Gıcırdama önleme sacı var |
| Ticari kısa tanımı (HKB) | BP1485 |
| Standart tanım | E9-90R-02A1200/2663 |
| WVA-Numarası | 25438 |
🏁 Ürün Avantajları
- ✅ Bosch fren balataları, güvenlik ve güvenilirlik açısından yasal gereklilikleri aşan ek testlere tabi tutulur
- ✅ Son derece kararlı sürtünme katsayısı: yüksek yükte bile tutarlı frenleme performansı için
- ✅ Titreşim önleyici plakalar ve eğimli kenarlar: üstün gürültü ve titreme davranışı için
- ✅ Yüksek sıkıştırılabilirlik: rahat ve iyi pedal hissi için
- ✅ Hemen hemen tüm araç modelleri için özel çözüm: en iyi frenleme sonuçları için
- ✅ Dünya çapında araştırma ve geliştirme: Bosch'un kaliteli performansına güvenebilirsiniz
🔩 OEM / Muadil Numaraları
| CITROEN | 16 070 831 80 |
| CITROEN | 16 290 383 80 |
| CITROEN | 16 478 635 80 |
| CITROEN | 4254 31 |
| OPEL | 1617293780 |
| OPEL | 1647863580 |
| OPEL | 36 49 095 |
| PEUGEOT | 16 070 831 80 |
| PEUGEOT | 16 290 383 80 |
| PEUGEOT | 16 478 635 80 |
| PEUGEOT | 4254 31 |
| VAUXHALL | 1617293780 |
| VAUXHALL | 1647863580 |
| VAUXHALL | 36 49 095 |
| Marka | Uyumlu OEM Numaraları |
|---|---|
| OPEL | |
| PEUGEOT | |
| CITROËN | |
| VAUXHALL |
| Genişlik [mm] | 136,4 |
| Yükseklik [mm] | 58,9 |
| Kontrol işareti | ECE-R90 |
| Montaj tarafı | Ön aks |
| İlave Ürün/Bilgi 2 | Gıcırdamayı önleyici sac |
| Kalınlık/Kuvvet [mm] | 18 |
| WVA numarası | 25438 |
| Jant büyüklüğü [inç] | 15,0 |
| Fren diski çapı için [mm] | 283 |
| Malzeme | Low-Metallic |
| Cıvataların adedi | 4 |
Bu Ürünle Uyumlu Araçlar
Bu ürün aşağıdaki marka ve model araçlarla uyumludur. Her araç için gövde, model numarası, motor ve motor kodu detayları verilmiştir. Bu bilgiler, doğru yedek parçayı hızlı ve güvenilir şekilde seçmenizi sağlar.
| Gövde / Model No | Model Yılı | Motor | Motor Kodu |
|---|---|---|---|
| 1.2 THP 110 / PureTech 110 (SAHNPS, SAHNZ6, SAHNZT) 1.2 l | 2015-2019 | Benzin 110 HP | HNZ (EB2DT), HNP (EB2ADT) |
| 1.2 THP 130 (SAHNYM) 1.2 l | 2015-2019 | Benzin 130 HP | HNY (EB2DTS) |
| 1.2 VTi 82 (SAHMZ6) 1.2 l | 2015-2019 | Benzin 82 HP | HMZ (EB2F), HMZ (EB2) |
| 1.4 HDi 70 (SA8HR4, SA8HP4) 1.4 l | 2015-2016 | Dizel 68 HP | 8HR (DV4C), 8HP (DV4C) |
| 1.6 BlueHDi 100 (SABHY0, SABHYT) 1.6 l | 2015-2019 | Dizel 99 HP | BHY (DV6FD) |
| 1.6 BlueHDi 116 (SABHXM) 1.6 l | 2015-2019 | Dizel 116 HP | BHX (DV6FC) |
| 1.6 BlueHDi 120 (SABHZM) 1.6 l | 2015-2019 | Dizel 120 HP | BHZ (DV6FC) |
| 1.6 BlueHDi 75 (SABHW6) 1.6 l | 2015-2019 | Dizel 75 HP | BHW (DV6FE) |
| 1.6 THP (SA5GWM) 1.6 l | 2015-2019 | Benzin 150 HP | 5GW (EP6FDT) |
| 1.6 THP (SA5GZM) 1.6 l | 2015-2019 | Benzin 163 HP | 5GZ (EP6FDT) |
| 1.6 THP 165 (SA5GZM) 1.6 l | 2015-2019 | Benzin 165 HP | 5GZ (EP6FDT) |
| 1.6 THP 208 (SA5GRM) 1.6 l | 2015-2019 | Benzin 208 HP | 5GR (EP6FDTX) |
| 1.6 Vti (SA5FS9, SA5FS0) 1.6 l | 2015-2019 | Benzin 120 HP | 5FS (EP6C) |
| 1.6 e-HDi 92 (SA9HP0) 1.6 l | 2015-2019 | Dizel 92 HP | 9HP (DV6DTED) |
| Gövde / Model No | Model Yılı | Motor | Motor Kodu |
|---|---|---|---|
| 1.2 PureTech 100 (URHNKK, URHNEK) 1.2 l | 2018 - | Benzin 101 HP | HNK (EB2ADTD) |
| 1.2 PureTech 130 (URHNSS) 1.2 l | 2018 - | Benzin 131 HP | HNS (EB2ADTS) |
| 1.2 PureTech 155 (URHNNS) 1.2 l | 2018-2022 | Benzin 156 HP | HNN (EB2ADTX) |
| 1.5 BlueHDi 100 (UCYHYJ) 1.5 l | 2018-2022 | Dizel 102 HP | YHY (DV5RD) |
| 1.5 BlueHDi 110 (UCYHSK) 1.5 l | 2021-2022 | Dizel 110 HP | YHS (DV5RCE) |
| 1.5 BlueHDi 130 (UCYHZR) 1.5 l | 2018 - | Dizel 130 HP | YHZ (DV5RC) |
| E-TENSE (UZZKXZ) 0.0 l | 2019-2022 | Elektronik 136 HP | ZKX (ZK01) |
| Gövde / Model No | Model Yılı | Motor | Motor Kodu |
|---|---|---|---|
| 1.2 THP 110 1.2 l | 2015-2019 | Benzin 110 HP | HNZ (EB2DT), HNP (EB2ADT) |
| 1.2 THP 130 1.2 l | 2015-2019 | Benzin 130 HP | HNY (EB2DTS) |
| 1.2 VTi 82 1.2 l | 2015-2019 | Benzin 82 HP | HMZ (EB2F) |
| 1.6 BlueHDi 100 1.6 l | 2015-2019 | Dizel 99 HP | BHY (DV6FD) |
| 1.6 BlueHDi 116 1.6 l | 2015-2019 | Dizel 116 HP | BHX (DV6FC) |
| 1.6 BlueHDi 120 1.6 l | 2015-2019 | Dizel 120 HP | BHZ (DV6FC) |
| 1.6 THP 1.6 l | 2015-2019 | Benzin 163 HP | 5GZ (EP6FDT) |
| 1.6 THP 165 1.6 l | 2015-2019 | Benzin 165 HP | 5GZ (EP6FDT) |
| 1.6 THP 208 1.6 l | 2015-2019 | Benzin 208 HP | 5GR (EP6FDTX) |
| Gövde / Model No | Model Yılı | Motor | Motor Kodu |
|---|---|---|---|
| 1.2 (68) 1.2 l | 2019 - | Benzin 101 HP | F 12 XHL (EB2ADTD) |
| 1.2 (68) 1.2 l | 2019 - | Benzin 131 HP | HNL (EB2ADTSM), F 12 XHT (EB2ADTS) |
| 1.2 (68) 1.2 l | 2019 - | Benzin 75 HP | F 12 XEL (EB2FAD), HMU (EB2FAMD) |
| 1.2 MHEV 1.2 l | 2023 - | Benzin/elektrikli 101 HP | HPX (EB2LTEDH2) |
| 1.2 Turbo Hybrid (68) 1.2 l | 2024 - | Benzin/elektrikli 136 HP | HPY (EB2LTDH2) |
| 1.5 (68) 1.5 l | 2019 - | Dizel 102 HP | D 15 DT (DV5RD), YHT (DV5RCF) |
| Corsa-e 0.0 l | 2023 - | Elektronik 156 HP | ZKW (ZK02) |
| Corsa-e (68) 0.0 l | 2019 - | Elektronik 136 HP | ZKX (ZK01) |
| Gövde / Model No | Model Yılı | Motor | Motor Kodu |
|---|---|---|---|
| 1.2 1.2 l | 2019 - | Benzin 83 HP | F 12 XE (EB2FA) |
| 1.2 (75) 1.2 l | 2017 - | Benzin 110 HP | B 12 XHL (EB2DT), D 12 XHL (EB2ADT), F 12 XHL (EB2ADT) |
| 1.2 (75) 1.2 l | 2017 - | Benzin 131 HP | D 12 XHT (EB2ADTS), B 12 XHT (EB2DTS), F 12 XHT (EB2ADTS) |
| 1.2 (75) 1.2 l | 2017 - | Benzin 82 HP | B 12 XE (EB2F), D 12 XE (EB2FA) |
| 1.2 LPG (75) 1.2 l | 2017 - | Benzin/oto gaz (LPG) 82 HP | B 12 XE (EB2F) |
| 1.5 (75) 1.5 l | 2020 - | Dizel 110 HP | F 15 DT (DV5RCE) |
| 1.5 Turbo D (75) 1.5 l | 2018 - | Dizel 102 HP | D 15 DT (DV5RD) |
| 1.5 Turbo D (75) 1.5 l | 2018 - | Dizel 120 HP | D 15 DTH (DV5RC), F 15 DTH (DV5RCD) |
| 1.6 Turbo D (75) 1.6 l | 2017-2019 | Dizel 116 HP | B 16 DTH (DV6FC) |
| 1.6 Turbo D (75) 1.6 l | 2017-2018 | Dizel 120 HP | B 16 DTH (DV6FC) |
| 1.6 Turbo D (75) 1.6 l | 2019-2021 | Dizel 92 HP | B 16 DT (DV6DTED) |
| 1.6 Turbo D (75) 1.6 l | 2017-2018 | Dizel 99 HP | B 16 DT (DV6FD), Z 16 DT (DV6FD) |
| Gövde / Model No | Model Yılı | Motor | Motor Kodu |
|---|---|---|---|
| 1.2 (76) 1.2 l | 2020 - | Benzin 101 HP | F 12 XHL (EB2ADTD), HPV (EB2LTED) |
| 1.2 (76) 1.2 l | 2022 - | Benzin 136 HP | HPW (EB2LTD) |
| 1.5 (76) 1.5 l | 2020 - | Dizel 110 HP | F 15 DT (DV5RCE) |
| MOKKA-e (76) 0.0 l | 2020 - | Elektronik 136 HP | ZKX (ZK01) |
| Gövde / Model No | Model Yılı | Motor | Motor Kodu |
|---|---|---|---|
| 1.6 1.6 l | 2013-2019 | Benzin 116 HP | NFP (EC5F) |







