Ürün Kodu: 0986494769 Barkod: 4047026127447 EAN: 4047026127447
Bosch 0986494769 Ön Fren Balatası - Fiat Freemont, Jeep Wrangler (2011-2015, 2.0-3.6L)
2.491,85 TL
ORİJİNAL
ÜCRETSİZ KARGO
VADE FARKSIZ 5 TAKSİT
Hemen sipariş verirsen, yarın kargoda!
Bu Ürün Sadece İnternet Mağazamızda Bulunuyor
| Genişlik [mm] | 183,1 |
| Yükseklik [mm] | 63,1 |
| Kontrol işareti | ECE-R90 |
| Montaj tarafı | Ön aks |
| İlave Ürün/Bilgi 2 | Gıcırdamayı önleyici sac |
| Aşınma ikaz kontağı | Sesli aşınma uyarısı |
| Tüm Özellikleri Görüntüle | |
Bosch 0986494769 Ön Fren Balatası - Fiat Freemont, Jeep Wrangler (2011-2015, 2.0-3.6L)
Bosch Ön Ön Fren Balatası, OEM kalite standartlarında üretilmiş olup Fiat Freemont, Lai Voyager ile tam uyumludur. Yüksek sıcaklık direnci, düşük gürültü seviyesi ve uzun ömürlü yapısıyla güvenli ve konforlu frenleme performansı sunar.
🚗 Uyumlu Araçlar: Fiat Freemont, Lai Voyager
📅 Yıl Aralığı: 2011-2016
🔧 Motor Hacmi: 2.0-3.6L
🔧 Motor Hacmi: 2.0-3.6L
📊 Teknik Özellikler
| Satış modeli (IAM) | 0 986 494 769 |
| Tanımlama | Diskli fren balatası seti; ön |
| Makale durumu | Normal |
| Önerilen aksesuar | 1987474382 |
| Genişlik | 183,1 mm |
| Kalınlık/En kalınlığı | 19,44 mm |
| Yükseklik | 63,1 mm |
| Eğimli | Hayır |
| Yağmur yivi sayısı | 1 |
| Uyarı kontağı türü | Sesli |
| Uyarı kontağı sayısı | 4 |
| Yaylı | Evet |
| Monte edilmiş piston klipsli | Hayır |
| Süspansiyon saclı | Evet |
| Sönümleme sacları sayısı | 4 |
| Cıvatalı | Hayır |
| Nominal kalınlık | 19,44 mm |
| Sertifika | ECE-R90 |
| WVA numarası | 25.378 |
| Malzeme | Low-Metallic |
| Uyarı kontağı | Sesli aşınma uyarısı var |
| Ek bilgiler | Gıcırdama önleme sacı var |
| Ticari kısa tanımı (HKB) | BP1943 |
| Standart tanım | E9-90R-02A1425/3322 |
| WVA-Numarası | 25378 |
🏁 Ürün Avantajları
- ✅ Bosch fren balataları, güvenlik ve güvenilirlik açısından yasal gereklilikleri aşan ek testlere tabi tutulur
- ✅ Son derece kararlı sürtünme katsayısı: yüksek yükte bile tutarlı frenleme performansı için
- ✅ Titreşim önleyici plakalar ve eğimli kenarlar: üstün gürültü ve titreme davranışı için
- ✅ Yüksek sıkıştırılabilirlik: rahat ve iyi pedal hissi için
- ✅ Hemen hemen tüm araç modelleri için özel çözüm: en iyi frenleme sonuçları için
- ✅ Dünya çapında araştırma ve geliştirme: Bosch'un kaliteli performansına güvenebilirsiniz
🔩 OEM / Muadil Numaraları
| ALFA ROMEO | K68144163AA |
| ALFA ROMEO | K68144163AB |
| ALFA ROMEO | K68144163AC |
| ALFA ROMEO | K68144163AD |
| ALFA ROMEO | K68144163AE |
| ALFA ROMEO | K68144163AF |
| ALFA ROMEO | K68159579AA |
| ALFA ROMEO | K68159579AB |
| ALFA ROMEO | K68159579AC |
| ALFA ROMEO | K68260870AA |
| ALFA ROMEO | K68260870AB |
| CHRYSLER | 68144 163AA |
| CHRYSLER | 68144 163AB |
| CHRYSLER | 68144 163AC |
| CHRYSLER | 68144 163AD |
| CHRYSLER | 68144 163AE |
| DODGE | 2AMV3163AA |
| DODGE | 68144 163AE |
| DODGE | 68144 163AF |
| DODGE | 68159 579AA |
| DODGE | 68159 579AB |
| DODGE | 68159 579AC |
| DODGE | 68260 870AA |
| DODGE | 68260 870AB |
| FIAT | K68144163AA |
| FIAT | K68144163AB |
| FIAT | K68144163AC |
| FIAT | K68144163AD |
| FIAT | K68144163AE |
| FIAT | K68144163AF |
| FIAT | K68159579AA |
| FIAT | K68159579AB |
| FIAT | K68159579AC |
| FIAT | K68258389AA |
| FIAT | K68260870AA |
| FIAT | K68260870AB |
| JEEP | 68383 243AA |
| JEEP | 68409 860AA |
| LANCIA | K68144163AA |
| LANCIA | K68144163AB |
| LANCIA | K68144163AC |
| LANCIA | K68144163AD |
| LANCIA | K68144163AE |
| LANCIA | K68144163AF |
| LANCIA | K68159579AA |
| LANCIA | K68159579AB |
| LANCIA | K68159579AC |
| LANCIA | K68260870AA |
| LANCIA | K68260870AB |
| Marka | Uyumlu OEM Numaraları |
|---|---|
| FIAT | |
| JEEP | |
| DODGE | |
| LANCIA | |
| CHRYSLER | |
| ALFA ROMEO |
| Genişlik [mm] | 183,1 |
| Yükseklik [mm] | 63,1 |
| Kontrol işareti | ECE-R90 |
| Montaj tarafı | Ön aks |
| İlave Ürün/Bilgi 2 | Gıcırdamayı önleyici sac |
| Aşınma ikaz kontağı | Sesli aşınma uyarısı |
| Kalınlık/Kuvvet [mm] | 19,44 |
| WVA numarası | 25378 |
| Malzeme | Low-Metallic |
Bu Ürünle Uyumlu Araçlar
Bu ürün aşağıdaki marka ve model araçlarla uyumludur. Her araç için gövde, model numarası, motor ve motor kodu detayları verilmiştir. Bu bilgiler, doğru yedek parçayı hızlı ve güvenilir şekilde seçmenizi sağlar.
| Gövde / Model No | Model Yılı | Motor | Motor Kodu |
|---|---|---|---|
| 2.0 JTD 2.0 l | 2011-2015 | Dizel 136 HP | 939 B5.000 |
| 2.0 JTD 2.0 l | 2011-2015 | Dizel 140 HP | 940 A5.000, 939 B5.000 |
| 2.0 JTD 2.0 l | 2011-2015 | Dizel 163 HP | 939 B5.000 |
| 2.0 JTD 2.0 l | 2011-2015 | Dizel 170 HP | 940 A5.000, 939 B5.000 |
| 2.0 JTD 4x4 2.0 l | 2011-2015 | Dizel 163 HP | 939 B5.000 |
| 2.0 JTD 4x4 2.0 l | 2011-2015 | Dizel 170 HP | 940 A5.000, 939 B5.000 |
| 2.4 2.4 l | 2011-2015 | Benzin 170 HP | ED3, EDG |
| 3.6 4x4 3.6 l | 2011-2015 | Benzin 280 HP | ERB |
FIAT FREEMONT (345_)
Gövde: 2.0 JTD
Model No: 2.0 l
Yıl: 2011-2015
Motor: Dizel 136 HP
Motor Kodu: 939 B5.000
FIAT FREEMONT (345_)
Gövde: 2.0 JTD
Model No: 2.0 l
Yıl: 2011-2015
Motor: Dizel 140 HP
Motor Kodu: 940 A5.000, 939 B5.000
FIAT FREEMONT (345_)
Gövde: 2.0 JTD
Model No: 2.0 l
Yıl: 2011-2015
Motor: Dizel 163 HP
Motor Kodu: 939 B5.000
FIAT FREEMONT (345_)
Gövde: 2.0 JTD
Model No: 2.0 l
Yıl: 2011-2015
Motor: Dizel 170 HP
Motor Kodu: 940 A5.000, 939 B5.000
FIAT FREEMONT (345_)
Gövde: 2.0 JTD 4x4
Model No: 2.0 l
Yıl: 2011-2015
Motor: Dizel 163 HP
Motor Kodu: 939 B5.000
FIAT FREEMONT (345_)
Gövde: 2.0 JTD 4x4
Model No: 2.0 l
Yıl: 2011-2015
Motor: Dizel 170 HP
Motor Kodu: 940 A5.000, 939 B5.000
FIAT FREEMONT (345_)
Gövde: 2.4
Model No: 2.4 l
Yıl: 2011-2015
Motor: Benzin 170 HP
Motor Kodu: ED3, EDG
FIAT FREEMONT (345_)
Gövde: 3.6 4x4
Model No: 3.6 l
Yıl: 2011-2015
Motor: Benzin 280 HP
Motor Kodu: ERB
| Gövde / Model No | Model Yılı | Motor | Motor Kodu |
|---|---|---|---|
| 2.0 T-GDi (JL72, JL74) 2.0 l | 2017 - | Benzin 270 HP | EC1 |
| 2.2 Multijet II (JL72, JL74) 2.2 l | 2017 - | Dizel 200 HP | EBH |
| 3.6 VVT (JL72, JL74) 3.6 l | 2017 - | Benzin 284 HP | ERC |
JEEP WRANGLER IV (JL)
Gövde: 2.0 T-GDi (JL72, JL74)
Model No: 2.0 l
Yıl: 2017 -
Motor: Benzin 270 HP
Motor Kodu: EC1
JEEP WRANGLER IV (JL)
Gövde: 2.2 Multijet II (JL72, JL74)
Model No: 2.2 l
Yıl: 2017 -
Motor: Dizel 200 HP
Motor Kodu: EBH
JEEP WRANGLER IV (JL)
Gövde: 3.6 VVT (JL72, JL74)
Model No: 3.6 l
Yıl: 2017 -
Motor: Benzin 284 HP
Motor Kodu: ERC
| Gövde / Model No | Model Yılı | Motor | Motor Kodu |
|---|---|---|---|
| 2.8 CRD (RT, 53) 2.8 l | 2011-2014 | Dizel 163 HP | ENS |
| 2.8 CRD (RT, 53) 2.8 l | 2013-2014 | Dizel 177 HP | ENS |
| 2.8 CRD (RT, 53) 2.8 l | 2012-2014 | Dizel 178 HP | ENS |
| 3.6 V6 (RT, 53) 3.6 l | 2011-2014 | Benzin 283 HP | ERB |
| 3.6 V6 LPG (53) 3.6 l | 2014 | Benzin/oto gaz (LPG) 283 HP | ERB |
LANCIA VOYAGER MPV (404_)
Gövde: 2.8 CRD (RT, 53)
Model No: 2.8 l
Yıl: 2011-2014
Motor: Dizel 163 HP
Motor Kodu: ENS
LANCIA VOYAGER MPV (404_)
Gövde: 2.8 CRD (RT, 53)
Model No: 2.8 l
Yıl: 2013-2014
Motor: Dizel 177 HP
Motor Kodu: ENS
LANCIA VOYAGER MPV (404_)
Gövde: 2.8 CRD (RT, 53)
Model No: 2.8 l
Yıl: 2012-2014
Motor: Dizel 178 HP
Motor Kodu: ENS
LANCIA VOYAGER MPV (404_)
Gövde: 3.6 V6 (RT, 53)
Model No: 3.6 l
Yıl: 2011-2014
Motor: Benzin 283 HP
Motor Kodu: ERB
LANCIA VOYAGER MPV (404_)
Gövde: 3.6 V6 LPG (53)
Model No: 3.6 l
Yıl: 2014
Motor: Benzin/oto gaz (LPG) 283 HP
Motor Kodu: ERB


