Ürün Kodu: 0986494804 Barkod: 4047026128482 EAN: 4047026128482
Bosch 0986494804 Ön Fren Balatası - Mazda Cx-3/Cx-30/3 (2013-2019, 1.5-2.2L)
1.223,03 TL
ORİJİNAL
VADE FARKSIZ 5 TAKSİT
Hemen sipariş verirsen, yarın kargoda!
Bu Ürün Sadece İnternet Mağazamızda Bulunuyor
| Genişlik [mm] | 141,7 |
| Yükseklik [mm] | 55,3 |
| Kontrol işareti | ECE-R90 |
| Montaj tarafı | Ön aks |
| Aşınma ikaz kontağı | Sesli aşınma uyarısı |
| Kalınlık/Kuvvet [mm] | 15,7 |
| Tüm Özellikleri Görüntüle | |
Bosch 0986494804 Ön Fren Balatası - Mazda Cx-3/Cx-30/3 (2013-2019, 1.5-2.2L)
Bosch Ön Ön Fren Balatası, OEM kalite standartlarında üretilmiş olup Mazda ile tam uyumludur. Yüksek sıcaklık direnci, düşük gürültü seviyesi ve uzun ömürlü yapısıyla güvenli ve konforlu frenleme performansı sunar.
🚗 Uyumlu Araçlar: Mazda
📊 Teknik Özellikler
| Satış modeli (IAM) | 0 986 494 804 |
| Tanımlama | Diskli fren balatası seti; ön |
| Makale durumu | Normal |
| Genişlik | 141,7 mm |
| Kalınlık/En kalınlığı | 15,7 mm |
| Yükseklik | 55,3 mm |
| Eğimli | Evet |
| Yağmur yivi sayısı | 1 |
| Uyarı kontağı türü | Sesli |
| Uyarı kontağı sayısı | 2 |
| Yaylı | Hayır |
| Monte edilmiş piston klipsli | Hayır |
| Süspansiyon saclı | Hayır |
| Cıvatalı | Hayır |
| Nominal kalınlık | 15,7 mm |
| Sertifika | ECE-R90 |
| WVA numarası | 25.875 |
| Malzeme | Low-Metallic |
| Uyarı kontağı | Sesli aşınma uyarısı var |
| Ticari kısa tanımı (HKB) | BP1978 |
| Standart tanım | E9-90R-02A1200/3846 |
| WVA-Numarası | 25875 |
🏁 Ürün Avantajları
- ✅ Bosch fren balataları, güvenlik ve güvenilirlik açısından yasal gereklilikleri aşan ek testlere tabi tutulur
- ✅ Son derece kararlı sürtünme katsayısı: yüksek yükte bile tutarlı frenleme performansı için
- ✅ Titreşim önleyici plakalar ve eğimli kenarlar: üstün gürültü ve titreme davranışı için
- ✅ Yüksek sıkıştırılabilirlik: rahat ve iyi pedal hissi için
- ✅ Hemen hemen tüm araç modelleri için özel çözüm: en iyi frenleme sonuçları için
- ✅ Dünya çapında araştırma ve geliştirme: Bosch'un kaliteli performansına güvenebilirsiniz
🔩 OEM / Muadil Numaraları
| MAZDA | B4Y03328ZA |
| MAZDA | B4Y03328ZB |
| MAZDA | B6YS3328ZA |
| MAZDA | B6YS3328ZB |
| MAZDA | BHY13328ZA |
| MAZDA | BHY13328ZA9C |
| MAZDA | D4YS3328Z |
| MAZDA | DFY53328Z |
| MAZDA | DGY93328Z |
| Marka | Uyumlu OEM Numaraları |
|---|---|
| MAZDA |
| Genişlik [mm] | 141,7 |
| Yükseklik [mm] | 55,3 |
| Kontrol işareti | ECE-R90 |
| Montaj tarafı | Ön aks |
| Aşınma ikaz kontağı | Sesli aşınma uyarısı |
| Kalınlık/Kuvvet [mm] | 15,7 |
| WVA numarası | 25875 |
| Malzeme | Low-Metallic |
Bu Ürünle Uyumlu Araçlar
Bu ürün aşağıdaki marka ve model araçlarla uyumludur. Her araç için gövde, model numarası, motor ve motor kodu detayları verilmiştir. Bu bilgiler, doğru yedek parçayı hızlı ve güvenilir şekilde seçmenizi sağlar.
| Gövde / Model No | Model Yılı | Motor | Motor Kodu |
|---|---|---|---|
| 1.5 1.5 l | 2013-2019 | Benzin 100 HP | P5Y1, P5Y5, P5Y4, P5Z3 |
| 1.5 1.5 l | 2016-2019 | Benzin 110 HP | P5Y5, P5Y4 |
| 1.5 1.5 l | 2013-2019 | Benzin 120 HP | P5Y1, P5Y5, P5Y4, P5Z3 |
| 1.5 (BM5FS) 1.5 l | 2014-2019 | Benzin 111 HP | P5Y5, P5-VPS, P5Y4 |
| 1.5 D (BMLFS, BM4, BN4) 1.5 l | 2016-2019 | Dizel 105 HP | S5Y7, S5Y8, S5-DPTS, S5-DPTR |
| 1.6 (BM4, BN4) 1.6 l | 2013-2019 | Benzin 105 HP | Z6Y3, Z6Y1 |
| 2.0 2.0 l | 2013-2019 | Benzin 120 HP | PEY5, PEXL, PEY7 |
| 2.0 2.0 l | 2013-2016 | Benzin 150 HP | PEY7 |
| 2.0 2.0 l | 2013-2019 | Benzin 165 HP | PEY5, PEX2, PEXL, PEY7 |
| 2.0 (BMEFS, BM547, BN547) 2.0 l | 2013-2019 | Benzin 155 HP | PEY5, PE-VPS, PEY7 |
| 2.0 Flexfuel 2.0 l | 2014-2019 | Benzin/Etanol 165 HP | PEX2 |
| 2.2 D 2.2 l | 2013-2019 | Dizel 150 HP | SHY6, SHY4 |
MAZDA 3 (BM, BN)
Gövde: 1.5
Model No: 1.5 l
Yıl: 2013-2019
Motor: Benzin 100 HP
Motor Kodu: P5Y1, P5Y5, P5Y4, P5Z3
MAZDA 3 (BM, BN)
Gövde: 1.5
Model No: 1.5 l
Yıl: 2016-2019
Motor: Benzin 110 HP
Motor Kodu: P5Y5, P5Y4
MAZDA 3 (BM, BN)
Gövde: 1.5
Model No: 1.5 l
Yıl: 2013-2019
Motor: Benzin 120 HP
Motor Kodu: P5Y1, P5Y5, P5Y4, P5Z3
MAZDA 3 (BM, BN)
Gövde: 1.5 (BM5FS)
Model No: 1.5 l
Yıl: 2014-2019
Motor: Benzin 111 HP
Motor Kodu: P5Y5, P5-VPS, P5Y4
MAZDA 3 (BM, BN)
Gövde: 1.5 D (BMLFS, BM4, BN4)
Model No: 1.5 l
Yıl: 2016-2019
Motor: Dizel 105 HP
Motor Kodu: S5Y7, S5Y8, S5-DPTS, S5-DPTR
MAZDA 3 (BM, BN)
Gövde: 1.6 (BM4, BN4)
Model No: 1.6 l
Yıl: 2013-2019
Motor: Benzin 105 HP
Motor Kodu: Z6Y3, Z6Y1
MAZDA 3 (BM, BN)
Gövde: 2.0
Model No: 2.0 l
Yıl: 2013-2019
Motor: Benzin 120 HP
Motor Kodu: PEY5, PEXL, PEY7
MAZDA 3 (BM, BN)
Gövde: 2.0
Model No: 2.0 l
Yıl: 2013-2016
Motor: Benzin 150 HP
Motor Kodu: PEY7
MAZDA 3 (BM, BN)
Gövde: 2.0
Model No: 2.0 l
Yıl: 2013-2019
Motor: Benzin 165 HP
Motor Kodu: PEY5, PEX2, PEXL, PEY7
MAZDA 3 (BM, BN)
Gövde: 2.0 (BMEFS, BM547, BN547)
Model No: 2.0 l
Yıl: 2013-2019
Motor: Benzin 155 HP
Motor Kodu: PEY5, PE-VPS, PEY7
MAZDA 3 (BM, BN)
Gövde: 2.0 Flexfuel
Model No: 2.0 l
Yıl: 2014-2019
Motor: Benzin/Etanol 165 HP
Motor Kodu: PEX2
MAZDA 3 (BM, BN)
Gövde: 2.2 D
Model No: 2.2 l
Yıl: 2013-2019
Motor: Dizel 150 HP
Motor Kodu: SHY6, SHY4
| Gövde / Model No | Model Yılı | Motor | Motor Kodu |
|---|---|---|---|
| 1.5 1.5 l | 2014-2019 | Benzin 100 HP | P5Y1, P5Y5, P5Y4, P5Z3 |
| 1.5 1.5 l | 2013-2019 | Benzin 120 HP | P5Y1, P5Y5, P5Y4, P5Z3 |
| 1.5 (BM5FP, BM5FS) 1.5 l | 2013-2019 | Benzin 111 HP | P5Y5, P5-VPS, P5Y4 |
| 1.5 D (BMLFP, BMLFS) 1.5 l | 2016-2019 | Dizel 105 HP | S5Y7, S5Y8, S5-DPTS, S5-DPTR |
| 1.6 (BM6FJ) 1.6 l | 2013-2019 | Benzin 105 HP | Z6Y3, Z6Y1 |
| 2.0 2.0 l | 2013-2019 | Benzin 120 HP | PEY5, PEXL, PEY7 |
| 2.0 2.0 l | 2013-2016 | Benzin 150 HP | PEY7 |
| 2.0 2.0 l | 2015-2016 | Benzin 153 HP | PEY5 |
| 2.0 2.0 l | 2014-2019 | Benzin 158 HP | PEY7 |
| 2.0 2.0 l | 2014-2019 | Benzin 165 HP | PEY5, PEX2, PEY7 |
| 2.0 (BMEFP, BM527, BN527) 2.0 l | 2013-2019 | Benzin 155 HP | PEY5, PE-VPS, PEY7 |
| 2.0 Flexfuel 2.0 l | 2014-2019 | Benzin/Etanol 165 HP | PEX2 |
| 2.2 D 2.2 l | 2013-2019 | Dizel 150 HP | SHY6, SHY4 |
MAZDA 3 Sedan (BM_, BN_)
Gövde: 1.5
Model No: 1.5 l
Yıl: 2014-2019
Motor: Benzin 100 HP
Motor Kodu: P5Y1, P5Y5, P5Y4, P5Z3
MAZDA 3 Sedan (BM_, BN_)
Gövde: 1.5
Model No: 1.5 l
Yıl: 2013-2019
Motor: Benzin 120 HP
Motor Kodu: P5Y1, P5Y5, P5Y4, P5Z3
MAZDA 3 Sedan (BM_, BN_)
Gövde: 1.5 (BM5FP, BM5FS)
Model No: 1.5 l
Yıl: 2013-2019
Motor: Benzin 111 HP
Motor Kodu: P5Y5, P5-VPS, P5Y4
MAZDA 3 Sedan (BM_, BN_)
Gövde: 1.5 D (BMLFP, BMLFS)
Model No: 1.5 l
Yıl: 2016-2019
Motor: Dizel 105 HP
Motor Kodu: S5Y7, S5Y8, S5-DPTS, S5-DPTR
MAZDA 3 Sedan (BM_, BN_)
Gövde: 1.6 (BM6FJ)
Model No: 1.6 l
Yıl: 2013-2019
Motor: Benzin 105 HP
Motor Kodu: Z6Y3, Z6Y1
MAZDA 3 Sedan (BM_, BN_)
Gövde: 2.0
Model No: 2.0 l
Yıl: 2013-2019
Motor: Benzin 120 HP
Motor Kodu: PEY5, PEXL, PEY7
MAZDA 3 Sedan (BM_, BN_)
Gövde: 2.0
Model No: 2.0 l
Yıl: 2013-2016
Motor: Benzin 150 HP
Motor Kodu: PEY7
MAZDA 3 Sedan (BM_, BN_)
Gövde: 2.0
Model No: 2.0 l
Yıl: 2015-2016
Motor: Benzin 153 HP
Motor Kodu: PEY5
MAZDA 3 Sedan (BM_, BN_)
Gövde: 2.0
Model No: 2.0 l
Yıl: 2014-2019
Motor: Benzin 158 HP
Motor Kodu: PEY7
MAZDA 3 Sedan (BM_, BN_)
Gövde: 2.0
Model No: 2.0 l
Yıl: 2014-2019
Motor: Benzin 165 HP
Motor Kodu: PEY5, PEX2, PEY7
MAZDA 3 Sedan (BM_, BN_)
Gövde: 2.0 (BMEFP, BM527, BN527)
Model No: 2.0 l
Yıl: 2013-2019
Motor: Benzin 155 HP
Motor Kodu: PEY5, PE-VPS, PEY7
MAZDA 3 Sedan (BM_, BN_)
Gövde: 2.0 Flexfuel
Model No: 2.0 l
Yıl: 2014-2019
Motor: Benzin/Etanol 165 HP
Motor Kodu: PEX2
MAZDA 3 Sedan (BM_, BN_)
Gövde: 2.2 D
Model No: 2.2 l
Yıl: 2013-2019
Motor: Dizel 150 HP
Motor Kodu: SHY6, SHY4
| Gövde / Model No | Model Yılı | Motor | Motor Kodu |
|---|---|---|---|
| 1.5 SKYACTIV-D (DK2WS, DK5FW) 1.5 l | 2015-2018 | Dizel 105 HP | S5Y2, S5Y7, S5Y9, S5Y5, S5-DPTS, S5-DPTR |
| 1.5 SKYACTIV-D AWD (DK4WS, DK5AW) 1.5 l | 2015-2018 | Dizel 105 HP | S5Y2, S5Y7, S5Y9, S5Y5, S5-DPTS, S5-DPTR |
| 1.5 SKYACTIV-G (DK2W) 1.5 l | 2020 - | Benzin 111 HP | P5-VPS |
| 1.8 SKYACTIV-D (DK4WS) 1.8 l | 2018 - | Dizel 116 HP | S8Y1, S8-DPTS, S8-DPTR |
| 1.8 SKYACTIV-D AWD (DK2WS) 1.8 l | 2018 - | Dizel 116 HP | S8Y1, S8-DPTS, S8-DPTR |
| 2.0 SKYACTIV-G 2.0 l | 2018 - | Benzin 121 HP | PEXT, PEXB |
| 2.0 SKYACTIV-G 2.0 l | 2015 - | Benzin 156 HP | PEX3 |
| 2.0 SKYACTIV-G (DK2W7, DKEFW) 2.0 l | 2015 - | Benzin 148 HP | PE-VPS, PEX0 |
| 2.0 SKYACTIV-G (DK2W7, DKEFW) 2.0 l | 2018 - | Benzin 150 HP | PE-VPS, PEXB |
| 2.0 SKYACTIV-G (DK5W, DK6W) 2.0 l | 2015 - | Benzin 120 HP | PEX3, PEXB |
| 2.0 SKYACTIV-G AWD (DK4W7, DKEAW) 2.0 l | 2015 - | Benzin 148 HP | PE-VPS, PEX0 |
| 2.0 SKYACTIV-G AWD (DK4W7, DKEAW) 2.0 l | 2015 - | Benzin 150 HP | PEX3, PE-VPS, PEXT, PEXB |
| 2.0 SKYACTIV-G Flex AWD 2.0 l | 2015 - | Benzin/Etanol 156 HP | PEX3, PEX0 |
MAZDA CX-3 (DK)
Gövde: 1.5 SKYACTIV-D (DK2WS, DK5FW)
Model No: 1.5 l
Yıl: 2015-2018
Motor: Dizel 105 HP
Motor Kodu: S5Y2, S5Y7, S5Y9, S5Y5, S5-DPTS, S5-DPTR
MAZDA CX-3 (DK)
Gövde: 1.5 SKYACTIV-D AWD (DK4WS, DK5AW)
Model No: 1.5 l
Yıl: 2015-2018
Motor: Dizel 105 HP
Motor Kodu: S5Y2, S5Y7, S5Y9, S5Y5, S5-DPTS, S5-DPTR
MAZDA CX-3 (DK)
Gövde: 1.5 SKYACTIV-G (DK2W)
Model No: 1.5 l
Yıl: 2020 -
Motor: Benzin 111 HP
Motor Kodu: P5-VPS
MAZDA CX-3 (DK)
Gövde: 1.8 SKYACTIV-D (DK4WS)
Model No: 1.8 l
Yıl: 2018 -
Motor: Dizel 116 HP
Motor Kodu: S8Y1, S8-DPTS, S8-DPTR
MAZDA CX-3 (DK)
Gövde: 1.8 SKYACTIV-D AWD (DK2WS)
Model No: 1.8 l
Yıl: 2018 -
Motor: Dizel 116 HP
Motor Kodu: S8Y1, S8-DPTS, S8-DPTR
MAZDA CX-3 (DK)
Gövde: 2.0 SKYACTIV-G
Model No: 2.0 l
Yıl: 2018 -
Motor: Benzin 121 HP
Motor Kodu: PEXT, PEXB
MAZDA CX-3 (DK)
Gövde: 2.0 SKYACTIV-G
Model No: 2.0 l
Yıl: 2015 -
Motor: Benzin 156 HP
Motor Kodu: PEX3
MAZDA CX-3 (DK)
Gövde: 2.0 SKYACTIV-G (DK2W7, DKEFW)
Model No: 2.0 l
Yıl: 2015 -
Motor: Benzin 148 HP
Motor Kodu: PE-VPS, PEX0
MAZDA CX-3 (DK)
Gövde: 2.0 SKYACTIV-G (DK2W7, DKEFW)
Model No: 2.0 l
Yıl: 2018 -
Motor: Benzin 150 HP
Motor Kodu: PE-VPS, PEXB
MAZDA CX-3 (DK)
Gövde: 2.0 SKYACTIV-G (DK5W, DK6W)
Model No: 2.0 l
Yıl: 2015 -
Motor: Benzin 120 HP
Motor Kodu: PEX3, PEXB
MAZDA CX-3 (DK)
Gövde: 2.0 SKYACTIV-G AWD (DK4W7, DKEAW)
Model No: 2.0 l
Yıl: 2015 -
Motor: Benzin 148 HP
Motor Kodu: PE-VPS, PEX0
MAZDA CX-3 (DK)
Gövde: 2.0 SKYACTIV-G AWD (DK4W7, DKEAW)
Model No: 2.0 l
Yıl: 2015 -
Motor: Benzin 150 HP
Motor Kodu: PEX3, PE-VPS, PEXT, PEXB
MAZDA CX-3 (DK)
Gövde: 2.0 SKYACTIV-G Flex AWD
Model No: 2.0 l
Yıl: 2015 -
Motor: Benzin/Etanol 156 HP
Motor Kodu: PEX3, PEX0
| Gövde / Model No | Model Yılı | Motor | Motor Kodu |
|---|---|---|---|
| 2.0 SKYACTIV-G (DM2W7) 2.0 l | 2019 - | Benzin 155 HP | PEXP, PE-VPS |
MAZDA CX-30 (DM)
Gövde: 2.0 SKYACTIV-G (DM2W7)
Model No: 2.0 l
Yıl: 2019 -
Motor: Benzin 155 HP
Motor Kodu: PEXP, PE-VPS

