Sepet
Sepetinizde ürün bulunmamaktadır!
| Genişlik [mm] | 171,8 |
| Yükseklik [mm] | 68,8 |
| Kontrol işareti | ECE-R90 |
| Montaj tarafı | Ön aks |
| İlave Ürün/Bilgi 2 | Gıcırdamayı önleyici sac |
| Aşınma ikaz kontağı | Aşınma ikaz kontağı dahil |
| Kalınlık/Kuvvet [mm] | 17 |
| WVA numarası | 25602 |
| Malzeme | Low-Metallic |
| Tüm Özellikleri Görüntüle | |
Bosch Ön Ön Fren Balatası, OEM kalite standartlarında üretilmiş olup Ford Transit, Ldv Deliver ile tam uyumludur. Yüksek sıcaklık direnci, düşük gürültü seviyesi ve uzun ömürlü yapısıyla güvenli ve konforlu frenleme performansı sunar.
| Sipariş numarası | 0 986 494 844 |
| Tanımlama | Diskli fren balatası seti; ön |
| Makale durumu | Normal |
| Önerilen aksesuar | 1987473572 |
| Genişlik | 171,8 mm |
| Kalınlık/En kalınlığı | 16,8 mm |
| Yükseklik | 68,4 mm |
| Eğimli | Evet |
| Yağmur yivi sayısı | 0 |
| Uyarı kontağı türü | Elektrikli |
| Uyarı kontağı sayısı | 2 |
| Yaylı | Evet |
| Monte edilmiş piston klipsli | Hayır |
| Süspansiyon saclı | Evet |
| Sönümleme sacları sayısı | 4 |
| Cıvatalı | Evet |
| Cıvata sayısı | 4 |
| Nominal kalınlık | 16,8 mm |
| Sertifika | ECE-R90 |
| WVA numarası | 25.602 |
| Malzeme | Low-Metallic |
| Uyarı kontağı | Aşınma uyarısı kontağı dahil |
| Ek bilgiler | Gıcırdama önleme sacı var |
| Ticari kısa tanımı (HKB) | BP2018 |
| Standart tanım | E9-90R-02A1725/3531 |
| WVA-Numarası | 25602 |
| FORD | 1763915 |
| FORD | 1842632 |
| FORD | 1916326 |
| FORD | 2221820 |
| FORD | 2361234 |
| FORD | BK212K021AA |
| Marka | Uyumlu OEM Numaraları |
|---|---|
| FORD |
| Genişlik [mm] | 171,8 |
| Yükseklik [mm] | 68,8 |
| Kontrol işareti | ECE-R90 |
| Montaj tarafı | Ön aks |
| İlave Ürün/Bilgi 2 | Gıcırdamayı önleyici sac |
| Aşınma ikaz kontağı | Aşınma ikaz kontağı dahil |
| Kalınlık/Kuvvet [mm] | 17 |
| WVA numarası | 25602 |
| Malzeme | Low-Metallic |
| Cıvataların adedi | 4 |