Sepet
Sepetinizde ürün bulunmamaktadır!
| Genişlik [mm] | 171,6 |
| Yükseklik [mm] | 66,1 |
| Kontrol işareti | ECE-R90 |
| Montaj tarafı | Ön aks |
| İlave Ürün/Bilgi 2 | Gıcırdamayı önleyici sac |
| Aşınma ikaz kontağı | Aşınma ikaz kontağı dahil |
| Tüm Özellikleri Görüntüle | |
Bosch Ön Ön Fren Balatası, OEM kalite standartlarında üretilmiş olup Ford E-Transit/Tourneo/Transit ile tam uyumludur. Yüksek sıcaklık direnci, düşük gürültü seviyesi ve uzun ömürlü yapısıyla güvenli ve konforlu frenleme performansı sunar.
| Satış modeli (IAM) | 0 986 494 845 |
| Tanımlama | Diskli fren balatası seti; ön |
| Makale durumu | Normal |
| Önerilen aksesuar | 1987474711 |
| Önerilen aksesuar | 1987474311 |
| Önerilen aksesuar | 1987473572 |
| Genişlik | 171,6 mm |
| Kalınlık/En kalınlığı | 16,9 mm |
| Yükseklik | 66,1 mm |
| Eğimli | Evet |
| Yağmur yivi sayısı | 0 |
| Uyarı kontağı türü | Elektrikli |
| Uyarı kontağı sayısı | 2 |
| Yaylı | Evet |
| Monte edilmiş piston klipsli | Hayır |
| Süspansiyon saclı | Evet |
| Sönümleme sacları sayısı | 4 |
| Cıvatalı | Evet |
| Cıvata sayısı | 4 |
| Nominal kalınlık | 16,9 mm |
| Sertifika | ECE-R90 |
| WVA numarası | 22.034 |
| Malzeme | Low-Metallic |
| Uyarı kontağı | Aşınma uyarısı kontağı dahil |
| Ek bilgiler | Gıcırdama önleme sacı var |
| Ticari kısa tanımı (HKB) | BP2019 |
| Standart tanım | E9 90R-02A0904/4125 |
| WVA-Numarası | 22034 |
| FORD | 1824121 |
| FORD | 1829400 |
| FORD | 1840479 |
| FORD | 1916326 |
| FORD | 2005987 |
| FORD | 2006028 |
| FORD | 2391870 |
| FORD | 2511669 |
| FORD | 2511705 |
| FORD | BK312K021AA |
| FORD | BK312K021AB |
| FORD | BK312K021AC |
| FORD | BK312K021AD |
| FORD | BK312K021AE |
| FORD | BK312K021AF |
| FORD | CK4Z2001A |
| FORD | KTJK212K021GB |
| FORD | MEBK3J2K021AA |
| Marka | Uyumlu OEM Numaraları |
|---|---|
| FORD |
| Genişlik [mm] | 171,6 |
| Yükseklik [mm] | 66,1 |
| Kontrol işareti | ECE-R90 |
| Montaj tarafı | Ön aks |
| İlave Ürün/Bilgi 2 | Gıcırdamayı önleyici sac |
| Aşınma ikaz kontağı | Aşınma ikaz kontağı dahil |
| Kalınlık/Kuvvet [mm] | 16,9 |
| WVA numarası | 22034 |
| Malzeme | Low-Metallic |
| Cıvataların adedi | 4 |