Bosch 0986494865 Arka Fren Balatası - Nissan 350Z, Subaru Impreza, Mitsubishi Lancer (1989-2015, 2.0-3.5L)
| Genişlik [mm] | 76,8 |
| Yükseklik [mm] | 65,5 |
| OE numarası için | 26696 FG000 |
| Kontrol işareti | ECE-R90 |
| Montaj tarafı | Arka aks |
| İlave Ürün/Bilgi 2 | Gıcırdamayı önleyici sac |
| Tüm Özellikleri Görüntüle | |
Bosch 0986494865 Arka Fren Balatası - Nissan 350Z, Subaru Impreza, Mitsubishi Lancer (1989-2015, 2.0-3.5L)
Bosch Arka Arka Fren Balatası, OEM kalite standartlarında üretilmiş olup Mitsubishi Lancer, Nissan 350/Skyline, Subaru BRZ/Forester/Impreza... ile tam uyumludur. Yüksek sıcaklık direnci, düşük gürültü seviyesi ve uzun ömürlü yapısıyla güvenli ve konforlu frenleme performansı sunar.
🔧 Motor Hacmi: 2.0-3.5L
📊 Teknik Özellikler
| Satış modeli (IAM) | 0 986 494 865 |
| Tanımlama | Diskli fren balatası seti; arka |
| Makale durumu | Normal |
| Eni (ambalajsız) | 76,8 mm |
| Yükseklik (ambalajsız) | 65,5 mm |
| Genişlik | 76,8 mm |
| Kalınlık/En kalınlığı | 14,4 mm |
| Yükseklik | 65,5 mm |
| Eğimli | Evet |
| Yağmur yivi sayısı | 1 |
| Uyarı kontağı türü | Sesli |
| Uyarı kontağı sayısı | 2 |
| Yaylı | Hayır |
| Monte edilmiş piston klipsli | Hayır |
| Süspansiyon saclı | Evet |
| Sönümleme sacları sayısı | 4 |
| Cıvatalı | Hayır |
| Nominal kalınlık | 14,4 mm |
| Sertifika | ECE-R90 |
| WVA numarası | 21.580 |
| Malzeme | Low-Metallic |
| Uyarı kontağı | Sesli aşınma uyarısı var |
| Ek bilgiler | Gıcırdama önleme sacı var |
| Ticari kısa tanımı (HKB) | BP2039 |
| Standart tanım | E9 90R-02A0871/1651 |
| WVA-Numarası | 21580 |
🏁 Ürün Avantajları
- ✅ Bosch fren balataları, güvenlik ve güvenilirlik açısından yasal gereklilikleri aşan ek testlere tabi tutulur
- ✅ Son derece kararlı sürtünme katsayısı: yüksek yükte bile tutarlı frenleme performansı için
- ✅ Titreşim önleyici plakalar ve eğimli kenarlar: üstün gürültü ve titreme davranışı için
- ✅ Yüksek sıkıştırılabilirlik: rahat ve iyi pedal hissi için
- ✅ Hemen hemen tüm araç modelleri için özel çözüm: en iyi frenleme sonuçları için
- ✅ Dünya çapında araştırma ve geliştirme: Bosch'un kaliteli performansına güvenebilirsiniz
🔩 OEM / Muadil Numaraları
| INFINITI | D4MFMCD01J |
| MASERATI | 370230042 |
| MITSUBISHI | 4605A050 |
| MITSUBISHI | 4605C034 |
| MITSUBISHI | MR407391 |
| NISSAN | 44060 12U87 |
| NISSAN | 44060 CD026 |
| NISSAN | 44060 CD094 |
| NISSAN | D40F0CD00B |
| NISSAN | D40F0CD01B |
| NISSAN | D40F0CD026 |
| NISSAN | D40F0CD094 |
| NISSAN | D4MFMCD01J |
| SUBARU | 26696 FE00 |
| SUBARU | 26696 FE000 |
| SUBARU | 26696 FE001 |
| SUBARU | 26696 FE080 |
| SUBARU | 26696 FG000 |
| Marka | Uyumlu OEM Numaraları |
|---|---|
| NISSAN | |
| SUBARU | |
| INFINITI | |
| MASERATI | |
| MITSUBISHI |
| Genişlik [mm] | 76,8 |
| Yükseklik [mm] | 65,5 |
| OE numarası için | 26696 FG000 |
| Kontrol işareti | ECE-R90 |
| Montaj tarafı | Arka aks |
| İlave Ürün/Bilgi 2 | Gıcırdamayı önleyici sac |
| Aşınma ikaz kontağı | Sesli aşınma uyarısı |
| Kalınlık/Kuvvet [mm] | 14,4 |
| WVA numarası | 21580 |
| Malzeme | Low-Metallic |
| Fren kaliperi modeli | Sabit kaliper |
Bu Ürünle Uyumlu Araçlar
Bu ürün aşağıdaki marka ve model araçlarla uyumludur. Her araç için gövde, model numarası, motor ve motor kodu detayları verilmiştir. Bu bilgiler, doğru yedek parçayı hızlı ve güvenilir şekilde seçmenizi sağlar.
| Gövde / Model No | Model Yılı | Motor | Motor Kodu |
|---|---|---|---|
| EVO V (CP9A) 2.0 l | 1998 | Benzin 280 HP | 4G63 Turbo |
| Gövde / Model No | Model Yılı | Motor | Motor Kodu |
|---|---|---|---|
| EVO IX (CT9A) 2.0 l | 2005-2007 | Benzin 280 HP | 4G63 Turbo |
| EVO IX (CT9A) 2.0 l | 2005-2006 | Benzin 290 HP | 4G63 Turbo |
| EVO VII (CT9A) 2.0 l | 2001-2003 | Benzin 280 HP | 4G63 Turbo |
| EVO VIII (CT9A) 2.0 l | 2003-2005 | Benzin 280 HP | 4G63 Turbo |
| EVO VIII - 260 (CT9A) 2.0 l | 2004-2005 | Benzin 265 HP | 4G63 Turbo |
| Gövde / Model No | Model Yılı | Motor | Motor Kodu |
|---|---|---|---|
| EVO X (CZ4A) 2.0 l | 2008-2015 | Benzin 295 HP | 4B11-T/C |
| Gövde / Model No | Model Yılı | Motor | Motor Kodu |
|---|---|---|---|
| 3.5 3.5 l | 2004-2007 | Benzin 291 HP | VQ35DE |
| 3.5 (AAZ33) 3.5 l | 2003-2006 | Benzin 280 HP | VQ35DE |
| 3.5 (AAZ33) 3.5 l | 2002-2008 | Benzin 301 HP | VQ35DE |
| 3.5 (BAZ33) 3.5 l | 2005-2008 | Benzin 313 HP | VQ35HR |
| Gövde / Model No | Model Yılı | Motor | Motor Kodu |
|---|---|---|---|
| 3.5 (AAZ33) 3.5 l | 2005-2007 | Benzin 280 HP | VQ35DE |
| 3.5 (AAZ33) 3.5 l | 2004-2007 | Benzin 301 HP | VQ35DE |
| 3.5 (BAZ33) 3.5 l | 2005-2009 | Benzin 313 HP | VQ35HR |
| Gövde / Model No | Model Yılı | Motor | Motor Kodu |
|---|---|---|---|
| 2.6 Twin Turbo 4x4 (BNR32) 2.6 l | 1989-1993 | Benzin 280 HP | RB26DETT |
| Gövde / Model No | Model Yılı | Motor | Motor Kodu |
|---|---|---|---|
| 2.6 Twin Turbo 4x4 (BCNR33) 2.6 l | 1994-1999 | Benzin 280 HP | RB26DETT |
| Gövde / Model No | Model Yılı | Motor | Motor Kodu |
|---|---|---|---|
| 2.0 2.0 l | 2014 - | Benzin 208 HP | FA20D |
| 2.0 (ZC6) 2.0 l | 2012 - | Benzin 200 HP | FA20D |
| 2.0 (ZC6) 2.0 l | 2016 - | Benzin 207 HP | FA20C |
| Gövde / Model No | Model Yılı | Motor | Motor Kodu |
|---|---|---|---|
| 2.5 Prodrive Performance Pack AWD 2.5 l | 2005 | Benzin 256 HP | EJ255 |
| Gövde / Model No | Model Yılı | Motor | Motor Kodu |
|---|---|---|---|
| 2.5 AWD 2.5 l | 2010-2013 | Benzin 310 HP | EJ257 |
| 2.5 WRX AWD (GRF) 2.5 l | 2008-2013 | Benzin 309 HP | EJ257 |
| 2.5 WRX STI 330S AWD 2.5 l | 2009-2010 | Benzin 330 HP | EJ257 |
| 2.5 WRX STI AWD 2.5 l | 2012-2013 | Benzin 305 HP | EJ257 |
| 2.5 WRX STi AWD (GRF) 2.5 l | 2008-2013 | Benzin 301 HP | EJ257 |
| Gövde / Model No | Model Yılı | Motor | Motor Kodu |
|---|---|---|---|
| 2.0 AWD (GDB) 2.0 l | 2005-2007 | Benzin 280 HP | EJ207 |
| 2.0 WRX STi AWD (GDB) 2.0 l | 2001-2005 | Benzin 265 HP | EJ207 |
| 2.5 AWD (GDF) 2.5 l | 2005-2007 | Benzin 300 HP | EJ257 |
| 2.5 WRX STi AWD 2.5 l | 2005-2007 | Benzin 265 HP | EJ257 |
| 2.5 WRX STi AWD (GDF) 2.5 l | 2005-2007 | Benzin 280 HP | EJ257 |
| Gövde / Model No | Model Yılı | Motor | Motor Kodu |
|---|---|---|---|
| 2.5 AWD 2.5 l | 2007 | Benzin 320 HP | EJ257 |
| 2.5 AWD (GVB) 2.5 l | 2010-2015 | Benzin 310 HP | EJ257 |
| 2.5 WRX STi AWD (GVF) 2.5 l | 2011 - | Benzin 301 HP | EJ257 |
| Gövde / Model No | Model Yılı | Motor | Motor Kodu |
|---|---|---|---|
| STi 2.5 AWD 2.5 l | 2010-2014 | Benzin 300 HP | EJ257 |
| Gövde / Model No | Model Yılı | Motor | Motor Kodu |
|---|---|---|---|
| STi 2.5 AWD 2.5 l | 2014 - | Benzin 301 HP | EJ257 |
| STi 2.5 AWD 2.5 l | 2011 - | Benzin 309 HP | EJ257 |
| STi 2.5 AWD 2.5 l | 2016 - | Benzin 310 HP | EJ257 |




