Ürün Kodu: 0986494898 Barkod: 4047026175967 EAN: 4047026175967
Bosch 0986494898 Ön Fren Balatası - Bmw 3 Serisi G20 / G21, 4 Serisi G22 / G23 (318i-330i, 318d-330d, 2018-)
3.256,96 TL
ORİJİNAL
ÜCRETSİZ KARGO
VADE FARKSIZ 5 TAKSİT
En Geç 1 Haziran Pazartesi Kargoda
Bu Ürün Sadece İnternet Mağazamızda Bulunuyor
| Genişlik [mm] | 155,3 |
| Montaj tarafı | Ön aks |
| Kalınlık/Kuvvet [mm] | 19 |
| Fren diski çapı için [mm] | 348 |
| Malzeme | Low-Metallic |
| Yükseklik 1 [mm] | 68,5 |
| Yükseklik 2 [mm] | 68,3 |
| Tüm Özellikleri Görüntüle | |
Bosch 0986494898 Ön Fren Balatası - Bmw 3 Serisi G20 / G21, 4 Serisi G22 / G23 (318i-330i, 318d-330d, 2018-)
Bosch Ön Ön Fren Balatası, OEM kalite standartlarında üretilmiş olup BMW 520/525/528..., Mb ile tam uyumludur. Yüksek sıcaklık direnci, düşük gürültü seviyesi ve uzun ömürlü yapısıyla güvenli ve konforlu frenleme performansı sunar.
🚗 Uyumlu Araçlar: BMW 520/525/528..., Mb
📅 Yıl Aralığı: 2010-2017
🔧 Motor Hacmi: 2.0-3.0L
🔧 Motor Hacmi: 2.0-3.0L
📊 Teknik Özellikler
| Satış modeli (IAM) | 0 986 494 898 |
| Tanımlama | Diskli fren balatası seti; ön |
| Makale durumu | Normal |
| Önerilen aksesuar | 1987474469 |
| Önerilen aksesuar | 1987473500 |
| Genişlik | 155,3 mm |
| Kalınlık/En kalınlığı | 19 mm |
| Yükseklik 1 | 68,5 mm |
| Yükseklik 2 | 68,3 mm |
| Eğimli | Evet |
| Uyarı kontağı türü | Yok |
| Yaylı | Hayır |
| Süspansiyon saclı | Evet |
| Sönümleme sacları sayısı | 4 |
| Cıvatalı | Hayır |
| Nominal kalınlık | 19 mm |
| Malzeme | Low-Metallic |
| Ticari kısa tanımı (HKB) | BP1886 |
| Standart tanım | E9 90R-01899/919 |
| WVA-Numarası | 24688;24689 |
🏁 Ürün Avantajları
- ✅ Bosch fren balataları, güvenlik ve güvenilirlik açısından yasal gereklilikleri aşan ek testlere tabi tutulur
- ✅ Son derece kararlı sürtünme katsayısı: yüksek yükte bile tutarlı frenleme performansı için
- ✅ Titreşim önleyici plakalar ve eğimli kenarlar: üstün gürültü ve titreme davranışı için
- ✅ Yüksek sıkıştırılabilirlik: rahat ve iyi pedal hissi için
- ✅ Hemen hemen tüm araç modelleri için özel çözüm: en iyi frenleme sonuçları için
- ✅ Dünya çapında araştırma ve geliştirme: Bosch'un kaliteli performansına güvenebilirsiniz
🔩 OEM / Muadil Numaraları
| BMW | 2 449 266 |
| BMW | 34 11 2 449 266 |
| BMW | 34 11 6 775 314 |
| BMW | 34 11 6 798 190 |
| BMW | 34 11 6 850 885 |
| BMW | 34 11 6 850 886 |
| BMW | 34 11 6 871 557 |
| BMW | 34 11 8 847 063 |
| BMW | 6 775 314 |
| BMW | 6 798 190 |
| BMW | 6 850 885 |
| BMW | 6 850 886 |
| BMW | 6 871 557 |
| BMW | 8 847 063 |
| Marka | Uyumlu OEM Numaraları |
|---|---|
| BMW |
| Genişlik [mm] | 155,3 |
| Montaj tarafı | Ön aks |
| Kalınlık/Kuvvet [mm] | 19 |
| Fren diski çapı için [mm] | 348 |
| Malzeme | Low-Metallic |
| Yükseklik 1 [mm] | 68,5 |
| Yükseklik 2 [mm] | 68,3 |
| Fren diski kalınlığı için [mm] | 30 |
Bu Ürünle Uyumlu Araçlar
Bu ürün aşağıdaki marka ve model araçlarla uyumludur. Her araç için gövde, model numarası, motor ve motor kodu detayları verilmiştir. Bu bilgiler, doğru yedek parçayı hızlı ve güvenilir şekilde seçmenizi sağlar.
| Gövde / Model No | Model Yılı | Motor | Motor Kodu |
|---|---|---|---|
| 525 d 2.0 l | 2011-2016 | Dizel 211 HP | N47 D20 D |
| 525 d 2.0 l | 2011-2016 | Dizel 218 HP | N47 D20 D |
| 525 d xDrive 2.0 l | 2011-2016 | Dizel 211 HP | N47 D20 D |
| 525 d xDrive 2.0 l | 2011-2016 | Dizel 218 HP | N47 D20 D |
| 528 i 2.0 l | 2014-2016 | Benzin 218 HP | N20 B20 A |
| 528 i 2.0 l | 2011-2016 | Benzin 245 HP | N20 B20 A |
| 528 i xDrive 2.0 l | 2011-2016 | Benzin 245 HP | N20 B20 A |
| ActiveHybrid 3.0 l | 2011-2016 | Benzin/elektrikli 340 HP | N55 B30 A |
BMW 5 (F10)
Gövde: 525 d
Model No: 2.0 l
Yıl: 2011-2016
Motor: Dizel 211 HP
Motor Kodu: N47 D20 D
BMW 5 (F10)
Gövde: 525 d
Model No: 2.0 l
Yıl: 2011-2016
Motor: Dizel 218 HP
Motor Kodu: N47 D20 D
BMW 5 (F10)
Gövde: 525 d xDrive
Model No: 2.0 l
Yıl: 2011-2016
Motor: Dizel 211 HP
Motor Kodu: N47 D20 D
BMW 5 (F10)
Gövde: 525 d xDrive
Model No: 2.0 l
Yıl: 2011-2016
Motor: Dizel 218 HP
Motor Kodu: N47 D20 D
BMW 5 (F10)
Gövde: 528 i
Model No: 2.0 l
Yıl: 2014-2016
Motor: Benzin 218 HP
Motor Kodu: N20 B20 A
BMW 5 (F10)
Gövde: 528 i
Model No: 2.0 l
Yıl: 2011-2016
Motor: Benzin 245 HP
Motor Kodu: N20 B20 A
BMW 5 (F10)
Gövde: 528 i xDrive
Model No: 2.0 l
Yıl: 2011-2016
Motor: Benzin 245 HP
Motor Kodu: N20 B20 A
BMW 5 (F10)
Gövde: ActiveHybrid
Model No: 3.0 l
Yıl: 2011-2016
Motor: Benzin/elektrikli 340 HP
Motor Kodu: N55 B30 A
| Gövde / Model No | Model Yılı | Motor | Motor Kodu |
|---|---|---|---|
| 520 d 2.0 l | 2010-2017 | Dizel 163 HP | B47 D20 A, N47 D20 C |
| 520 d 2.0 l | 2014-2017 | Dizel 190 HP | B47 D20 A |
| 520 d 2.0 l | 2014-2017 | Dizel 205 HP | B47 D20 A |
| 520 d 2.0 l | 2014-2017 | Dizel 211 HP | B47 D20 A |
| 525 d 2.0 l | 2011-2017 | Dizel 211 HP | N47 D20 D |
| 525 d 2.0 l | 2011-2017 | Dizel 218 HP | N47 D20 D |
| 525 d xDrive 2.0 l | 2013-2017 | Dizel 211 HP | N47 D20 D |
| 525 d xDrive 2.0 l | 2013-2017 | Dizel 218 HP | N47 D20 D |
| 528 i 2.0 l | 2011-2017 | Benzin 245 HP | N20 B20 A |
| 528 i xDrive 2.0 l | 2011-2017 | Benzin 245 HP | N20 B20 A |
BMW 5 Touring (F11)
Gövde: 520 d
Model No: 2.0 l
Yıl: 2010-2017
Motor: Dizel 163 HP
Motor Kodu: B47 D20 A, N47 D20 C
BMW 5 Touring (F11)
Gövde: 520 d
Model No: 2.0 l
Yıl: 2014-2017
Motor: Dizel 190 HP
Motor Kodu: B47 D20 A
BMW 5 Touring (F11)
Gövde: 520 d
Model No: 2.0 l
Yıl: 2014-2017
Motor: Dizel 205 HP
Motor Kodu: B47 D20 A
BMW 5 Touring (F11)
Gövde: 520 d
Model No: 2.0 l
Yıl: 2014-2017
Motor: Dizel 211 HP
Motor Kodu: B47 D20 A
BMW 5 Touring (F11)
Gövde: 525 d
Model No: 2.0 l
Yıl: 2011-2017
Motor: Dizel 211 HP
Motor Kodu: N47 D20 D
BMW 5 Touring (F11)
Gövde: 525 d
Model No: 2.0 l
Yıl: 2011-2017
Motor: Dizel 218 HP
Motor Kodu: N47 D20 D
BMW 5 Touring (F11)
Gövde: 525 d xDrive
Model No: 2.0 l
Yıl: 2013-2017
Motor: Dizel 211 HP
Motor Kodu: N47 D20 D
BMW 5 Touring (F11)
Gövde: 525 d xDrive
Model No: 2.0 l
Yıl: 2013-2017
Motor: Dizel 218 HP
Motor Kodu: N47 D20 D
BMW 5 Touring (F11)
Gövde: 528 i
Model No: 2.0 l
Yıl: 2011-2017
Motor: Benzin 245 HP
Motor Kodu: N20 B20 A
BMW 5 Touring (F11)
Gövde: 528 i xDrive
Model No: 2.0 l
Yıl: 2011-2017
Motor: Benzin 245 HP
Motor Kodu: N20 B20 A



