Ürün Kodu: 0986495244 Barkod: 4047025337595 EAN: 4047025337595
Bosch 0986495244 Ön Fren Balatası - Peugeot 206/207, Naza 206 (1998-2014, 1.0-1.6L)
833,80 TL
ORİJİNAL
VADE FARKSIZ 5 TAKSİT
Hemen sipariş verirsen, yarın kargoda!
Bu Ürün Sadece İnternet Mağazamızda Bulunuyor
| Genişlik [mm] | 131 |
| Yükseklik [mm] | 47,5 |
| Kontrol işareti | ECE-R90 |
| Montaj tarafı | Ön aks |
| Kalınlık/Kuvvet [mm] | 16,8 |
| WVA numarası | 23597 |
| Tüm Özellikleri Görüntüle | |
Bosch 0986495244 Ön Fren Balatası - Peugeot 206/207, Naza 206 (1998-2014, 1.0-1.6L)
Bosch Ön Ön Fren Balatası, OEM kalite standartlarında üretilmiş olup Naz 206, Peugeot 207 ile tam uyumludur. Yüksek sıcaklık direnci, düşük gürültü seviyesi ve uzun ömürlü yapısıyla güvenli ve konforlu frenleme performansı sunar.
🚗 Uyumlu Araçlar: Naz 206, Peugeot 207
📅 Yıl Aralığı: 2005-2014
🔧 Motor Hacmi: 1.4L
🔧 Motor Hacmi: 1.4L
📊 Teknik Özellikler
| Satış modeli (IAM) | 0 986 495 244 |
| Tanımlama | Diskli fren balatası seti; ön |
| Makale durumu | Normal |
| Genişlik | 131 mm |
| Kalınlık/En kalınlığı | 16,8 mm |
| Yükseklik | 47,5 mm |
| Eğimli | Hayır |
| Yağmur yivi sayısı | 0 |
| Uyarı kontağı türü | Yok |
| Yaylı | Hayır |
| Monte edilmiş piston klipsli | Hayır |
| Süspansiyon saclı | Hayır |
| Cıvatalı | Hayır |
| Nominal kalınlık | 16,8 mm |
| Sertifika | ECE-R90 |
| WVA numarası | 23.597 |
| Malzeme | Low-Metallic |
| Ticari kısa tanımı (HKB) | BP1542 |
| Standart tanım | E1 90R-02A0125/0224 |
| WVA-Numarası | 23597 |
🏁 Ürün Avantajları
- ✅ Bosch fren balataları, güvenlik ve güvenilirlik açısından yasal gereklilikleri aşan ek testlere tabi tutulur
- ✅ Son derece kararlı sürtünme katsayısı: yüksek yükte bile tutarlı frenleme performansı için
- ✅ Titreşim önleyici plakalar ve eğimli kenarlar: üstün gürültü ve titreme davranışı için
- ✅ Yüksek sıkıştırılabilirlik: rahat ve iyi pedal hissi için
- ✅ Hemen hemen tüm araç modelleri için özel çözüm: en iyi frenleme sonuçları için
- ✅ Dünya çapında araştırma ve geliştirme: Bosch'un kaliteli performansına güvenebilirsiniz
🔩 OEM / Muadil Numaraları
| CITROEN | 4252 04 |
| CITROEN | 4252 28 |
| CITROEN | 4253 02 |
| CITROEN | 4253 03 |
| CITROEN | 4253 05 |
| CITROEN | 4254 87 |
| PEUGEOT | 16 092 529 80 |
| PEUGEOT | 4252 04 |
| PEUGEOT | 4252 12 |
| PEUGEOT | 4252 28 |
| PEUGEOT | 4253 02 |
| PEUGEOT | 4253 03 |
| PEUGEOT | 4253 20 |
| PEUGEOT | 4254 87 |
| PEUGEOT | 4254 94 |
| PEUGEOT | E172131 |
| Marka | Uyumlu OEM Numaraları |
|---|---|
| PEUGEOT | |
| CITROËN |
| Genişlik [mm] | 131 |
| Yükseklik [mm] | 47,5 |
| Kontrol işareti | ECE-R90 |
| Montaj tarafı | Ön aks |
| Kalınlık/Kuvvet [mm] | 16,8 |
| WVA numarası | 23597 |
| Malzeme | Low-Metallic |
Bu Ürünle Uyumlu Araçlar
Bu ürün aşağıdaki marka ve model araçlarla uyumludur. Her araç için gövde, model numarası, motor ve motor kodu detayları verilmiştir. Bu bilgiler, doğru yedek parçayı hızlı ve güvenilir şekilde seçmenizi sağlar.
| Gövde / Model No | Model Yılı | Motor | Motor Kodu |
|---|---|---|---|
| 1.0 1.0 l | 2001-2005 | Benzin 71 HP | D4D |
| 1.4 Flex 1.4 l | 2006-2009 | Benzin/Etanol 82 HP | KFV (TU3A) |
| 1.4 i 1.4 l | 1998-2012 | Benzin 75 HP | KFX (TU3JP), KFW (TU3JP), KFW (TU3A) |
| 1.6 i 1.6 l | 1998-2000 | Benzin 89 HP | NFZ (TU5JP) |
PEUGEOT 206 HB (2A/C)
Gövde: 1.0
Model No: 1.0 l
Yıl: 2001-2005
Motor: Benzin 71 HP
Motor Kodu: D4D
PEUGEOT 206 HB (2A/C)
Gövde: 1.4 Flex
Model No: 1.4 l
Yıl: 2006-2009
Motor: Benzin/Etanol 82 HP
Motor Kodu: KFV (TU3A)
PEUGEOT 206 HB (2A/C)
Gövde: 1.4 i
Model No: 1.4 l
Yıl: 1998-2012
Motor: Benzin 75 HP
Motor Kodu: KFX (TU3JP), KFW (TU3JP), KFW (TU3A)
PEUGEOT 206 HB (2A/C)
Gövde: 1.6 i
Model No: 1.6 l
Yıl: 1998-2000
Motor: Benzin 89 HP
Motor Kodu: NFZ (TU5JP)
| Gövde / Model No | Model Yılı | Motor | Motor Kodu |
|---|---|---|---|
| 1.4 1.4 l | 2002-2007 | Benzin 75 HP | KFV (TU3A), KFW (TU3JP) |
PEUGEOT 206 SW (2E/K)
Gövde: 1.4
Model No: 1.4 l
Yıl: 2002-2007
Motor: Benzin 75 HP
Motor Kodu: KFV (TU3A), KFW (TU3JP)
| Gövde / Model No | Model Yılı | Motor | Motor Kodu |
|---|---|---|---|
| 1.4 Bioflex 1.4 l | 2008-2014 | Benzin/Etanol 82 HP | KFW (TU3JP) |
PEUGEOT 207 (WA_, WC_)
Gövde: 1.4 Bioflex
Model No: 1.4 l
Yıl: 2008-2014
Motor: Benzin/Etanol 82 HP
Motor Kodu: KFW (TU3JP)
| Gövde / Model No | Model Yılı | Motor | Motor Kodu |
|---|---|---|---|
| 1.4 Flex 1.4 l | 2008-2013 | Benzin/Etanol 80 HP | KFW (TU3JP) |
PEUGEOT 207 SW (WK_)
Gövde: 1.4 Flex
Model No: 1.4 l
Yıl: 2008-2013
Motor: Benzin/Etanol 80 HP
Motor Kodu: KFW (TU3JP)
| Gövde / Model No | Model Yılı | Motor | Motor Kodu |
|---|---|---|---|
| 1.4 Flex 1.4 l | 2008-2014 | Benzin/Etanol 82 HP | KFW (TU3JP) |
PEUGEOT 207 Sedan
Gövde: 1.4 Flex
Model No: 1.4 l
Yıl: 2008-2014
Motor: Benzin/Etanol 82 HP
Motor Kodu: KFW (TU3JP)
