Ürün Kodu: 0986495260 Barkod: 4047025337755 EAN: 4047025337755
Bosch 0986495260 Ön Fren Balatası - Peugeot 306 (1993-2001, 1.4L)
945,73 TL
ORİJİNAL
VADE FARKSIZ 5 TAKSİT
Hemen sipariş verirsen, yarın kargoda!
Bu Ürün Sadece İnternet Mağazamızda Bulunuyor
| Genişlik [mm] | 131 |
| Yükseklik [mm] | 47,2 |
| Fren diski türü | dolu |
| Kontrol işareti | ECE-R90 |
| Montaj tarafı | Ön aks |
| Kalınlık/Kuvvet [mm] | 17,3 |
| WVA numarası | 23205 |
| Tüm Özellikleri Görüntüle | |
Bosch 0986495260 Ön Fren Balatası - Peugeot 306 (1993-2001, 1.4L)
Bosch Ön Ön Fren Balatası, OEM kalite standartlarında üretilmiş olup Ikc, Kho, Peugeot ile tam uyumludur. Yüksek sıcaklık direnci, düşük gürültü seviyesi ve uzun ömürlü yapısıyla güvenli ve konforlu frenleme performansı sunar.
🚗 Uyumlu Araçlar: Ikc, Kho, Peugeot
📊 Teknik Özellikler
| Satış modeli (IAM) | 0 986 495 260 |
| Tanımlama | Diskli fren balatası seti; ön |
| Makale durumu | Normal |
| Genişlik | 131 mm |
| Kalınlık/En kalınlığı | 17,3 mm |
| Yükseklik | 47,2 mm |
| Eğimli | Hayır |
| Yağmur yivi sayısı | 0 |
| Uyarı kontağı türü | Yok |
| Yaylı | Hayır |
| Monte edilmiş piston klipsli | Hayır |
| Süspansiyon saclı | Hayır |
| Cıvatalı | Hayır |
| Nominal kalınlık | 17,3 mm |
| Sertifika | ECE-R90 |
| WVA numarası | 23.205 |
| Malzeme | Low-Metallic |
| Ticari kısa tanımı (HKB) | BP2214 |
| Standart tanım | E1 90R-02A0125/0220 |
| WVA-Numarası | 23205 |
🏁 Ürün Avantajları
- ✅ Bosch fren balataları, güvenlik ve güvenilirlik açısından yasal gereklilikleri aşan ek testlere tabi tutulur
- ✅ Son derece kararlı sürtünme katsayısı: yüksek yükte bile tutarlı frenleme performansı için
- ✅ Titreşim önleyici plakalar ve eğimli kenarlar: üstün gürültü ve titreme davranışı için
- ✅ Yüksek sıkıştırılabilirlik: rahat ve iyi pedal hissi için
- ✅ Hemen hemen tüm araç modelleri için özel çözüm: en iyi frenleme sonuçları için
- ✅ Dünya çapında araştırma ve geliştirme: Bosch'un kaliteli performansına güvenebilirsiniz
🔩 OEM / Muadil Numaraları
| CITROEN | 4251 91 |
| CITROEN | 4252 04 |
| PEUGEOT | 4251 91 |
| PEUGEOT | 4252 04 |
| PEUGEOT | 4253 20 |
| Marka | Uyumlu OEM Numaraları |
|---|---|
| PEUGEOT | |
| CITROËN |
| Genişlik [mm] | 131 |
| Yükseklik [mm] | 47,2 |
| Fren diski türü | dolu |
| Kontrol işareti | ECE-R90 |
| Montaj tarafı | Ön aks |
| Kalınlık/Kuvvet [mm] | 17,3 |
| WVA numarası | 23205 |
| Fren /Sürüş dinamiği | ABS'siz araçlar için |
| Malzeme | Low-Metallic |
| Üretici kısıtlaması | Bosch |
Bu Ürünle Uyumlu Araçlar
Bu ürün aşağıdaki marka ve model araçlarla uyumludur. Her araç için gövde, model numarası, motor ve motor kodu detayları verilmiştir. Bu bilgiler, doğru yedek parçayı hızlı ve güvenilir şekilde seçmenizi sağlar.
| Gövde / Model No | Model Yılı | Motor | Motor Kodu |
|---|---|---|---|
| 1.4 SL 1.4 l | 1994-2001 | Benzin 75 HP | KFX (TU3JP), KDX (TU3MC), KFW (TU3JP) |
PEUGEOT 306 (7B, N3, N5)
Gövde: 1.4 SL
Model No: 1.4 l
Yıl: 1994-2001
Motor: Benzin 75 HP
Motor Kodu: KFX (TU3JP), KDX (TU3MC), KFW (TU3JP)
| Gövde / Model No | Model Yılı | Motor | Motor Kodu |
|---|---|---|---|
| 1.4 1.4 l | 1993-2001 | Benzin 75 HP | KFX (TU3JP), KDX (TU3MC), KFW (TU3JP) |
PEUGEOT 306 HB (7A, 7C, N3, N5)
Gövde: 1.4
Model No: 1.4 l
Yıl: 1993-2001
Motor: Benzin 75 HP
Motor Kodu: KFX (TU3JP), KDX (TU3MC), KFW (TU3JP)
