Ürün Kodu: 0986495266 Barkod: 4047025337816 EAN: 4047025337816
Bosch 0986495266 Ön Fren Balatası - Peugeot 308/3008 (2007-2016, 1.2-2.0L)
1.488,88 TL
ORİJİNAL
VADE FARKSIZ 5 TAKSİT
| Genişlik [mm] | 151,2 |
| Yükseklik [mm] | 61,6 |
| Kontrol işareti | ECE-R90 |
| Montaj tarafı | Ön aks |
| İlave Ürün/Bilgi 2 | Gıcırdamayı önleyici sac |
| Kalınlık/Kuvvet [mm] | 17,8 |
| Tüm Özellikleri Görüntüle | |
Bosch 0986495266 Ön Fren Balatası - Peugeot 308/3008 (2007-2016, 1.2-2.0L)
Bosch Ön Ön Fren Balatası, OEM kalite standartlarında üretilmiş olup Citroen, Peugeot ile tam uyumludur. Yüksek sıcaklık direnci, düşük gürültü seviyesi ve uzun ömürlü yapısıyla güvenli ve konforlu frenleme performansı sunar.
🚗 Uyumlu Araçlar: Citroen, Peugeot
📊 Teknik Özellikler
| Satış modeli (IAM) | 0 986 495 266 |
| Tanımlama | Diskli fren balatası seti; ön |
| Makale durumu | Normal |
| Genişlik | 151,2 mm |
| Kalınlık/En kalınlığı | 17,8 mm |
| Yükseklik | 61,6 mm |
| Eğimli | Evet |
| Yağmur yivi sayısı | 0 |
| Uyarı kontağı türü | Yok |
| Yaylı | Hayır |
| Monte edilmiş piston klipsli | Hayır |
| Süspansiyon saclı | Evet |
| Sönümleme sacları sayısı | 4 |
| Cıvatalı | Hayır |
| Nominal kalınlık | 17,8 mm |
| Sertifika | ECE-R90 |
| WVA numarası | 24.660 |
| Malzeme | Low-Metallic |
| Ek bilgiler | Gıcırdama önleme sacı var |
| Ticari kısa tanımı (HKB) | BP2223 |
| Standart tanım | E9 90R - 02A1200/2338 |
| WVA-Numarası | 24660 |
🏁 Ürün Avantajları
- ✅ Bosch fren balataları, güvenlik ve güvenilirlik açısından yasal gereklilikleri aşan ek testlere tabi tutulur
- ✅ Son derece kararlı sürtünme katsayısı: yüksek yükte bile tutarlı frenleme performansı için
- ✅ Titreşim önleyici plakalar ve eğimli kenarlar: üstün gürültü ve titreme davranışı için
- ✅ Yüksek sıkıştırılabilirlik: rahat ve iyi pedal hissi için
- ✅ Hemen hemen tüm araç modelleri için özel çözüm: en iyi frenleme sonuçları için
- ✅ Dünya çapında araştırma ve geliştirme: Bosch'un kaliteli performansına güvenebilirsiniz
🔩 OEM / Muadil Numaraları
| CITROEN | 16 132 593 80 |
| CITROEN | 4254 26 |
| PEUGEOT | 16 092 530 80 |
| PEUGEOT | 16 132 593 80 |
| PEUGEOT | 16 478 627 80 |
| PEUGEOT | 4253 93 |
| PEUGEOT | 4254 26 |
| Marka | Uyumlu OEM Numaraları |
|---|---|
| PEUGEOT | |
| CITROËN |
| Genişlik [mm] | 151,2 |
| Yükseklik [mm] | 61,6 |
| Kontrol işareti | ECE-R90 |
| Montaj tarafı | Ön aks |
| İlave Ürün/Bilgi 2 | Gıcırdamayı önleyici sac |
| Kalınlık/Kuvvet [mm] | 17,8 |
| WVA numarası | 24660 |
| Malzeme | Low-Metallic |
Bu Ürünle Uyumlu Araçlar
Bu ürün aşağıdaki marka ve model araçlarla uyumludur. Her araç için gövde, model numarası, motor ve motor kodu detayları verilmiştir. Bu bilgiler, doğru yedek parçayı hızlı ve güvenilir şekilde seçmenizi sağlar.
| Gövde / Model No | Model Yılı | Motor | Motor Kodu |
|---|---|---|---|
| 1.2 1.2 l | 2015-2016 | Benzin 131 HP | HNY (EB2DTS) |
| 1.6 BlueHDi 120 1.6 l | 2014-2016 | Dizel 120 HP | BHZ (DV6FC) |
| 1.6 HDi 1.6 l | 2009-2016 | Dizel 109 HP | 9HZ (DV6TED4) |
| 1.6 HDi 1.6 l | 2009-2016 | Dizel 112 HP | 9HR (DV6C) |
| 1.6 HDi 1.6 l | 2013-2016 | Dizel 114 HP | 9HD (DV6CTED) |
| 1.6 HDi 115 / BlueHDi 115 1.6 l | 2013-2016 | Dizel 116 HP | 9HC (DV6C), BHX (DV6FC) |
| 1.6 VTi 1.6 l | 2009-2016 | Benzin 120 HP | 5FW (EP6), EP6, 5FS (EP6C) |
PEUGEOT 3008 I MPV (0U_)
Gövde: 1.2
Model No: 1.2 l
Yıl: 2015-2016
Motor: Benzin 131 HP
Motor Kodu: HNY (EB2DTS)
PEUGEOT 3008 I MPV (0U_)
Gövde: 1.6 BlueHDi 120
Model No: 1.6 l
Yıl: 2014-2016
Motor: Dizel 120 HP
Motor Kodu: BHZ (DV6FC)
PEUGEOT 3008 I MPV (0U_)
Gövde: 1.6 HDi
Model No: 1.6 l
Yıl: 2009-2016
Motor: Dizel 109 HP
Motor Kodu: 9HZ (DV6TED4)
PEUGEOT 3008 I MPV (0U_)
Gövde: 1.6 HDi
Model No: 1.6 l
Yıl: 2009-2016
Motor: Dizel 112 HP
Motor Kodu: 9HR (DV6C)
PEUGEOT 3008 I MPV (0U_)
Gövde: 1.6 HDi
Model No: 1.6 l
Yıl: 2013-2016
Motor: Dizel 114 HP
Motor Kodu: 9HD (DV6CTED)
PEUGEOT 3008 I MPV (0U_)
Gövde: 1.6 HDi 115 / BlueHDi 115
Model No: 1.6 l
Yıl: 2013-2016
Motor: Dizel 116 HP
Motor Kodu: 9HC (DV6C), BHX (DV6FC)
PEUGEOT 3008 I MPV (0U_)
Gövde: 1.6 VTi
Model No: 1.6 l
Yıl: 2009-2016
Motor: Benzin 120 HP
Motor Kodu: 5FW (EP6), EP6, 5FS (EP6C)
| Gövde / Model No | Model Yılı | Motor | Motor Kodu |
|---|---|---|---|
| 1.6 16V 1.6 l | 2009-2014 | Benzin 120 HP | EP6 |
| 1.6 HDi 1.6 l | 2009-2012 | Dizel 111 HP | 9HZ (DV6TED4) |
| 1.6 HDi 1.6 l | 2009-2014 | Dizel 112 HP | 9HR (DV6C) |
| 1.6 HDi 1.6 l | 2013-2014 | Dizel 114 HP | 9HD (DV6C) |
PEUGEOT 308 CC (4B_)
Gövde: 1.6 16V
Model No: 1.6 l
Yıl: 2009-2014
Motor: Benzin 120 HP
Motor Kodu: EP6
PEUGEOT 308 CC (4B_)
Gövde: 1.6 HDi
Model No: 1.6 l
Yıl: 2009-2012
Motor: Dizel 111 HP
Motor Kodu: 9HZ (DV6TED4)
PEUGEOT 308 CC (4B_)
Gövde: 1.6 HDi
Model No: 1.6 l
Yıl: 2009-2014
Motor: Dizel 112 HP
Motor Kodu: 9HR (DV6C)
PEUGEOT 308 CC (4B_)
Gövde: 1.6 HDi
Model No: 1.6 l
Yıl: 2013-2014
Motor: Dizel 114 HP
Motor Kodu: 9HD (DV6C)
| Gövde / Model No | Model Yılı | Motor | Motor Kodu |
|---|---|---|---|
| 1.4 16V 1.4 l | 2007-2014 | Benzin 95 HP | EP3, 8FS (EP3) |
| 1.4 16V 1.4 l | 2009-2014 | Benzin 98 HP | 8FR (EP3) |
| 1.6 16V 1.6 l | 2007-2014 | Benzin 120 HP | 5FW (EP6), 5FS (EP6C M), 5FS (EP6C) |
| 1.6 16V 1.6 l | 2007-2014 | Benzin 140 HP | 5FT (EP6DT) |
| 1.6 16V 1.6 l | 2007-2014 | Benzin 150 HP | 5FX (EP6DT) |
| 1.6 BioFlex 1.6 l | 2008-2014 | Benzin/Etanol 109 HP | NFU (TU5JP4) |
| 1.6 HDi 1.6 l | 2007-2014 | Dizel 109 HP | 9HY (DV6TED4), 9HZ (DV6TED4) |
| 1.6 HDi 1.6 l | 2009-2014 | Dizel 112 HP | 9HR (DV6C) |
| 1.6 HDi 1.6 l | 2013-2014 | Dizel 114 HP | 9HD (DV6C), 9HG (DV6C M) |
| 1.6 HDi 1.6 l | 2007-2014 | Dizel 90 HP | 9HV (DV6TED4BU), 9HX (DV6ATED4), 9HV (DV6TED4B) |
| 1.6 HDi 1.6 l | 2009-2014 | Dizel 92 HP | 9HP (DV6DTED), 9HJ (DV6DTEDM) |
| 2.0 Bioflex 2.0 l | 2008-2012 | Benzin/Etanol 140 HP | RFJ (EW10A) |
| 2.0 HDi 2.0 l | 2007-2014 | Dizel 136 HP | RHR (DW10BTED4), RHR (DW10CB) |
| 2.0 HDi 2.0 l | 2010-2012 | Dizel 140 HP | RHR (DW10BTED4) |
PEUGEOT 308 I (4A_, 4C_)
Gövde: 1.4 16V
Model No: 1.4 l
Yıl: 2007-2014
Motor: Benzin 95 HP
Motor Kodu: EP3, 8FS (EP3)
PEUGEOT 308 I (4A_, 4C_)
Gövde: 1.4 16V
Model No: 1.4 l
Yıl: 2009-2014
Motor: Benzin 98 HP
Motor Kodu: 8FR (EP3)
PEUGEOT 308 I (4A_, 4C_)
Gövde: 1.6 16V
Model No: 1.6 l
Yıl: 2007-2014
Motor: Benzin 120 HP
Motor Kodu: 5FW (EP6), 5FS (EP6C M), 5FS (EP6C)
PEUGEOT 308 I (4A_, 4C_)
Gövde: 1.6 16V
Model No: 1.6 l
Yıl: 2007-2014
Motor: Benzin 140 HP
Motor Kodu: 5FT (EP6DT)
PEUGEOT 308 I (4A_, 4C_)
Gövde: 1.6 16V
Model No: 1.6 l
Yıl: 2007-2014
Motor: Benzin 150 HP
Motor Kodu: 5FX (EP6DT)
PEUGEOT 308 I (4A_, 4C_)
Gövde: 1.6 BioFlex
Model No: 1.6 l
Yıl: 2008-2014
Motor: Benzin/Etanol 109 HP
Motor Kodu: NFU (TU5JP4)
PEUGEOT 308 I (4A_, 4C_)
Gövde: 1.6 HDi
Model No: 1.6 l
Yıl: 2007-2014
Motor: Dizel 109 HP
Motor Kodu: 9HY (DV6TED4), 9HZ (DV6TED4)
PEUGEOT 308 I (4A_, 4C_)
Gövde: 1.6 HDi
Model No: 1.6 l
Yıl: 2009-2014
Motor: Dizel 112 HP
Motor Kodu: 9HR (DV6C)
PEUGEOT 308 I (4A_, 4C_)
Gövde: 1.6 HDi
Model No: 1.6 l
Yıl: 2013-2014
Motor: Dizel 114 HP
Motor Kodu: 9HD (DV6C), 9HG (DV6C M)
PEUGEOT 308 I (4A_, 4C_)
Gövde: 1.6 HDi
Model No: 1.6 l
Yıl: 2007-2014
Motor: Dizel 90 HP
Motor Kodu: 9HV (DV6TED4BU), 9HX (DV6ATED4), 9HV (DV6TED4B)
PEUGEOT 308 I (4A_, 4C_)
Gövde: 1.6 HDi
Model No: 1.6 l
Yıl: 2009-2014
Motor: Dizel 92 HP
Motor Kodu: 9HP (DV6DTED), 9HJ (DV6DTEDM)
PEUGEOT 308 I (4A_, 4C_)
Gövde: 2.0 Bioflex
Model No: 2.0 l
Yıl: 2008-2012
Motor: Benzin/Etanol 140 HP
Motor Kodu: RFJ (EW10A)
PEUGEOT 308 I (4A_, 4C_)
Gövde: 2.0 HDi
Model No: 2.0 l
Yıl: 2007-2014
Motor: Dizel 136 HP
Motor Kodu: RHR (DW10BTED4), RHR (DW10CB)
PEUGEOT 308 I (4A_, 4C_)
Gövde: 2.0 HDi
Model No: 2.0 l
Yıl: 2010-2012
Motor: Dizel 140 HP
Motor Kodu: RHR (DW10BTED4)
| Gövde / Model No | Model Yılı | Motor | Motor Kodu |
|---|---|---|---|
| 1.4 16V 1.4 l | 2007-2014 | Benzin 95 HP | 8FS (EP3) |
| 1.4 16V 1.4 l | 2009-2014 | Benzin 98 HP | 8FR (EP3C) |
| 1.6 16V 1.6 l | 2007-2014 | Benzin 120 HP | 5FW (EP6), 5FS (EP6C) |
| 1.6 Bioflex 1.6 l | 2009-2014 | Benzin/Etanol 112 HP | NFU (TU5JP4) |
| 1.6 HDi 1.6 l | 2007-2014 | Dizel 109 HP | 9HY (DV6TED4), 9HZ (DV6TED4) |
| 1.6 HDi 1.6 l | 2009-2014 | Dizel 112 HP | 9HR (DV6C) |
| 1.6 HDi 1.6 l | 2013-2014 | Dizel 114 HP | 9HD (DV6C) |
| 1.6 HDi 1.6 l | 2007-2014 | Dizel 90 HP | 9HV (DV6TED4BU), 9HX (DV6ATED4) |
| 1.6 HDi 1.6 l | 2009-2014 | Dizel 92 HP | 9HP (DV6DTED) |
| 2.0 2.0 l | 2008-2011 | Benzin 140 HP | RFJ (EW10A) |
| 2.0 Bioflex 2.0 l | 2008-2011 | Benzin/Etanol 140 HP | RFJ (EW10A) |
PEUGEOT 308 SW I (4E_, 4H_)
Gövde: 1.4 16V
Model No: 1.4 l
Yıl: 2007-2014
Motor: Benzin 95 HP
Motor Kodu: 8FS (EP3)
PEUGEOT 308 SW I (4E_, 4H_)
Gövde: 1.4 16V
Model No: 1.4 l
Yıl: 2009-2014
Motor: Benzin 98 HP
Motor Kodu: 8FR (EP3C)
PEUGEOT 308 SW I (4E_, 4H_)
Gövde: 1.6 16V
Model No: 1.6 l
Yıl: 2007-2014
Motor: Benzin 120 HP
Motor Kodu: 5FW (EP6), 5FS (EP6C)
PEUGEOT 308 SW I (4E_, 4H_)
Gövde: 1.6 Bioflex
Model No: 1.6 l
Yıl: 2009-2014
Motor: Benzin/Etanol 112 HP
Motor Kodu: NFU (TU5JP4)
PEUGEOT 308 SW I (4E_, 4H_)
Gövde: 1.6 HDi
Model No: 1.6 l
Yıl: 2007-2014
Motor: Dizel 109 HP
Motor Kodu: 9HY (DV6TED4), 9HZ (DV6TED4)
PEUGEOT 308 SW I (4E_, 4H_)
Gövde: 1.6 HDi
Model No: 1.6 l
Yıl: 2009-2014
Motor: Dizel 112 HP
Motor Kodu: 9HR (DV6C)
PEUGEOT 308 SW I (4E_, 4H_)
Gövde: 1.6 HDi
Model No: 1.6 l
Yıl: 2013-2014
Motor: Dizel 114 HP
Motor Kodu: 9HD (DV6C)
PEUGEOT 308 SW I (4E_, 4H_)
Gövde: 1.6 HDi
Model No: 1.6 l
Yıl: 2007-2014
Motor: Dizel 90 HP
Motor Kodu: 9HV (DV6TED4BU), 9HX (DV6ATED4)
PEUGEOT 308 SW I (4E_, 4H_)
Gövde: 1.6 HDi
Model No: 1.6 l
Yıl: 2009-2014
Motor: Dizel 92 HP
Motor Kodu: 9HP (DV6DTED)
PEUGEOT 308 SW I (4E_, 4H_)
Gövde: 2.0
Model No: 2.0 l
Yıl: 2008-2011
Motor: Benzin 140 HP
Motor Kodu: RFJ (EW10A)
PEUGEOT 308 SW I (4E_, 4H_)
Gövde: 2.0 Bioflex
Model No: 2.0 l
Yıl: 2008-2011
Motor: Benzin/Etanol 140 HP
Motor Kodu: RFJ (EW10A)








