Ürün Kodu: 0986424956 Barkod: 4047026503074 EAN: 4047026503074
Bosch 0986424956 Arka Fren Balatası - Hyundai Kona, Kia Optima/Soul (2010-2023, 1.0-2.4L)
1.518,13 TL
ORİJİNAL
ÜCRETSİZ KARGO
VADE FARKSIZ 5 TAKSİT
Aynı Gün Kargo İçin Kalan Süre:
Bu Ürün Sadece İnternet Mağazamızda Bulunuyor
| Genişlik [mm] | 93,3 |
| Yükseklik [mm] | 41,2 |
| Kontrol işareti | ECE-R90 |
| Montaj tarafı | Arka aks |
| Tüm Özellikleri Görüntüle | |
Bosch 0986424956 Arka Fren Balatası - Hyundai Kona, Kia Optima/Soul (2010-2023, 1.0-2.4L)
Bosch Arka Arka Fren Balatası, OEM kalite standartlarında üretilmiş olup Hyundai, Kia Optima/Soul ile tam uyumludur. Yüksek sıcaklık direnci, düşük gürültü seviyesi ve uzun ömürlü yapısıyla güvenli ve konforlu frenleme performansı sunar.
🚗 Uyumlu Araçlar: Hyundai, Kia Optima/Soul
📅 Yıl Aralığı: 2014-2019
🔧 Motor Hacmi: 1.6-2.4L
🔧 Motor Hacmi: 1.6-2.4L
📊 Teknik Özellikler
| Satış modeli (IAM) | 0 986 424 956 |
| Tanımlama | Diskli fren balatası seti; arka |
| Makale durumu | Normal |
| Genişlik | 93,3 mm |
| Kalınlık/En kalınlığı | 15,6 mm |
| Yükseklik | 41,2 mm |
| Eğimli | Evet |
| Yağmur yivi sayısı | 1 |
| Uyarı kontağı türü | Sesli |
| Uyarı kontağı sayısı | 2 |
| Yaylı | Hayır |
| Monte edilmiş piston klipsli | Hayır |
| Süspansiyon saclı | Evet |
| Sönümleme sacları sayısı | 4 |
| Cıvatalı | Hayır |
| Nominal kalınlık | 15,6 mm |
| Sertifika | ECE-R90 |
| WVA numarası | 25.677 |
| Malzeme | Low-Metallic |
| Uyarı kontağı | Sesli aşınma uyarısı var |
| Ek bilgiler | Montaj kılavuzu dahil |
| Ek bilgiler | Gıcırdama önleme sacı var |
| Ticari kısa tanımı (HKB) | BP2574 |
| Standart tanım | E9 90R - 02A0871/3209 |
| WVA-Numarası | 25677 |
🏁 Ürün Avantajları
- ✅ Bosch fren balataları, güvenlik ve güvenilirlik açısından yasal gereklilikleri aşan ek testlere tabi tutulur
- ✅ Son derece kararlı sürtünme katsayısı: yüksek yükte bile tutarlı frenleme performansı için
- ✅ Titreşim önleyici plakalar ve eğimli kenarlar: üstün gürültü ve titreme davranışı için
- ✅ Yüksek sıkıştırılabilirlik: rahat ve iyi pedal hissi için
- ✅ Hemen hemen tüm araç modelleri için özel çözüm: en iyi frenleme sonuçları için
- ✅ Dünya çapında araştırma ve geliştirme: Bosch'un kaliteli performansına güvenebilirsiniz
🔩 OEM / Muadil Numaraları
| HYUNDAI | 58302C1A15 |
| HYUNDAI | 58302J9A50 |
| HYUNDAI | 58302J9A70 |
| HYUNDAI | 58302M0A01 |
| HYUNDAI | 58302M0A10 |
| HYUNDAI | 58302M0A11 |
| KIA | 58302 B2A50 |
| Marka | Uyumlu OEM Numaraları |
|---|---|
| KIA | |
| HYUNDAI |
| Genişlik [mm] | 93,3 |
| Yükseklik [mm] | 41,2 |
| Kontrol işareti | ECE-R90 |
| Montaj tarafı | Arka aks |
| Aşınma ikaz kontağı | Sesli aşınma uyarısı |
| Kalınlık/Kuvvet [mm] | 15,6 |
| WVA numarası | 25677 |
| Jant büyüklüğü [inç] | 15,0 |
| Malzeme | Low-Metallic |
Bu Ürünle Uyumlu Araçlar
Bu ürün aşağıdaki marka ve model araçlarla uyumludur. Her araç için gövde, model numarası, motor ve motor kodu detayları verilmiştir. Bu bilgiler, doğru yedek parçayı hızlı ve güvenilir şekilde seçmenizi sağlar.
| Gövde / Model No | Model Yılı | Motor | Motor Kodu |
|---|---|---|---|
| 1.6 1.6 l | 2016-2021 | Benzin 123 HP | G4FG |
| 1.6 4WD 1.6 l | 2016-2021 | Benzin 123 HP | G4FG |
| 2.0 2.0 l | 2016-2021 | Benzin 150 HP | G4NA |
| 2.0 4WD 2.0 l | 2016-2021 | Benzin 149 HP | G4NA |
HYUNDAI CRETA
Gövde: 1.6
Model No: 1.6 l
Yıl: 2016-2021
Motor: Benzin 123 HP
Motor Kodu: G4FG
HYUNDAI CRETA
Gövde: 1.6 4WD
Model No: 1.6 l
Yıl: 2016-2021
Motor: Benzin 123 HP
Motor Kodu: G4FG
HYUNDAI CRETA
Gövde: 2.0
Model No: 2.0 l
Yıl: 2016-2021
Motor: Benzin 150 HP
Motor Kodu: G4NA
HYUNDAI CRETA
Gövde: 2.0 4WD
Model No: 2.0 l
Yıl: 2016-2021
Motor: Benzin 149 HP
Motor Kodu: G4NA
| Gövde / Model No | Model Yılı | Motor | Motor Kodu |
|---|---|---|---|
| 1.0 T-GDi 1.0 l | 2017-2023 | Benzin 120 HP | G3LC, G3LE |
| 1.0 T-GDi Hybrid 48V 1.0 l | 2020-2023 | Benzin/elektrikli 120 HP | G3LF, G3LE |
| 1.6 CRDi 1.6 l | 2018-2020 | Dizel 116 HP | D4FE |
| 1.6 CRDi Hybrid 48V 1.6 l | 2020-2021 | Dizel/elektrikli 136 HP | D4FE |
| 1.6 CRDi Hybrid 48V 4WD 1.6 l | 2020-2021 | Dizel/elektrikli 136 HP | D4FE |
| 1.6 CRDi e-VGT 1.6 l | 2018-2021 | Dizel 136 HP | D4FE |
| 1.6 CRDi e-VGT AWD 1.6 l | 2018-2021 | Dizel 136 HP | D4FE |
| 1.6 T-GDi 1.6 l | 2017-2020 | Benzin 177 HP | G4FJ |
| 1.6 T-GDi 1.6 l | 2020-2023 | Benzin 199 HP | G4FP |
| 1.6 T-GDi 4WD 1.6 l | 2017-2023 | Benzin 177 HP | G4FJ |
| 1.6 T-GDi 4WD 1.6 l | 2020-2023 | Benzin 199 HP | G4FP |
HYUNDAI KONA (OS, OSE, OSI)
Gövde: 1.0 T-GDi
Model No: 1.0 l
Yıl: 2017-2023
Motor: Benzin 120 HP
Motor Kodu: G3LC, G3LE
HYUNDAI KONA (OS, OSE, OSI)
Gövde: 1.0 T-GDi Hybrid 48V
Model No: 1.0 l
Yıl: 2020-2023
Motor: Benzin/elektrikli 120 HP
Motor Kodu: G3LF, G3LE
HYUNDAI KONA (OS, OSE, OSI)
Gövde: 1.6 CRDi
Model No: 1.6 l
Yıl: 2018-2020
Motor: Dizel 116 HP
Motor Kodu: D4FE
HYUNDAI KONA (OS, OSE, OSI)
Gövde: 1.6 CRDi Hybrid 48V
Model No: 1.6 l
Yıl: 2020-2021
Motor: Dizel/elektrikli 136 HP
Motor Kodu: D4FE
HYUNDAI KONA (OS, OSE, OSI)
Gövde: 1.6 CRDi Hybrid 48V 4WD
Model No: 1.6 l
Yıl: 2020-2021
Motor: Dizel/elektrikli 136 HP
Motor Kodu: D4FE
HYUNDAI KONA (OS, OSE, OSI)
Gövde: 1.6 CRDi e-VGT
Model No: 1.6 l
Yıl: 2018-2021
Motor: Dizel 136 HP
Motor Kodu: D4FE
HYUNDAI KONA (OS, OSE, OSI)
Gövde: 1.6 CRDi e-VGT AWD
Model No: 1.6 l
Yıl: 2018-2021
Motor: Dizel 136 HP
Motor Kodu: D4FE
HYUNDAI KONA (OS, OSE, OSI)
Gövde: 1.6 T-GDi
Model No: 1.6 l
Yıl: 2017-2020
Motor: Benzin 177 HP
Motor Kodu: G4FJ
HYUNDAI KONA (OS, OSE, OSI)
Gövde: 1.6 T-GDi
Model No: 1.6 l
Yıl: 2020-2023
Motor: Benzin 199 HP
Motor Kodu: G4FP
HYUNDAI KONA (OS, OSE, OSI)
Gövde: 1.6 T-GDi 4WD
Model No: 1.6 l
Yıl: 2017-2023
Motor: Benzin 177 HP
Motor Kodu: G4FJ
HYUNDAI KONA (OS, OSE, OSI)
Gövde: 1.6 T-GDi 4WD
Model No: 1.6 l
Yıl: 2020-2023
Motor: Benzin 199 HP
Motor Kodu: G4FP
| Gövde / Model No | Model Yılı | Motor | Motor Kodu |
|---|---|---|---|
| 2.0 2.0 l | 2010-2015 | Benzin 157 HP | G4NA |
| 2.0 2.0 l | 2012-2014 | Benzin 172 HP | G4NA, G4ND |
| 2.4 2.4 l | 2010-2015 | Benzin 177 HP | G4KC |
| 2.4 2.4 l | 2010-2015 | Benzin 178 HP | G4KE |
HYUNDAI SONATA VI (YF)
Gövde: 2.0
Model No: 2.0 l
Yıl: 2010-2015
Motor: Benzin 157 HP
Motor Kodu: G4NA
HYUNDAI SONATA VI (YF)
Gövde: 2.0
Model No: 2.0 l
Yıl: 2012-2014
Motor: Benzin 172 HP
Motor Kodu: G4NA, G4ND
HYUNDAI SONATA VI (YF)
Gövde: 2.4
Model No: 2.4 l
Yıl: 2010-2015
Motor: Benzin 177 HP
Motor Kodu: G4KC
HYUNDAI SONATA VI (YF)
Gövde: 2.4
Model No: 2.4 l
Yıl: 2010-2015
Motor: Benzin 178 HP
Motor Kodu: G4KE
| Gövde / Model No | Model Yılı | Motor | Motor Kodu |
|---|---|---|---|
| 2.4 2.4 l | 2017-2019 | Benzin 171 HP | G4KE |
| 2.4 2.4 l | 2014-2019 | Benzin 178 HP | G4KE |
HYUNDAI SONATA VII (LF)
Gövde: 2.4
Model No: 2.4 l
Yıl: 2017-2019
Motor: Benzin 171 HP
Motor Kodu: G4KE
HYUNDAI SONATA VII (LF)
Gövde: 2.4
Model No: 2.4 l
Yıl: 2014-2019
Motor: Benzin 178 HP
Motor Kodu: G4KE
| Gövde / Model No | Model Yılı | Motor | Motor Kodu |
|---|---|---|---|
| 1.6 1.6 l | 2015 - | Benzin 180 HP | G4FJ |
| 1.6 CRDi 1.6 l | 2018-2019 | Dizel 136 HP | D4FE |
| 1.6 T-GDI 1.6 l | 2018-2019 | Benzin 179 HP | G4FJ |
| 1.7 CRDi 1.7 l | 2016-2018 | Dizel 135 HP | D4FD |
| 1.7 CRDi 1.7 l | 2015-2018 | Dizel 141 HP | D4FD |
| 2.0 2.0 l | 2015-2019 | Benzin 150 HP | G4ND |
| 2.0 2.0 l | 2015-2019 | Benzin 154 HP | G4ND |
| 2.0 2.0 l | 2015-2019 | Benzin 249 HP | G4KH |
| 2.0 CVVL 2.0 l | 2015-2019 | Benzin 163 HP | G4ND |
| 2.0 T-GDi 2.0 l | 2018-2019 | Benzin 238 HP | G4KH |
| 2.0 T-GDi 2.0 l | 2015-2019 | Benzin 245 HP | G4KH |
| 2.4 MPi 2.4 l | 2015-2019 | Benzin 171 HP | G4KE |
| 2.4 MPi 2.4 l | 2015-2019 | Benzin 178 HP | G4KE |
KIA OPTIMA (JF)
Gövde: 1.6
Model No: 1.6 l
Yıl: 2015 -
Motor: Benzin 180 HP
Motor Kodu: G4FJ
KIA OPTIMA (JF)
Gövde: 1.6 CRDi
Model No: 1.6 l
Yıl: 2018-2019
Motor: Dizel 136 HP
Motor Kodu: D4FE
KIA OPTIMA (JF)
Gövde: 1.6 T-GDI
Model No: 1.6 l
Yıl: 2018-2019
Motor: Benzin 179 HP
Motor Kodu: G4FJ
KIA OPTIMA (JF)
Gövde: 1.7 CRDi
Model No: 1.7 l
Yıl: 2016-2018
Motor: Dizel 135 HP
Motor Kodu: D4FD
KIA OPTIMA (JF)
Gövde: 1.7 CRDi
Model No: 1.7 l
Yıl: 2015-2018
Motor: Dizel 141 HP
Motor Kodu: D4FD
KIA OPTIMA (JF)
Gövde: 2.0
Model No: 2.0 l
Yıl: 2015-2019
Motor: Benzin 150 HP
Motor Kodu: G4ND
KIA OPTIMA (JF)
Gövde: 2.0
Model No: 2.0 l
Yıl: 2015-2019
Motor: Benzin 154 HP
Motor Kodu: G4ND
KIA OPTIMA (JF)
Gövde: 2.0
Model No: 2.0 l
Yıl: 2015-2019
Motor: Benzin 249 HP
Motor Kodu: G4KH
KIA OPTIMA (JF)
Gövde: 2.0 CVVL
Model No: 2.0 l
Yıl: 2015-2019
Motor: Benzin 163 HP
Motor Kodu: G4ND
KIA OPTIMA (JF)
Gövde: 2.0 T-GDi
Model No: 2.0 l
Yıl: 2018-2019
Motor: Benzin 238 HP
Motor Kodu: G4KH
KIA OPTIMA (JF)
Gövde: 2.0 T-GDi
Model No: 2.0 l
Yıl: 2015-2019
Motor: Benzin 245 HP
Motor Kodu: G4KH
KIA OPTIMA (JF)
Gövde: 2.4 MPi
Model No: 2.4 l
Yıl: 2015-2019
Motor: Benzin 171 HP
Motor Kodu: G4KE
KIA OPTIMA (JF)
Gövde: 2.4 MPi
Model No: 2.4 l
Yıl: 2015-2019
Motor: Benzin 178 HP
Motor Kodu: G4KE
| Gövde / Model No | Model Yılı | Motor | Motor Kodu |
|---|---|---|---|
| 1.7 CRDi 1.7 l | 2016-2018 | Dizel 135 HP | D4FD |
| 1.7 CRDi 1.7 l | 2016-2018 | Dizel 141 HP | D4FD |
| 2.0 CVVL 2.0 l | 2016-2019 | Benzin 163 HP | G4ND |
KIA OPTIMA Sportswagon (JF)
Gövde: 1.7 CRDi
Model No: 1.7 l
Yıl: 2016-2018
Motor: Dizel 135 HP
Motor Kodu: D4FD
KIA OPTIMA Sportswagon (JF)
Gövde: 1.7 CRDi
Model No: 1.7 l
Yıl: 2016-2018
Motor: Dizel 141 HP
Motor Kodu: D4FD
KIA OPTIMA Sportswagon (JF)
Gövde: 2.0 CVVL
Model No: 2.0 l
Yıl: 2016-2019
Motor: Benzin 163 HP
Motor Kodu: G4ND
| Gövde / Model No | Model Yılı | Motor | Motor Kodu |
|---|---|---|---|
| 1.6 CRDi 128 1.6 l | 2014-2018 | Dizel 126 HP | D4FB |
| 1.6 CRDi 136 1.6 l | 2015-2018 | Dizel 136 HP | D4FB |
| 1.6 CVVT 1.6 l | 2014-2018 | Benzin 124 HP | G4FG |
| 1.6 CVVT 1.6 l | 2016-2018 | Benzin 129 HP | G4FG |
| 1.6 GDI 1.6 l | 2014-2018 | Benzin 132 HP | G4FD |
| 1.6 LPG 1.6 l | 2014-2018 | Benzin/oto gaz (LPG) 118 HP | G4FG |
| 1.6 LPG 1.6 l | 2014-2018 | Benzin/oto gaz (LPG) 131 HP | G4FG |
| 1.6 TGDI 1.6 l | 2016-2018 | Benzin 204 HP | G4FJ |
| 2.0 CVVT 2.0 l | 2016-2018 | Benzin 150 HP | G4NA |
| 2.0 CVVT 2.0 l | 2014-2018 | Benzin 152 HP | G4NA |
| 2.0 CVVT 2.0 l | 2014-2018 | Benzin 154 HP | G4NA |
KIA SOUL II (PS)
Gövde: 1.6 CRDi 128
Model No: 1.6 l
Yıl: 2014-2018
Motor: Dizel 126 HP
Motor Kodu: D4FB
KIA SOUL II (PS)
Gövde: 1.6 CRDi 136
Model No: 1.6 l
Yıl: 2015-2018
Motor: Dizel 136 HP
Motor Kodu: D4FB
KIA SOUL II (PS)
Gövde: 1.6 CVVT
Model No: 1.6 l
Yıl: 2014-2018
Motor: Benzin 124 HP
Motor Kodu: G4FG
KIA SOUL II (PS)
Gövde: 1.6 CVVT
Model No: 1.6 l
Yıl: 2016-2018
Motor: Benzin 129 HP
Motor Kodu: G4FG
KIA SOUL II (PS)
Gövde: 1.6 GDI
Model No: 1.6 l
Yıl: 2014-2018
Motor: Benzin 132 HP
Motor Kodu: G4FD
KIA SOUL II (PS)
Gövde: 1.6 LPG
Model No: 1.6 l
Yıl: 2014-2018
Motor: Benzin/oto gaz (LPG) 118 HP
Motor Kodu: G4FG
KIA SOUL II (PS)
Gövde: 1.6 LPG
Model No: 1.6 l
Yıl: 2014-2018
Motor: Benzin/oto gaz (LPG) 131 HP
Motor Kodu: G4FG
KIA SOUL II (PS)
Gövde: 1.6 TGDI
Model No: 1.6 l
Yıl: 2016-2018
Motor: Benzin 204 HP
Motor Kodu: G4FJ
KIA SOUL II (PS)
Gövde: 2.0 CVVT
Model No: 2.0 l
Yıl: 2016-2018
Motor: Benzin 150 HP
Motor Kodu: G4NA
KIA SOUL II (PS)
Gövde: 2.0 CVVT
Model No: 2.0 l
Yıl: 2014-2018
Motor: Benzin 152 HP
Motor Kodu: G4NA
KIA SOUL II (PS)
Gövde: 2.0 CVVT
Model No: 2.0 l
Yıl: 2014-2018
Motor: Benzin 154 HP
Motor Kodu: G4NA

