Bosch 0986460074 Arka Fren Balatası - Ford Transit/Tourneo, Seat Leon (2019-2024, 1.0-2.0L)
| Genişlik [mm] | 122,9 |
| OE numarası için | 2614214 |
| Kontrol işareti | ECE-R90 |
| Montaj tarafı | Arka aks |
| Kalınlık/Kuvvet [mm] | 16 |
| WVA numarası | 26206 |
| Tüm Özellikleri Görüntüle | |
Bosch 0986460074 Arka Fren Balatası - Ford Transit/Tourneo, Seat Leon (2019-2024, 1.0-2.0L)
Bosch Arka Arka Fren Balatası, OEM kalite standartlarında üretilmiş olup Audi A3/RS3/S3, Cup Formentor/Leon/Terramar, Ford Tourneo/Transit, Seat Leon, Skoda Kodiaq/Octavia/Superb, Volkswagen Golf/Passat/Tayron... ile tam uyumludur. Yüksek sıcaklık direnci, düşük gürültü seviyesi ve uzun ömürlü yapısıyla güvenli ve konforlu frenleme performansı sunar.
🔧 Motor Hacmi: 1.0-2.5L
📊 Teknik Özellikler
| Satış modeli (IAM) | 0 986 460 074 |
| Tanımlama | Diskli fren balatası seti; arka |
| Makale durumu | Normal |
| Genişlik | 122,9 mm |
| Kalınlık/En kalınlığı | 16 mm |
| Yükseklik 1 | 55,6 mm |
| Yükseklik 2 | 57,6 mm |
| Eğimli | Hayır |
| Uyarı kontağı türü | Yok |
| Yaylı | Hayır |
| Süspansiyon saclı | Evet |
| Sönümleme sacları sayısı | 4 |
| Cıvatalı | Hayır |
| Nominal kalınlık | 16 mm |
| Sertifika | ECE-R90 |
| WVA numarası | 26.206 |
| Malzeme | Low-Metallic |
| Ticari kısa tanımı (HKB) | BP2785 |
| Standart tanım | E9 90R - 02A0871/5562 |
| WVA-Numarası | 26206 |
🏁 Ürün Avantajları
- ✅ Bosch fren balataları, güvenlik ve güvenilirlik açısından yasal gereklilikleri aşan ek testlere tabi tutulur
- ✅ Son derece kararlı sürtünme katsayısı: yüksek yükte bile tutarlı frenleme performansı için
- ✅ Titreşim önleyici plakalar ve eğimli kenarlar: üstün gürültü ve titreme davranışı için
- ✅ Yüksek sıkıştırılabilirlik: rahat ve iyi pedal hissi için
- ✅ Hemen hemen tüm araç modelleri için özel çözüm: en iyi frenleme sonuçları için
- ✅ Dünya çapında araştırma ve geliştirme: Bosch'un kaliteli performansına güvenebilirsiniz
🔩 OEM / Muadil Numaraları
| AUDI | 5WA 698 451 A |
| AUDI | 5WA 698 451 C |
| AUDI | 5WA 698 451 F |
| CUPRA | 5QS698451 |
| CUPRA | 5WA 698 451 A |
| CUPRA | 5WA 698 451 F |
| FORD | 2614214 |
| FORD | VWN3CA2D390GA |
| SEAT | 5WA 698 451 F |
| SKODA | 5QS698451 |
| SKODA | 5WA 698 451 A |
| SKODA | 5WA 698 451 F |
| VW (VOLKSWAGEN) | 5QS698451 |
| VW (VOLKSWAGEN) | 5WA 698 451 A |
| VW (VOLKSWAGEN) | 5WA 698 451 C |
| VW (VOLKSWAGEN) | 5WA 698 451 F |
| Marka | Uyumlu OEM Numaraları |
|---|---|
| VW | |
| AUDI | |
| FORD | |
| SEAT | |
| CUPRA | |
| SKODA |
| Genişlik [mm] | 122,9 |
| OE numarası için | 2614214 |
| Kontrol işareti | ECE-R90 |
| Montaj tarafı | Arka aks |
| Kalınlık/Kuvvet [mm] | 16 |
| WVA numarası | 26206 |
| Malzeme | Low-Metallic |
| Yükseklik 1 [mm] | 55,6 |
| Yükseklik 2 [mm] | 57,6 |
Bu Ürünle Uyumlu Araçlar
Bu ürün aşağıdaki marka ve model araçlarla uyumludur. Her araç için gövde, model numarası, motor ve motor kodu detayları verilmiştir. Bu bilgiler, doğru yedek parçayı hızlı ve güvenilir şekilde seçmenizi sağlar.
| Gövde / Model No | Model Yılı | Motor | Motor Kodu |
|---|---|---|---|
| 1.5 e-HYBRID 1.5 l | 2024 - | Benzin/elektrikli 204 HP | DUCB |
| 1.5 e-HYBRID VZ 1.5 l | 2024 - | Benzin/elektrikli 272 HP | DUCA, EANB |
| 2.0 VZ 4Drive 2.0 l | 2024 - | Benzin 333 HP | DNFF |
| Gövde / Model No | Model Yılı | Motor | Motor Kodu |
|---|---|---|---|
| 1.5 VZ e-HYBRID 1.5 l | 2024 - | Benzin/elektrikli 272 HP | DUCA, EANB |
| 1.5 e-HYBRID 1.5 l | 2024 - | Benzin/elektrikli 204 HP | EANB, DUCB |
| Gövde / Model No | Model Yılı | Motor | Motor Kodu |
|---|---|---|---|
| 2.0 VZ 4Drive 2.0 l | 2024 - | Benzin 333 HP | DNFF |
| VZ e-HYBRID 1.5 l | 2024 - | Benzin/elektrikli 272 HP | DUCA, EANB |
| e-HYBRID 1.5 l | 2024 - | Benzin/elektrikli 204 HP | DUCB |
| Gövde / Model No | Model Yılı | Motor | Motor Kodu |
|---|---|---|---|
| 1.5 eHybrid 1.5 l | 2024 - | Benzin/elektrikli 204 HP | DUCB |
| Gövde / Model No | Model Yılı | Motor | Motor Kodu |
|---|---|---|---|
| 1.5 EcoBoost 1.5 l | 2022-2024 | Benzin 114 HP | DPBC |
| 1.5 EcoBoost 1.5 l | 2024 - | Benzin 116 HP | DXDE |
| 1.5 Plug-in Hybrid 1.5 l | 2024 - | Benzin/elektrikli 150 HP | DUCC |
| 2.0 EcoBlue 2.0 l | 2022 - | Dizel 102 HP | ENUF(DTRE), ENUF(DXRD) |
| 2.0 EcoBlue 2.0 l | 2022 - | Dizel 122 HP | ENK6(DTRC), ENK6(DXRA) |
| 2.0 EcoBlue 2.0 l | 2022 - | Dizel 75 HP | ENUK(DTRF) |
| 2.0 EcoBlue 4WD 2.0 l | 2022 - | Dizel 122 HP | ENK6(DTRC), ENK6(DXRA) |
| Gövde / Model No | Model Yılı | Motor | Motor Kodu |
|---|---|---|---|
| 1.0 TSI 1.0 l | 2020 - | Benzin 110 HP | DLAA |
| 1.0 TSI 1.0 l | 2020 - | Benzin 90 HP | DLAB |
| 1.0 TSI Mild Hybrid 1.0 l | 2020 - | Benzin/elektrikli 110 HP | DLAA |
| 1.4 TSI e-Hybrid 1.4 l | 2020 - | Benzin/elektrikli 204 HP | DGEA |
| 1.5 TGI CNG 1.5 l | 2020 - | Benzin/doğal gaz (CNG) 131 HP | DHFA |
| 1.5 TSI 1.5 l | 2024 - | Benzin 116 HP | DXDE |
| 1.5 TSI 1.5 l | 2019 - | Benzin 131 HP | DPBA |
| 1.5 TSI 1.5 l | 2019 - | Benzin 150 HP | DPCA, DXDB |
| 1.5 e-Hybrid 1.5 l | 2024 - | Benzin/elektrikli 204 HP | DUCB, EANB |
| 1.5 eTSI 1.5 l | 2024 - | Benzin/elektrikli 116 HP | DXDE |
| 1.5 eTSI 1.5 l | 2019 - | Benzin/elektrikli 150 HP | DXDB, DFYA |
| 1.6 SRE 1.6 l | 2020 - | Benzin 110 HP | DWYA |
| 2.0 TDI 2.0 l | 2019 - | Dizel 116 HP | DTRD, DXRC, DSUD |
| 2.0 TDI 2.0 l | 2021 - | Dizel 143 HP | CRVC |
| 2.0 TDI 2.0 l | 2019 - | Dizel 150 HP | DSTB, DXRB, DTTA, DTTC |
| 2.0 TFSI 2.0 l | 2021 - | Benzin 190 HP | CZPB, DNNA |
| Gövde / Model No | Model Yılı | Motor | Motor Kodu |
|---|---|---|---|
| 1.0 TSI 1.0 l | 2020 - | Benzin 110 HP | DLAA |
| 1.0 TSI 1.0 l | 2020 - | Benzin 90 HP | DLAB |
| 1.0 TSI Mild Hybrid 1.0 l | 2020 - | Benzin/elektrikli 110 HP | DLAA |
| 1.4 TSI e-Hybrid 1.4 l | 2020 - | Benzin/elektrikli 204 HP | DGEA |
| 1.5 TGi 1.5 l | 2021 - | Benzin/doğal gaz (CNG) 131 HP | DHFA |
| 1.5 TSI 1.5 l | 2024 - | Benzin 116 HP | DXDE |
| 1.5 TSI 1.5 l | 2020 - | Benzin 131 HP | DPBA |
| 1.5 TSI 1.5 l | 2020 - | Benzin 150 HP | DPCA, DXDB |
| 1.5 e-Hybrid 1.5 l | 2024 - | Benzin/elektrikli 204 HP | DUCB, EANB |
| 1.5 eTSI 1.5 l | 2024 - | Benzin/elektrikli 116 HP | DXDE |
| 1.5 eTSI 1.5 l | 2020 - | Benzin/elektrikli 150 HP | DXDB, DFYA |
| 1.6 SRE 1.6 l | 2021 - | Benzin 110 HP | CWVA, DWYA |
| 2.0 TDI 2.0 l | 2020 - | Dizel 115 HP | DTRD, DXRC |
| 2.0 TDI 2.0 l | 2020 - | Dizel 150 HP | DSTB, DXRB, DTTA, DTTC |
| 2.0 TDI 4Drive 2.0 l | 2020 - | Dizel 150 HP | DTTC |
| 2.0 TFSI 2.0 l | 2021 - | Benzin 190 HP | DNNA |






