Ürün Kodu: 0986424739 Barkod: 3165143684542 EAN: 3165143684542
Bosch 0986424739 Ön Fren Balatası - Volkswagen Touareg, Audi Q7, Porsche Cayenne (2002-2015, 2.5-6.0L)
2.526,83 TL
ORİJİNAL
ÜCRETSİZ KARGO
VADE FARKSIZ 5 TAKSİT
Aynı Gün Kargo İçin Kalan Süre:
Bu Ürün Sadece İnternet Mağazamızda Bulunuyor
| Genişlik [mm] | 190,2 |
| Yükseklik [mm] | 106,5 |
| Kontrol işareti | ECE-R90 |
| Montaj tarafı | Ön aks |
| Tüm Özellikleri Görüntüle | |
Bosch 0986424739 Ön Fren Balatası - Volkswagen Touareg, Audi Q7, Porsche Cayenne (2002-2015, 2.5-6.0L)
Bosch Ön Ön Fren Balatası, OEM kalite standartlarında üretilmiş olup Audi Q7, Porsche Cayenne, Volkswagen Touareg ile tam uyumludur. Yüksek sıcaklık direnci, düşük gürültü seviyesi ve uzun ömürlü yapısıyla güvenli ve konforlu frenleme performansı sunar.
🚗 Uyumlu Araçlar: Audi Q7, Porsche Cayenne, Volkswagen Touareg
📅 Yıl Aralığı: 2002-2015
🔧 Motor Hacmi: 1.2-6.0L
🔧 Motor Hacmi: 1.2-6.0L
📊 Teknik Özellikler
| Sipariş numarası | 0 986 424 739 |
| Tanımlama | Diskli fren balatası seti; ön |
| Makale durumu | Normal |
| Üretim bilgileri | Brembo sistemi için |
| Önerilen aksesuar | 1987474562 |
| Önerilen aksesuar | 1987474542 |
| Önerilen aksesuar | 1987474516 |
| Önerilen aksesuar | 1987474418 |
| Önerilen aksesuar | 1987474395 |
| Önerilen aksesuar | 1987473025 |
| Önerilen aksesuar | 1987473012 |
| Genişlik | 190,2 mm |
| Kalınlık/En kalınlığı | 16,4 mm |
| Yükseklik | 106,5 mm |
| Eğimli | Evet |
| Yağmur yivi sayısı | 2 |
| Uyarı kontağı türü | Yok |
| Yaylı | Hayır |
| Monte edilmiş piston klipsli | Hayır |
| Süspansiyon saclı | Evet |
| Sönümleme sacları sayısı | 4 |
| Cıvatalı | Hayır |
| Nominal kalınlık | 16,4 mm |
| Sertifika | ECE-R90 |
| WVA numarası | 23.693 |
| Malzeme | Low-Metallic |
| Ek bilgiler | Gıcırdama önleme sacı var |
| Ticari kısa tanımı (HKB) | BP448 |
| Standart tanım | E9-90R-02A1425/0738 |
| WVA-Numarası | 23693 |
| FMSI kodu | 7878-D1014 |
🏁 Ürün Avantajları
- ✅ Bosch fren balataları, güvenlik ve güvenilirlik açısından yasal gereklilikleri aşan ek testlere tabi tutulur
- ✅ Son derece kararlı sürtünme katsayısı: yüksek yükte bile tutarlı frenleme performansı için
- ✅ Titreşim önleyici plakalar ve eğimli kenarlar: üstün gürültü ve titreme davranışı için
- ✅ Yüksek sıkıştırılabilirlik: rahat ve iyi pedal hissi için
- ✅ Hemen hemen tüm araç modelleri için özel çözüm: en iyi frenleme sonuçları için
- ✅ Dünya çapında araştırma ve geliştirme: Bosch'un kaliteli performansına güvenebilirsiniz
🔩 OEM / Muadil Numaraları
| AUDI | 4L0 698 151 C |
| AUDI | 7L0 698 151 G |
| AUDI | 7L0 698 151 J |
| AUDI | 7L0 698 151 P |
| AUDI | 7L0 698 151 R |
| PORSCHE | 955 351 939 10 |
| PORSCHE | 955 351 939 11 |
| PORSCHE | 955 351 939 12 |
| PORSCHE | 955 351 939 13 |
| PORSCHE | 955 351 939 14 |
| PORSCHE | 955 351 939 15 |
| PORSCHE | 955 351 939 16 |
| SEAT | 4L0 698 151 C |
| SKODA | 4L0 698 151 C |
| VW (VOLKSWAGEN) | 4L0 698 151 A |
| VW (VOLKSWAGEN) | 4L0 698 151 C |
| VW (VOLKSWAGEN) | 7L0 698 151 A |
| VW (VOLKSWAGEN) | 7L0 698 151 C |
| VW (VOLKSWAGEN) | 7L0 698 151 E |
| VW (VOLKSWAGEN) | 7L0 698 151 G |
| VW (VOLKSWAGEN) | 7L0 698 151 J |
| VW (VOLKSWAGEN) | 7L0 698 151 P |
| VW (VOLKSWAGEN) | 7L0 698 151 R |
| VW (VOLKSWAGEN) | 7L6 698 151 A |
| VW (VOLKSWAGEN) | 7L6 698 151 D |
🔴 Montaj Notu: Brembo sistemi için
| Marka | Uyumlu OEM Numaraları |
|---|---|
| VW | |
| AUDI | |
| SEAT | |
| SKODA | |
| PORSCHE |
| Genişlik [mm] | 190,2 |
| Yükseklik [mm] | 106,5 |
| Kontrol işareti | ECE-R90 |
| Montaj tarafı | Ön aks |
| İlave Ürün/Bilgi 2 | Gıcırdamayı önleyici sac |
| Kalınlık/Kuvvet [mm] | 16,4 |
| WVA numarası | 23693 |
| Jant büyüklüğü [inç] | 18,0 |
| Malzeme | Low-Metallic |
| Üretici kısıtlaması | Brembo System |
| Fren sistemi | Brembo |
Bu Ürünle Uyumlu Araçlar
Bu ürün aşağıdaki marka ve model araçlarla uyumludur. Her araç için gövde, model numarası, motor ve motor kodu detayları verilmiştir. Bu bilgiler, doğru yedek parçayı hızlı ve güvenilir şekilde seçmenizi sağlar.
| Gövde / Model No | Model Yılı | Motor | Motor Kodu |
|---|---|---|---|
| 3.0 TDI quattro 3.0 l | 2010-2015 | Dizel 204 HP | CJGC, CJMA |
| 3.0 TDI quattro 3.0 l | 2006-2010 | Dizel 211 HP | CASB, BUN |
| 3.0 TDI quattro 3.0 l | 2009-2012 | Dizel 224 HP | CATA |
| 3.0 TDI quattro 3.0 l | 2006-2008 | Dizel 233 HP | BUG |
| 3.0 TDI quattro 3.0 l | 2007-2015 | Dizel 240 HP | CCMA, CNRB, CASA, CJGA |
| 3.0 TDI quattro 3.0 l | 2011-2015 | Dizel 245 HP | CRCA, CLZB, CJGD |
| 3.0 TFSI quattro 3.0 l | 2010-2015 | Benzin 272 HP | CJTC, CJWC |
| 3.0 TFSI quattro 3.0 l | 2011-2015 | Benzin 280 HP | CJWE, CTWB |
| 3.0 TFSI quattro 3.0 l | 2010-2015 | Benzin 333 HP | CJTB, CTWA, CJWB, CNAA |
| 3.6 FSI quattro 3.6 l | 2006-2010 | Benzin 280 HP | BHK |
| 4.2 FSI quattro 4.2 l | 2006-2010 | Benzin 350 HP | BAR |
| 4.2 TDI quattro 4.2 l | 2007-2009 | Dizel 326 HP | BTR |
| 4.2 TDI quattro 4.2 l | 2009-2015 | Dizel 340 HP | CCFA, CCFC |
| 6.0 TDI quattro 6.0 l | 2008-2014 | Dizel 500 HP | CCGA |
AUDI Q7 (4LB)
Gövde: 3.0 TDI quattro
Model No: 3.0 l
Yıl: 2010-2015
Motor: Dizel 204 HP
Motor Kodu: CJGC, CJMA
AUDI Q7 (4LB)
Gövde: 3.0 TDI quattro
Model No: 3.0 l
Yıl: 2006-2010
Motor: Dizel 211 HP
Motor Kodu: CASB, BUN
AUDI Q7 (4LB)
Gövde: 3.0 TDI quattro
Model No: 3.0 l
Yıl: 2009-2012
Motor: Dizel 224 HP
Motor Kodu: CATA
AUDI Q7 (4LB)
Gövde: 3.0 TDI quattro
Model No: 3.0 l
Yıl: 2006-2008
Motor: Dizel 233 HP
Motor Kodu: BUG
AUDI Q7 (4LB)
Gövde: 3.0 TDI quattro
Model No: 3.0 l
Yıl: 2007-2015
Motor: Dizel 240 HP
Motor Kodu: CCMA, CNRB, CASA, CJGA
AUDI Q7 (4LB)
Gövde: 3.0 TDI quattro
Model No: 3.0 l
Yıl: 2011-2015
Motor: Dizel 245 HP
Motor Kodu: CRCA, CLZB, CJGD
AUDI Q7 (4LB)
Gövde: 3.0 TFSI quattro
Model No: 3.0 l
Yıl: 2010-2015
Motor: Benzin 272 HP
Motor Kodu: CJTC, CJWC
AUDI Q7 (4LB)
Gövde: 3.0 TFSI quattro
Model No: 3.0 l
Yıl: 2011-2015
Motor: Benzin 280 HP
Motor Kodu: CJWE, CTWB
AUDI Q7 (4LB)
Gövde: 3.0 TFSI quattro
Model No: 3.0 l
Yıl: 2010-2015
Motor: Benzin 333 HP
Motor Kodu: CJTB, CTWA, CJWB, CNAA
AUDI Q7 (4LB)
Gövde: 3.6 FSI quattro
Model No: 3.6 l
Yıl: 2006-2010
Motor: Benzin 280 HP
Motor Kodu: BHK
AUDI Q7 (4LB)
Gövde: 4.2 FSI quattro
Model No: 4.2 l
Yıl: 2006-2010
Motor: Benzin 350 HP
Motor Kodu: BAR
AUDI Q7 (4LB)
Gövde: 4.2 TDI quattro
Model No: 4.2 l
Yıl: 2007-2009
Motor: Dizel 326 HP
Motor Kodu: BTR
AUDI Q7 (4LB)
Gövde: 4.2 TDI quattro
Model No: 4.2 l
Yıl: 2009-2015
Motor: Dizel 340 HP
Motor Kodu: CCFA, CCFC
AUDI Q7 (4LB)
Gövde: 6.0 TDI quattro
Model No: 6.0 l
Yıl: 2008-2014
Motor: Dizel 500 HP
Motor Kodu: CCGA
| Gövde / Model No | Model Yılı | Motor | Motor Kodu |
|---|---|---|---|
| 3.0 TDI 3.0 l | 2009-2010 | Dizel 240 HP | M 05.9D |
| 3.2 3.2 l | 2003-2007 | Benzin 241 HP | M02.2Y |
| 3.2 3.2 l | 2003-2007 | Benzin 250 HP | M02.2Y |
| 3.6 3.6 l | 2007-2010 | Benzin 290 HP | M 55.01 |
| GTS 4.8 4.8 l | 2007-2010 | Benzin 405 HP | M 48.01 |
| S 4.5 4.5 l | 2002-2007 | Benzin 340 HP | M 48.00 |
| S 4.8 4.8 l | 2007-2010 | Benzin 385 HP | M 48.01 |
| Turbo 4.5 4.5 l | 2002-2007 | Benzin 450 HP | M 48.50 |
| Turbo 4.8 4.8 l | 2007-2009 | Benzin 507 HP | M 48.51 |
| Turbo S 4.8 4.8 l | 2007-2010 | Benzin 500 HP | M 48.51 |
| Turbo S 4.8 4.8 l | 2007-2010 | Benzin 540 HP | M 48.51 |
| Turbo S 4.8 4.8 l | 2008-2010 | Benzin 550 HP | M 48.51 |
PORSCHE CAYENNE (9PA)
Gövde: 3.0 TDI
Model No: 3.0 l
Yıl: 2009-2010
Motor: Dizel 240 HP
Motor Kodu: M 05.9D
PORSCHE CAYENNE (9PA)
Gövde: 3.2
Model No: 3.2 l
Yıl: 2003-2007
Motor: Benzin 241 HP
Motor Kodu: M02.2Y
PORSCHE CAYENNE (9PA)
Gövde: 3.2
Model No: 3.2 l
Yıl: 2003-2007
Motor: Benzin 250 HP
Motor Kodu: M02.2Y
PORSCHE CAYENNE (9PA)
Gövde: 3.6
Model No: 3.6 l
Yıl: 2007-2010
Motor: Benzin 290 HP
Motor Kodu: M 55.01
PORSCHE CAYENNE (9PA)
Gövde: GTS 4.8
Model No: 4.8 l
Yıl: 2007-2010
Motor: Benzin 405 HP
Motor Kodu: M 48.01
PORSCHE CAYENNE (9PA)
Gövde: S 4.5
Model No: 4.5 l
Yıl: 2002-2007
Motor: Benzin 340 HP
Motor Kodu: M 48.00
PORSCHE CAYENNE (9PA)
Gövde: S 4.8
Model No: 4.8 l
Yıl: 2007-2010
Motor: Benzin 385 HP
Motor Kodu: M 48.01
PORSCHE CAYENNE (9PA)
Gövde: Turbo 4.5
Model No: 4.5 l
Yıl: 2002-2007
Motor: Benzin 450 HP
Motor Kodu: M 48.50
PORSCHE CAYENNE (9PA)
Gövde: Turbo 4.8
Model No: 4.8 l
Yıl: 2007-2009
Motor: Benzin 507 HP
Motor Kodu: M 48.51
PORSCHE CAYENNE (9PA)
Gövde: Turbo S 4.8
Model No: 4.8 l
Yıl: 2007-2010
Motor: Benzin 500 HP
Motor Kodu: M 48.51
PORSCHE CAYENNE (9PA)
Gövde: Turbo S 4.8
Model No: 4.8 l
Yıl: 2007-2010
Motor: Benzin 540 HP
Motor Kodu: M 48.51
PORSCHE CAYENNE (9PA)
Gövde: Turbo S 4.8
Model No: 4.8 l
Yıl: 2008-2010
Motor: Benzin 550 HP
Motor Kodu: M 48.51
| Gövde / Model No | Model Yılı | Motor | Motor Kodu |
|---|---|---|---|
| 2.5 R5 TDI 2.5 l | 2003-2010 | Dizel 163 HP | BLK, BPD |
| 2.5 R5 TDI 2.5 l | 2003-2010 | Dizel 174 HP | BAC, BPE |
| 3.0 TDI 3.0 l | 2006-2010 | Dizel 211 HP | CASB, BUN |
| 3.0 V6 TDI 3.0 l | 2004-2010 | Dizel 225 HP | CATA, BKS |
| 3.0 V6 TDI 3.0 l | 2007-2010 | Dizel 240 HP | CASC, CASA |
| 3.2 V6 3.2 l | 2002-2006 | Benzin 220 HP | AZZ, BKJ, BAA, BMX, BMV, BRJ |
| 3.2 V6 3.2 l | 2004-2006 | Benzin 241 HP | BMV |
| 3.6 V6 FSI 3.6 l | 2005-2010 | Benzin 280 HP | BHK, BHL |
| 4.2 V8 4.2 l | 2002-2006 | Benzin 310 HP | AXQ |
| 4.2 V8 FSI 4.2 l | 2006-2010 | Benzin 350 HP | BAR |
| 5.0 R50 TDI 5.0 l | 2007-2010 | Dizel 350 HP | CBWA |
| 5.0 V10 TDI 5.0 l | 2002-2010 | Dizel 313 HP | AYH, BWF, BKW, BLE |
| 6.0 W12 6.0 l | 2004-2010 | Benzin 450 HP | BJN, CFRA |
VW TOUAREG (7LA, 7L6, 7L7)
Gövde: 2.5 R5 TDI
Model No: 2.5 l
Yıl: 2003-2010
Motor: Dizel 163 HP
Motor Kodu: BLK, BPD
VW TOUAREG (7LA, 7L6, 7L7)
Gövde: 2.5 R5 TDI
Model No: 2.5 l
Yıl: 2003-2010
Motor: Dizel 174 HP
Motor Kodu: BAC, BPE
VW TOUAREG (7LA, 7L6, 7L7)
Gövde: 3.0 TDI
Model No: 3.0 l
Yıl: 2006-2010
Motor: Dizel 211 HP
Motor Kodu: CASB, BUN
VW TOUAREG (7LA, 7L6, 7L7)
Gövde: 3.0 V6 TDI
Model No: 3.0 l
Yıl: 2004-2010
Motor: Dizel 225 HP
Motor Kodu: CATA, BKS
VW TOUAREG (7LA, 7L6, 7L7)
Gövde: 3.0 V6 TDI
Model No: 3.0 l
Yıl: 2007-2010
Motor: Dizel 240 HP
Motor Kodu: CASC, CASA
VW TOUAREG (7LA, 7L6, 7L7)
Gövde: 3.2 V6
Model No: 3.2 l
Yıl: 2002-2006
Motor: Benzin 220 HP
Motor Kodu: AZZ, BKJ, BAA, BMX, BMV, BRJ
VW TOUAREG (7LA, 7L6, 7L7)
Gövde: 3.2 V6
Model No: 3.2 l
Yıl: 2004-2006
Motor: Benzin 241 HP
Motor Kodu: BMV
VW TOUAREG (7LA, 7L6, 7L7)
Gövde: 3.6 V6 FSI
Model No: 3.6 l
Yıl: 2005-2010
Motor: Benzin 280 HP
Motor Kodu: BHK, BHL
VW TOUAREG (7LA, 7L6, 7L7)
Gövde: 4.2 V8
Model No: 4.2 l
Yıl: 2002-2006
Motor: Benzin 310 HP
Motor Kodu: AXQ
VW TOUAREG (7LA, 7L6, 7L7)
Gövde: 4.2 V8 FSI
Model No: 4.2 l
Yıl: 2006-2010
Motor: Benzin 350 HP
Motor Kodu: BAR
VW TOUAREG (7LA, 7L6, 7L7)
Gövde: 5.0 R50 TDI
Model No: 5.0 l
Yıl: 2007-2010
Motor: Dizel 350 HP
Motor Kodu: CBWA
VW TOUAREG (7LA, 7L6, 7L7)
Gövde: 5.0 V10 TDI
Model No: 5.0 l
Yıl: 2002-2010
Motor: Dizel 313 HP
Motor Kodu: AYH, BWF, BKW, BLE
VW TOUAREG (7LA, 7L6, 7L7)
Gövde: 6.0 W12
Model No: 6.0 l
Yıl: 2004-2010
Motor: Benzin 450 HP
Motor Kodu: BJN, CFRA





