Bosch 0986424741 Arka Fren Balatası - Volkswagen Touareg, Audi Q7, Porsche Cayenne (2002-2015, 2.5-6.0L)
| Genişlik [mm] | 112,1 |
| Yükseklik [mm] | 73,1 |
| Kontrol işareti | ECE-R90 |
| Montaj tarafı | Arka aks |
| Tüm Özellikleri Görüntüle | |
Bosch 0986424741 Arka Fren Balatası - Volkswagen Touareg, Audi Q7, Porsche Cayenne (2002-2015, 2.5-6.0L)
Bosch Arka Arka Fren Balatası, OEM kalite standartlarında üretilmiş olup Audi Q7, Porsche Cayenne, Volkswagen Touareg ile tam uyumludur. Yüksek sıcaklık direnci, düşük gürültü seviyesi ve uzun ömürlü yapısıyla güvenli ve konforlu frenleme performansı sunar.
🔧 Motor Hacmi: 1.2-6.0L
📊 Teknik Özellikler
| Satış modeli (IAM) | 0 986 424 741 |
| Tanımlama | Diskli fren balatası seti; arka |
| Makale durumu | Normal |
| Üretim bilgileri | Brembo sistemi için |
| Eni (ambalajsız) | 112,3 mm |
| Yükseklik (ambalajsız) | 73 mm |
| Önerilen aksesuar | 1987474731 |
| Önerilen aksesuar | 1987474744 |
| Önerilen aksesuar | 1987474563 |
| Önerilen aksesuar | 1987474543 |
| Önerilen aksesuar | 1987474434 |
| Önerilen aksesuar | 1987474419 |
| Önerilen aksesuar | 1987473013 |
| Genişlik | 112,1 mm |
| Kalınlık/En kalınlığı | 16,25 mm |
| Yükseklik | 73,1 mm |
| Eğimli | Evet |
| Uyarı kontağı türü | Yok |
| Yaylı | Hayır |
| Monte edilmiş piston klipsli | Hayır |
| Süspansiyon saclı | Evet |
| Sönümleme sacları sayısı | 4 |
| Cıvatalı | Hayır |
| Nominal kalınlık | 16,25 mm |
| Sertifika | ECE-R90 |
| WVA numarası | 23.694 |
| Malzeme | Low-Metallic |
| Ek bilgiler | Gıcırdama önleme sacı var |
| Ticari kısa tanımı (HKB) | BP450 |
| Standart tanım | E1 90R-011076/1635 |
| WVA-Numarası | 24010 |
| FMSI kodu | 7908-D978 |
🏁 Ürün Avantajları
- ✅ Bosch fren balataları, güvenlik ve güvenilirlik açısından yasal gereklilikleri aşan ek testlere tabi tutulur
- ✅ Son derece kararlı sürtünme katsayısı: yüksek yükte bile tutarlı frenleme performansı için
- ✅ Titreşim önleyici plakalar ve eğimli kenarlar: üstün gürültü ve titreme davranışı için
- ✅ Yüksek sıkıştırılabilirlik: rahat ve iyi pedal hissi için
- ✅ Hemen hemen tüm araç modelleri için özel çözüm: en iyi frenleme sonuçları için
- ✅ Dünya çapında araştırma ve geliştirme: Bosch'un kaliteli performansına güvenebilirsiniz
🔩 OEM / Muadil Numaraları
| AUDI | 7L0 698 451 B |
| AUDI | 7L0 698 451 H |
| AUDI | 7L5698451 |
| PORSCHE | 955 352 939 00 |
| PORSCHE | 955 352 939 01 |
| PORSCHE | 955 352 939 02 |
| PORSCHE | 955 352 939 03 |
| PORSCHE | 955 352 939 50 |
| VW (VOLKSWAGEN) | 7L0 698 451 A |
| VW (VOLKSWAGEN) | 7L0 698 451 B |
| VW (VOLKSWAGEN) | 7L0 698 451 G |
| VW (VOLKSWAGEN) | 7L0 698 451 H |
| VW (VOLKSWAGEN) | 7L0698451 |
| VW (VOLKSWAGEN) | 7L5698451 |
| VW (VOLKSWAGEN) | 7L6 698 451 A |
| VW (VOLKSWAGEN) | 7L6 698 451 D |
| Marka | Uyumlu OEM Numaraları |
|---|---|
| VW | |
| AUDI | |
| PORSCHE |
| Genişlik [mm] | 112,1 |
| Yükseklik [mm] | 73,1 |
| Kontrol işareti | ECE-R90 |
| Montaj tarafı | Arka aks |
| İlave Ürün/Bilgi 2 | Gıcırdamayı önleyici sac |
| Kalınlık/Kuvvet [mm] | 16,25 |
| WVA numarası | 23694 |
| Malzeme | Low-Metallic |
| Üretici kısıtlaması | Brembo System |
| Fren sistemi | Brembo |
Bu Ürünle Uyumlu Araçlar
Bu ürün aşağıdaki marka ve model araçlarla uyumludur. Her araç için gövde, model numarası, motor ve motor kodu detayları verilmiştir. Bu bilgiler, doğru yedek parçayı hızlı ve güvenilir şekilde seçmenizi sağlar.
| Gövde / Model No | Model Yılı | Motor | Motor Kodu |
|---|---|---|---|
| 3.0 TDI quattro 3.0 l | 2010-2015 | Dizel 204 HP | CJGC, CJMA |
| 3.0 TDI quattro 3.0 l | 2006-2010 | Dizel 211 HP | CASB, BUN |
| 3.0 TDI quattro 3.0 l | 2009-2012 | Dizel 224 HP | CATA |
| 3.0 TDI quattro 3.0 l | 2006-2008 | Dizel 233 HP | BUG |
| 3.0 TDI quattro 3.0 l | 2007-2015 | Dizel 240 HP | CCMA, CNRB, CASA, CJGA |
| 3.0 TDI quattro 3.0 l | 2011-2015 | Dizel 245 HP | CRCA, CLZB, CJGD |
| 3.0 TFSI quattro 3.0 l | 2010-2015 | Benzin 272 HP | CJTC, CJWC |
| 3.0 TFSI quattro 3.0 l | 2011-2015 | Benzin 280 HP | CJWE, CTWB |
| 3.0 TFSI quattro 3.0 l | 2010-2015 | Benzin 333 HP | CJTB, CTWA, CJWB, CNAA |
| 3.6 FSI quattro 3.6 l | 2006-2010 | Benzin 280 HP | BHK |
| 4.2 FSI quattro 4.2 l | 2006-2010 | Benzin 350 HP | BAR |
| 4.2 TDI quattro 4.2 l | 2007-2009 | Dizel 326 HP | BTR |
| 4.2 TDI quattro 4.2 l | 2009-2015 | Dizel 340 HP | CCFA, CCFC |
| 6.0 TDI quattro 6.0 l | 2008-2014 | Dizel 500 HP | CCGA |
| Gövde / Model No | Model Yılı | Motor | Motor Kodu |
|---|---|---|---|
| 3.0 TDI 3.0 l | 2009-2010 | Dizel 240 HP | M 05.9D |
| 3.2 3.2 l | 2003-2007 | Benzin 241 HP | M02.2Y |
| 3.2 3.2 l | 2003-2007 | Benzin 250 HP | M02.2Y |
| 3.6 3.6 l | 2007-2010 | Benzin 290 HP | M 55.01 |
| GTS 4.8 4.8 l | 2007-2010 | Benzin 405 HP | M 48.01 |
| S 4.5 4.5 l | 2002-2007 | Benzin 340 HP | M 48.00 |
| S 4.8 4.8 l | 2007-2010 | Benzin 385 HP | M 48.01 |
| Turbo 4.5 4.5 l | 2002-2007 | Benzin 450 HP | M 48.50 |
| Turbo 4.8 4.8 l | 2007-2009 | Benzin 507 HP | M 48.51 |
| Turbo S 4.5 4.5 l | 2004-2007 | Benzin 500 HP | M 48.50S |
| Turbo S 4.5 4.5 l | 2002-2006 | Benzin 521 HP | M 48.50T |
| Turbo S 4.8 4.8 l | 2007-2010 | Benzin 500 HP | M 48.51 |
| Turbo S 4.8 4.8 l | 2007-2010 | Benzin 540 HP | M 48.51 |
| Turbo S 4.8 4.8 l | 2008-2010 | Benzin 550 HP | M 48.51 |
| Gövde / Model No | Model Yılı | Motor | Motor Kodu |
|---|---|---|---|
| 2.5 R5 TDI 2.5 l | 2003-2010 | Dizel 163 HP | BLK, BPD |
| 2.5 R5 TDI 2.5 l | 2003-2010 | Dizel 174 HP | BAC, BPE |
| 3.0 TDI 3.0 l | 2006-2010 | Dizel 211 HP | CASB, BUN |
| 3.0 V6 TDI 3.0 l | 2004-2010 | Dizel 225 HP | CATA, BKS |
| 3.0 V6 TDI 3.0 l | 2007-2010 | Dizel 240 HP | CASC, CASA |
| 3.2 V6 3.2 l | 2002-2006 | Benzin 220 HP | AZZ, BKJ, BAA, BMX, BMV, BRJ |
| 3.2 V6 3.2 l | 2004-2006 | Benzin 241 HP | BMV |
| 3.6 V6 FSI 3.6 l | 2005-2010 | Benzin 280 HP | BHK, BHL |
| 4.2 V8 4.2 l | 2002-2006 | Benzin 310 HP | AXQ |
| 4.2 V8 FSI 4.2 l | 2006-2010 | Benzin 350 HP | BAR |
| 5.0 R50 TDI 5.0 l | 2007-2010 | Dizel 350 HP | CBWA |
| 5.0 V10 TDI 5.0 l | 2002-2010 | Dizel 313 HP | AYH, BWF, BKW, BLE |
| 6.0 W12 6.0 l | 2004-2010 | Benzin 450 HP | BJN, CFRA |





