Bosch 0986487922 Arka Kampana Fren Balatası - Ford Ranger, Ford Usa Ranger, Nissan Navara (2004-2022, 2.0-4.0L)
Bosch Arka Kampana Fren Balatası, OEM kalite standartlarında üretilmiş olup Ford Ranger, Nissan Navara, Renault Alaskan ile tam uyumludur. Yüksek sıcaklık direnci, düşük gürültü seviyesi ve uzun ömürlü yapısıyla güvenli ve konforlu frenleme performansı sunar.
🔧 Motor Hacmi: 2.0-4.0L
📊 Teknik Özellikler
| Satış modeli (IAM) | 0 986 487 922 |
| Tanımlama | Fren pabuçları takımı; Arka |
| Makale durumu | Normal |
| Eni (ambalajsız) | 56,3 mm |
| Çapı (ambalajsız) | 294 mm |
| Önerilen aksesuar | 1987475344 |
| Önerilen aksesuar | 1987475419 |
| Toz boya kaplı | Hayır |
| Yarı çap taşlama | Evet |
| Ticari kısa tanımı (HKB) | BS7922 |
🏁 Ürün Avantajları
- ✅ Son derece kararlı sürtünme katsayısı: yüksek sıcaklıklarda bile en iyi frenleme performansı için
- ✅ Uzman mühendislik: gürültü ve titreşimsiz frenleme sayesinde sürücü konforu için
- ✅ Yasal gerekliliklerin ötesine uzanan Bosch testleri: güvenlik ve güvenilirlik için
- ✅ Toz boyalı: korozyona karşı daha fazla direnç sağlamak için
- ✅ Uzmanlık ile tasarlandı: anında yüksek performans için
🔩 OEM / Muadil Numaraları
| FORD | 1727211 |
| FORD | AB312200BA |
| MITSUBISHI | D4060EB36A |
| NISSAN | 44060 EB326 |
| NISSAN | 44060 EB327 |
| NISSAN | D4060EB36A |
| Marka | Uyumlu OEM Numaraları |
|---|---|
| FORD | |
| NISSAN | |
| MITSUBISHI |
| Genişlik [mm] | 56,3 |
| Montaj tarafı | Arka aks |
| İç fren kampanası çapı [mm] | 294 |
| Fren balatası | Balata ile |
Bu Ürünle Uyumlu Araçlar
Bu ürün aşağıdaki marka ve model araçlarla uyumludur. Her araç için gövde, model numarası, motor ve motor kodu detayları verilmiştir. Bu bilgiler, doğru yedek parçayı hızlı ve güvenilir şekilde seçmenizi sağlar.
| Gövde / Model No | Model Yılı | Motor | Motor Kodu |
|---|---|---|---|
| 2.0 EcoBlue 2.0 l | 2021 - | Dizel 170 HP | T20DD0J |
| 2.0 EcoBlue 4x4 2.0 l | 2019 - | Dizel 131 HP | T20DD0J |
| 2.0 EcoBlue 4x4 2.0 l | 2019 - | Dizel 170 HP | T20DD0J, BC2X |
| 2.0 EcoBlue 4x4 2.0 l | 2018 - | Dizel 213 HP | YN2X, T20DD0J |
| 2.2 TDCi 2.2 l | 2011 - | Dizel 125 HP | ENQW, GBVAJQW |
| 2.2 TDCi 2.2 l | 2015 - | Dizel 131 HP | T22DD0P |
| 2.2 TDCi 2.2 l | 2011 - | Dizel 150 HP | GBVAJQJ, ENQJ |
| 2.2 TDCi 2.2 l | 2015 - | Dizel 160 HP | GBVAJQJ, T22DD0P |
| 2.2 TDCi 4x4 2.2 l | 2011 - | Dizel 125 HP | ENQW, GBVAJQW |
| 2.2 TDCi 4x4 2.2 l | 2015 - | Dizel 131 HP | T22DD0P |
| 2.2 TDCi 4x4 2.2 l | 2011 - | Dizel 150 HP | GBVAJQJ, ENQJ |
| 2.2 TDCi 4x4 2.2 l | 2015 - | Dizel 160 HP | GBVAJQJ, T22DD0P |
| 2.5 Flex 2.5 l | 2012-2019 | Benzin/Etanol 173 HP | GBVAF |
| 2.5 i 4x4 2.5 l | 2011 - | Benzin 166 HP | GBVAF, GBVAL, GBVAK |
| 3.2 TDCi 3.2 l | 2011 - | Dizel 200 HP | SAFA |
| 3.2 TDCi 4x4 3.2 l | 2011 - | Dizel 200 HP | SA2S, SA2W, ENSA, SAFA, P5-AT, SA2R |
| Gövde / Model No | Model Yılı | Motor | Motor Kodu |
|---|---|---|---|
| 2.5 D 4WD 2.5 l | 2008 - | Dizel 133 HP | YD25DDTi |
| 2.5 dCi 2.5 l | 2012 - | Dizel 141 HP | YD25DDTi |
| 2.5 dCi 2.5 l | 2005 - | Dizel 144 HP | YD25DDTi |
| 2.5 dCi 2.5 l | 2006 - | Dizel 163 HP | YD25DDTi |
| 2.5 dCi 2.5 l | 2005 - | Dizel 174 HP | YD25DDTi |
| 2.5 dCi 4WD 2.5 l | 2012 - | Dizel 141 HP | YD25DDTi |
| 2.5 dCi 4WD 2.5 l | 2007 - | Dizel 144 HP | YD25DDTi |
| 2.5 dCi 4WD 2.5 l | 2006 - | Dizel 171 HP | YD25DDTi |
| 2.5 dCi 4WD 2.5 l | 2005 - | Dizel 174 HP | YD25DDTi |
| 2.5 dCi 4WD (D40TT, D40T, D40M, D40BB) 2.5 l | 2009 - | Dizel 190 HP | YD25DDTi |
| 2.5 dCi 4x4 2.5 l | 2012-2016 | Dizel 163 HP | YD25DDTi |
| 3.0 dCi 4WD 3.0 l | 2010 - | Dizel 231 HP | V9X |
| 4.0 4WD 4.0 l | 2004 - | Benzin 269 HP | VQ40 |
| Gövde / Model No | Model Yılı | Motor | Motor Kodu |
|---|---|---|---|
| 2.3 dCi 4x4 2.3 l | 2015 - | Dizel 158 HP | YS23DDT |
| 2.3 dCi 4x4 (D231) 2.3 l | 2015 - | Dizel 163 HP | YS23DDT |
| 2.3 dCi 4x4 (D231, D23T) 2.3 l | 2015 - | Dizel 190 HP | YS23DDTT |
| Gövde / Model No | Model Yılı | Motor | Motor Kodu |
|---|---|---|---|
| 2.3 dCi 163 4x4 (U3MB) 2.3 l | 2017 - | Dizel 163 HP | M9T 260 |

