Bosch 0986494422 Ön Fren Balatası - Hyundai Ix35/Sonata, Kia Sportage (2004-2019, 1.6-3.5L)
| Genişlik [mm] | 138 |
| Yükseklik [mm] | 60,8 |
| Kontrol işareti | ECE-R90 |
| Montaj tarafı | Ön aks |
| İlave Ürün/Bilgi 2 | Gıcırdamayı önleyici sac |
| Tüm Özellikleri Görüntüle | |
Bosch 0986494422 Ön Fren Balatası - Hyundai Ix35/Sonata, Kia Sportage (2004-2019, 1.6-3.5L)
Bosch Ön Ön Fren Balatası, OEM kalite standartlarında üretilmiş olup Hyundai Sonata/ix35, Kia Cadenza/Carens/Sportage ile tam uyumludur. Yüksek sıcaklık direnci, düşük gürültü seviyesi ve uzun ömürlü yapısıyla güvenli ve konforlu frenleme performansı sunar.
🔧 Motor Hacmi: 1.6-3.5L
📊 Teknik Özellikler
| Satış modeli (IAM) | 0 986 494 422 |
| Tanımlama | Diskli fren balatası seti; ön |
| Makale durumu | Normal |
| Önerilen aksesuar | 1987474447 |
| Önerilen aksesuar | 1987474420 |
| Önerilen aksesuar | 1987474404 |
| Genişlik | 138 mm |
| Kalınlık/genişl. 1 (da.düşük) | 16,4 mm |
| Kalınlık/genişl. 2 (da.yüksek) | 16,7 mm |
| Yükseklik | 60,8 mm |
| Eğimli | Evet |
| Yağmur yivi sayısı | 1 |
| Uyarı kontağı türü | Sesli |
| Uyarı kontağı sayısı | 2 |
| Yaylı | Hayır |
| Monte edilmiş piston klipsli | Hayır |
| Süspansiyon saclı | Evet |
| Sönümleme sacları sayısı | 6 |
| Cıvatalı | Hayır |
| Nominal kalınlık | 16,4 mm |
| Sertifika | ECE-R90 |
| WVA numarası | 24.501 |
| Malzeme | Low-Metallic |
| Uyarı kontağı | Sesli aşınma uyarısı var |
| Ek bilgiler | Gıcırdama önleme sacı var |
| Ticari kısa tanımı (HKB) | BP1344 |
| Standart tanım | E9 90R - 02A1425/2232 |
| WVA-Numarası | 24501 |
🏁 Ürün Avantajları
- ✅ Bosch fren balataları, güvenlik ve güvenilirlik açısından yasal gereklilikleri aşan ek testlere tabi tutulur
- ✅ Son derece kararlı sürtünme katsayısı: yüksek yükte bile tutarlı frenleme performansı için
- ✅ Titreşim önleyici plakalar ve eğimli kenarlar: üstün gürültü ve titreme davranışı için
- ✅ Yüksek sıkıştırılabilirlik: rahat ve iyi pedal hissi için
- ✅ Hemen hemen tüm araç modelleri için özel çözüm: en iyi frenleme sonuçları için
- ✅ Dünya çapında araştırma ve geliştirme: Bosch'un kaliteli performansına güvenebilirsiniz
🔩 OEM / Muadil Numaraları
| HYUNDAI | 58101 0ZA00 |
| HYUNDAI | 58101 1DE00 |
| HYUNDAI | 58101 2SA50 |
| HYUNDAI | 58101 2SA51 |
| HYUNDAI | 58101 2SA70 |
| HYUNDAI | 58101 2SA75 |
| HYUNDAI | 58101C1A20 |
| KIA | 58101 0ZA00 |
| KIA | 58101 1DE00 |
| KIA | 58101 2SA50 |
| KIA | 58101 2SA51 |
| KIA | 58101 2SA70 |
| KIA | 58101 2SA75 |
| KIA | 58101 3RA00 |
| Marka | Uyumlu OEM Numaraları |
|---|---|
| KIA | |
| HYUNDAI |
| Genişlik [mm] | 138 |
| Yükseklik [mm] | 60,8 |
| Kontrol işareti | ECE-R90 |
| Montaj tarafı | Ön aks |
| İlave Ürün/Bilgi 2 | Gıcırdamayı önleyici sac |
| Aşınma ikaz kontağı | Sesli aşınma uyarısı |
| WVA numarası | 24501 |
| model serileri yapı tarzı için | LM |
| Fren diski çapı için [mm] | 320 |
| Malzeme | Low-Metallic |
| Kalınlık 1 [mm] | 16,4 |
| Kalınlık 2 [mm] | 16,7 |
Bu Ürünle Uyumlu Araçlar
Bu ürün aşağıdaki marka ve model araçlarla uyumludur. Her araç için gövde, model numarası, motor ve motor kodu detayları verilmiştir. Bu bilgiler, doğru yedek parçayı hızlı ve güvenilir şekilde seçmenizi sağlar.
| Gövde / Model No | Model Yılı | Motor | Motor Kodu |
|---|---|---|---|
| 2.0 2.0 l | 2010-2015 | Benzin 157 HP | G4NA |
| 2.0 2.0 l | 2012-2014 | Benzin 172 HP | G4NA, G4ND |
| 2.0 LPG 2.0 l | 2012-2014 | Benzin/oto gaz (LPG) 172 HP | G4NA |
| 2.4 2.4 l | 2010-2015 | Benzin 177 HP | G4KC |
| 2.4 2.4 l | 2010-2015 | Benzin 178 HP | G4KE |
| Gövde / Model No | Model Yılı | Motor | Motor Kodu |
|---|---|---|---|
| 2.0 2.0 l | 2014-2019 | Benzin 155 HP | G4NA |
| 2.0 CVVL 2.0 l | 2014-2019 | Benzin 169 HP | G4NA, G4ND |
| 2.0 LPG 2.0 l | 2014-2019 | Benzin/oto gaz (LPG) 154 HP | G4NA, L4NA |
| 2.4 2.4 l | 2017-2019 | Benzin 171 HP | G4KE |
| 2.4 2.4 l | 2014-2019 | Benzin 178 HP | G4KE |
| 2.4 2.4 l | 2014-2019 | Benzin 188 HP | G4KJ |
| 2.4 GDI 2.4 l | 2014-2019 | Benzin 193 HP | G4KJ |
| Gövde / Model No | Model Yılı | Motor | Motor Kodu |
|---|---|---|---|
| 1.6 1.6 l | 2010-2015 | Benzin 135 HP | G4FD |
| 1.7 CRDi 1.7 l | 2010-2015 | Dizel 116 HP | D4FD |
| 2.0 2.0 l | 2010-2013 | Benzin 163 HP | G4KD |
| 2.0 4WD 2.0 l | 2010-2015 | Benzin 163 HP | G4KD |
| 2.0 CRDi 2.0 l | 2010-2015 | Dizel 136 HP | D4HA |
| 2.0 CRDi 2.0 l | 2009-2015 | Dizel 184 HP | D4HA |
| 2.0 CRDi 4WD 2.0 l | 2010-2015 | Dizel 136 HP | D4HA |
| 2.0 CRDi 4WD 2.0 l | 2011-2015 | Dizel 177 HP | D4HA |
| 2.0 CRDi 4WD 2.0 l | 2010-2015 | Dizel 179 HP | D4HA |
| 2.0 CRDi 4WD 2.0 l | 2010-2015 | Dizel 184 HP | D4HA |
| 2.0 CVVT 4WD 2.0 l | 2009-2015 | Benzin 166 HP | G4KD |
| 2.0 GDi 2.0 l | 2013-2015 | Benzin 166 HP | G4NC |
| 2.4 4WD 2.4 l | 2012-2013 | Benzin 175 HP | G4KE |
| 2.4 4WD 2.4 l | 2010-2015 | Benzin 177 HP | G4KE |
| 2.4 CVVT 4WD 2.4 l | 2014-2015 | Benzin 170 HP | G4KE |
| 2.4 DCVVT-I 4WD 2.4 l | 2010-2013 | Benzin 174 HP | G4KE |
| Gövde / Model No | Model Yılı | Motor | Motor Kodu |
|---|---|---|---|
| 3.5 CVVT 3.5 l | 2010-2015 | Benzin 290 HP | G6DC |
| Gövde / Model No | Model Yılı | Motor | Motor Kodu |
|---|---|---|---|
| 1.6 CRDi 110 1.6 l | 2010-2013 | Dizel 116 HP | D4FB |
| 1.6 CRDi 128 1.6 l | 2010-2013 | Dizel 128 HP | D4FB |
| 1.6 CVVT 1.6 l | 2009-2013 | Benzin 126 HP | G4FC |
| 1.6 CVVT 1.6 l | 2009-2013 | Benzin 132 HP | G4FC |
| 2.0 CRDi 115 2.0 l | 2007-2013 | Dizel 115 HP | D4EA |
| 2.0 CRDi 135 2.0 l | 2009-2013 | Dizel 136 HP | D4EA |
| 2.0 CRDi 140 2.0 l | 2006-2013 | Dizel 140 HP | D4EA |
| 2.0 CVVT 2.0 l | 2006-2013 | Benzin 143 HP | G4KA |
| 2.0 CVVT 2.0 l | 2006-2013 | Benzin 144 HP | G4KA |
| 2.0 CVVT 2.0 l | 2009-2013 | Benzin 151 HP | G4KA |
| 2.0 LPI 2.0 l | 2006-2008 | Benzin/oto gaz (LPG) 136 HP | G4KA |
| 2.0 LPI 2.0 l | 2009-2013 | Benzin/oto gaz (LPG) 141 HP | G4KA |
| Gövde / Model No | Model Yılı | Motor | Motor Kodu |
|---|---|---|---|
| 2.0 16V 4WD 2.0 l | 2004-2010 | Benzin 141 HP | G4GC |
| 2.0 CRDi 2.0 l | 2007-2010 | Dizel 150 HP | D4EA |
| 2.0 CRDi 4WD 2.0 l | 2008-2010 | Dizel 150 HP | D4EA |
| 2.0 LPG 2.0 l | 2009-2010 | Benzin/oto gaz (LPG) 137 HP | G4GC |
| 2.0 i 16V 2.0 l | 2004-2010 | Benzin 141 HP | G4GC |
| 2.7 V6 4WD 2.7 l | 2004-2010 | Benzin 175 HP | G6BA |
| Gövde / Model No | Model Yılı | Motor | Motor Kodu |
|---|---|---|---|
| 1.6 GDI 1.6 l | 2010-2015 | Benzin 135 HP | G4FD |
| 1.7 CRDi 1.7 l | 2010-2015 | Dizel 116 HP | D4FD |
| 2.0 CRDi 2.0 l | 2010-2015 | Dizel 136 HP | D4HA |
| 2.0 CRDi 2.0 l | 2010-2015 | Dizel 184 HP | D4HA |
| 2.0 CRDi AWD 2.0 l | 2010-2015 | Dizel 136 HP | D4HA |
| 2.0 CRDi AWD 2.0 l | 2010-2015 | Dizel 184 HP | D4HA |
| 2.0 CVVT 2.0 l | 2014-2015 | Benzin 150 HP | G4NA |
| 2.0 CVVT 2.0 l | 2010-2013 | Benzin 150 HP | G4KD |
| 2.0 CVVT 2.0 l | 2015 | Benzin 151 HP | G4NA |
| 2.0 CVVT 2.0 l | 2014-2015 | Benzin 154 HP | G4NA |
| 2.0 CVVT 2.0 l | 2015 | Benzin 156 HP | G4NA |
| 2.0 CVVT 2.0 l | 2010-2015 | Benzin 163 HP | G4KD |
| 2.0 CVVT 2.0 l | 2010-2015 | Benzin 166 HP | G4KD |
| 2.0 CVVT AWD 2.0 l | 2014-2015 | Benzin 150 HP | G4NA |
| 2.0 CVVT AWD 2.0 l | 2010-2013 | Benzin 150 HP | G4KD |
| 2.0 CVVT AWD 2.0 l | 2014-2015 | Benzin 154 HP | G4NA |
| 2.0 CVVT AWD 2.0 l | 2014-2015 | Benzin 158 HP | G4NA |
| 2.0 CVVT AWD 2.0 l | 2010-2015 | Benzin 163 HP | G4KD |
| 2.0 CVVT AWD 2.0 l | 2010-2015 | Benzin 166 HP | G4KD |
| 2.4 2.4 l | 2010-2015 | Benzin 178 HP | G4KE |
| 2.4 i AWD 2.4 l | 2010-2015 | Benzin 177 HP | G4KE |

